30 dienas bezmaksas atgriešanai
parādīt sīkāku informāciju
Piegāde no 0€
parādīt sīkāku informāciju
Kārtot pēc
Cena
Izmērs
Piedāvājums
Zīmols
Krāsa
Produkta veids
Siltinājums
Produkti: 9974
Rādīt versijas identifikatoru

Apavi zēniem – izturīgi, komfortabli apavu modeļi skriešanai, lēkšanai un rotaļām

Bērnu apavi ir regulāri jāpērk nevis tāpēc, ka tie novalkājas, bet parasti bērna kāja vienkārši izaug. Ja iepriekšējie apavi paliek par mazu, tad ir laiks iegadāties jaunus zēnu apavus. Ir ļoti svarīgi bērniem iegādāties ērtus un piemērotus apavus, lai bērnu tajos labprāt skrietu, lēkātu un rotaļātos. Bērnu snīkeri ir moderna un mūsdienīga izvēle ikvienam aktīvam puikam, kam patīk rotaļāties pagalmā un sportot. Zēnu sporta apavi ir iecienīta apavu izvēle, jo sporta apavi ir ļoti universāli. Tos var valkāt gan ārā, gan telpās. Zēnu sporta apavi ir piemēroti dažādiem gadalaikiem. Sporta apavi tiek ražoti no mīkstiem un kvalitatīviem materiāliem, tāpēc šādi apavi ir īpaši komfortabli visiem mazajiem valkātājiem. Izvēlieties savam puikam piemērotus zēnu apavus, rūpīgi apskatot izmēru tabulu, kas ir norādīta pie ikviena apavu pāra Eapavi veikalā.

Zēnu apavi no pašiem prestižākajiem zīmoliem, lai vienmēr būtu ērti

Eapavi veikalā jūs atradīsiet kvalitatīvus zēnu apavus no daudziem populāriem zīmoliem – adidas, Alpina, Bagheera, Batman, Bibi, Boss, Clarks, Crocs, ECCO un daudziem citiem. Izvēlieties jaunus un stilīgus zēnu sporta apavus vai jebkāda cita veida apavus – sandales, gumijniekus, iešļūcenes, čības vai zābakus. Atrodiet savam puikam vislabākos apavus veikalā Eapavi. Pati labākā kvalitāte par lielisku cenu. Dažādi īpašie piedāvājumi jums ļaus ietaupīt naudu un iegādāties vairākus bērnu apavu pārus. Zēnu snīkeri būs vienmēr noderīgi, jo tos var valkāt gan pagalmā, gan ejot uz skolu vai bērnudārzu. Snīkerus ir viegli saskaņot ar citām drēbēm, kā arī parasti puikām patīk šādi sportiskā stila apavi. Dažreiz bērni mēdz iespītēties un atteikties vilkt apavus, tāpēc ir īpaši svarīgi iegādāties bērnu apavus kopā ar bērnu. Ja pašam bērnam patiks izvēlētie apavi, tad būs mazāka iespēja, ka kādā brīdī bērns atteiksies šo apavu pāri vilkt. Tomēr drošības pēc labāk iegādāties vairākus zēnu apavus, lai būtu rezerves variants, ja nu viens apavu pāris jūsu bērnam kaut kāda iemesla dēļ nepatīk.

Zēnu sporta apavi – ideāla izvēle sportam

Aktīviem un sportiskiem zēniem noteikti regulāri vajadzēs jaunus zēnu sporta apavus. Aktīvas sportošanas laikā sporta apavi, protams, nonēsājas, kā arī bērnu kājas aug ļoti strauji. Tāpēc ar vienu bērnu apavu pāri nebūs iespējams iztikt gadiem ilgi. Nenovalkātos bērnu apavus, kas palikuši par mazu, var atdot radu bērniem vai paziņām, kā arī par simbolisku naudu pārdot. Tā ir ļoti ierasta prakse. Nav nekas neparasts, ka radu bērni nēsā cits cita apavus, jo bērnu apavi ir kvalitatīvi un nonēsājas lēnāk, kā aug bērnu kājas. Zēnu sporta apavi var arī nonēsāties, jo, aktīvi rotaļājoties vai sportojot, tas ir tikai normāli. Ja bērnam būs ērti un atbilstoša izmēra apavi, tad bērns labprāt tajos skries, lēkās un spēlēsies bez apstājas. Atrodiet savam dēlam pašus labākos zēnu apavus, kas viņam patiks, un kurus viņš ar labpatiku nēsās katru dienu.

Zēnu apavi – biežāk uzdotie jautājumi

Kuri apavi ir piemēroti puikām?

Zēniem ir piemēroti visi apavi, kas atrodami Eapavi veikala sadaļā zēnu apavi. Dažreiz ir atrodami unisex apavi, kurus var valkāt gan meitenes, gan zēni. Principā viss atkarīgs no jūsu bērna vēlmēm un gaumes. Jūs varat izvēlēties jebkurus apavus, kas patīk jūsu bērnam.

Kā izvēlēties pareizo zēnu apavu izmēru?

Lai precīzi izvēlētos pareizo izmēru, vēlams izmērīt bērna pēdas garumu centimetros. Pēc tam rūpīgi sekojiet līdzi izmēru tabulām, kas norādītas pie visiem apaviem. Dažādiem zīmoliem var atšķirties izmēri par pāris centimetriem vai milimetriem, tāpēc vienmēr apskatiet izmēru tabulu.