100 dienas bezmaksas atgriešanai
parādīt sīkāku informāciju
Piegāde no 0€
parādīt sīkāku informāciju
Kārtot pēc
Cena
Izmērs
Piedāvājums
Zīmols
Krāsa
Apava platums
Stulms
Produkti: 823
Rādīt versijas identifikatoru

Sportiskas vīriešu iešļūcenes ielas stilā – kādas izvēlēties šosezon?

Ikviena vīrieša garderobē noteikti ir vismaz viens pāris vīriešu iešļūceņu. To sniegtā komforta un parocības dēļ tie ir vīriešu vidū ļoti iecienīti apavi. Ja nepieciešams uz brīdi izskriet, aiziet uz piemājas veikalu vai vienkārši doties ielās, vīriešu iešļūcenes būs tieši laikā. Tāpat arī daudzi izvēlas ar tām staigāt pa māju, jo iešļūcenes pasargās pēdas no dažādiem maziem un asiem priekšmetiem, kas mētājas uz grīdas. Turklāt ar tām būs daudz siltāk kā ar basām kājām vai zeķēm.

Klasika vienmēr ir modē. Tas pats arī attiecas uz vīriešu iešļūcenēm. Ar standarta formas tumšas krāsas iešļūcenēm jūs nevarēsiet kļūdīties. Turklāt šāda tipa iešļūcenes piestāv gandrīz jebkuram apģērbam. Daudz vieglāk un izdevīgāk pieskaņot apavus apģērbam, nevis otrādi. Savukārt ja meklējat tieši šādas iešļūcenes, tad noteikti izpētiet 4F vīriešu iešļūcenes vai Kubota vīriešu iešļūcenes. Protams, varat droši izvēlēties arī kādas spilgtākas krāsas apavus. Šosezon pats svarīgākais ir harmonisks koptēls – saskaņojiet apģērbu ar aksesuāriem un būsiet neatvairāms!

Vīriešu ādas iešļūcenes – vasarā nepieciešamais komforts

Vasara ir laiks, ko slēgtie apavi pavada dziļi skapī. Šī ir vīriešu iešļūceņu sezona. Ne velti – vasaras karstumā mēdzam vairāk svīst un tāpēc mums ir nepieciešami elpojoši apavi. Šim nolūkam vispiemērotākie apavi ir vīriešu ādas iešļūcenes. Āda ir gaisu caurlaidīgs materiāls, turklāt kombinācijā ar iešļūceņu uzbūvi nodrošinās pilnīgu svaiguma sajūtu. Savukārt pie ūdeņiem, piemēram, pludmalē, ideāli noderēs vīriešu baseina iešļūcenes. Tās ir no gumijas un ar tām var nebaidoties brist ūdenī – kāpēc gan neizbaudīt dienu, laiskojoties saulītē un peldoties?

Siltajā laikā vīriešu iešļūcenes ir diezgan universāli apavi. Ar tām var doties nesteidzīgā pastaigā pa pilsētu vai pasēdēt kādā bārā piektdienas vakarā. Mūsdienās cilvēki ar iešļūcenēm dodas arī uz darbu ofisā, taču tādā gadījumā labāk izvēlēties vīriešu iešļūcenes ar slēgtu purngalu. Tāpat arī ērts iešļūceņu pāris būs lielisks sabiedrotais, dodoties ceļojumos gan pa Latviju, gan ārpus tās. Un vai pie vīriešu iešļūcenēm var pievilkt zeķes? Atbilde ir – jā. Ja agrāk iesmēja par šādu stilu, tad tagad tas ir modē. Galu galā, ja jums tā ir ērti, tad kāpēc gan ne?

Vīriešu iešļūcenes no Nike, adidas, Tommy Hilfiger – vasaras apavi no labākajiem zīmoliem vietnē Eapavi.lv

Kvalitatīvi apavi no uzticama zīmola nekad neizies no modes. Šādi apavi parasti arī kalpo ilgāk, tādēļ daudzi pircēji dot priekšroku tieši zīmolu apaviem. Jā, varbūt tie ir nedaudz dārgāki nekā nekvalitatīvi apavi, taču kvalitātes un cenas attiecība ir daudzkārt labāka. Vietnē Eapavi.lv ir plašs atzītu zīmolu produkcijas klāsts – jūs tiešām pārsteigs milzīgās izvēles iespējas, lai ar pāris klikšķu palīdzību ātri vien tiktu pie visērtākajiem un vispatīkamākajiem apaviem.

Mūsu veikalā jebkurš vīrietis varēs atrast savai gaumei atbilstošas vīriešu sandales no neskaitāmi daudziem ražotājiem. Tādi zīmoli kā Nike un Adidas iekarojuši praktiski visus apavu tirgus segmentus, un izņēmums nav arī Nike vīriešu iešļūcenes un Adidas vīriešu iešļūcenes. Šīs iešļūcenes ir īsta klasika un tās iespējams atpazīt jau no gabala. Ja tomēr vēlaties ko elegantāku, tad jums piestāvēs Tommy Hilfiger vīriešu iešļūcenes. Kā zināms, zīmols Tommy Hilfiger mīl savā produkcijā iemiesot šarmantā pilsētnieka garu, un šīs vēsmas atspoguļojas arī tā iešļūcenēs. Tie ir tikai daži no vietnē Eapavi.lv pieejamajiem zīmoliem – ieskatieties un jūs noteikti nebūsiet vīlušies.

Vīriešu iešļūcenes – biežāk uzdotie jautājumi

Kā izvēlēties manu apavu izmēru, iegādājoties vīriešu iešļūcenes?

Vietnē Eapavi.lv pie katra apavu pāra ir norādīta izmēru tabula. Tajā ir norādīti konkrētā zīmola apavu izmēra numuri un atbilstošie pēdas garuma un platuma centimetri. Lai izvēlētos īsto izmēru, ir vēlams izmērīt savu pēdu. Ja konkrētā zīmola apavi jums jau ir, tad droši varat izvēlēties tieši to pašu izmēru.

Kur iegādāties vīriešu iešļūcenes?

Iešļūcenes var ērti iegādāties jebkurā apavu veikalā. Vietnē Eapavi.lv ir milzīgs apavu piedāvājums, tāpēc tur ir vislielākā izvēle.