30 dienas bezmaksas atgriešanai
parādīt sīkāku informāciju
Piegāde no 0€
parādīt sīkāku informāciju
Kārtot pēc
Izmērs
Krāsa
Cena
Zīmols 1
Produkta veids
Apģēba materiāls
Sports
Produkti: 956
Rādīt versijas identifikatoru

New Balance – ielas stila piekritējiem

Starp sporta apģērbu gigantiem mūsdienu pasaulē, New Balance ir kļuvis par laikmeta līderi. Zīmola klātbūtne ir ļoti jūtama – šobrīd tas ir viens no visvairāk reklamētajiem apavu ražotājiem tirgū. Aizvien biežāk redzamas slavenības, kas iziet sabiedrībā New Balance apavos. Tas liecina par zīmola ambiciozajiem plāniem un izteikto pārliecinātību par sevi, veidojot spēcīgas partnerības ar pasaulē viszināmākajām sejām.

New Balance iemieso un simbolizē ielas stilu. Brīvības sajūta, komforts, vieglums, bezrūpība… New Balance apavi piedāvā valkātājam visas ielas stila priekšrocības, tajā pat laikā kļūstot par centrālo koptēla elementu. Turklāt nav jābūt lielam ielas stila piekritējam – šie apavi lieliski izskatīsies kopā pat ar klasiskāku apģērbu, piemēram, puķainu vasaras kleitu.

New Balance apavi – stila un labas kvalitātes garantija

New Balance zīmola pamatmērķis jau no pašiem pirmsākumiem ir bijis nodrošināt klientus ar izcilas kvalitātes apaviem, un tas ir palicis nemainīgs arī šodien. Apavu izgatavošanā tiek izmantoti tikai labākie materiāli un meistarība, ko īpaši novērtēs tie, kam patīk būt kustībā. Šo apavu pamatā ir lieliska funkcionalitātes un modes kombinācija, kas sniegs atbalstu ikdienas aktīvajās gaitās.

Zīmola radošie prāti ir īpaši piestrādājuši pie New Balance apavu dizaina, rodot līdzsvaru starp komfortu, kvalitāti, izturību, stilu un cenu. Tāpat arī šie apavi nodrošina izcilu amortizāciju. Tie būs ideāli piemēroti tiem, kas piekopj fiziski aktīvu dzīvesveidu. New Balance snīkeri būs ikdienas sabiedrotais stila pazinējiem, kā arī nodrošinās ilgtspējīgu kvalitāti, ļaujot apavus nēsāt ilgāk.

New Balance zīmols – oriģināla brīvā stila kombinācija

Paplašinot ielas stila apavu klāstu un papildinot apavu katalogu ar brīvā stila (smart casual) apaviem, zīmols ir sasniedzis jaunu auditoriju. Ar šī stila apaviem New Balance ir izdevies apmierināt mūsdienu patērētāja vajadzību pēc ērtiem apaviem, ar kuriem varētu arī doties ikdienas darīšanās, piemēram, uz darbu. To izstrādē pielietota tikpat liela rūpība un meistarība kā citos New Balance apavos, nemeklējot kompromisus kvalitātei un ilgam kalpošanas laikam.

Brīvo stilu nav iespējams viennozīmīgi definēt, taču to ir ļoti vienkārši atpazīt. Tas lielākoties ir ikdienišķs apģērbs ar klasiskiem elementiem vai, gluži otrādi – klasiska stila apģērbs ar ikdienišķiem elementiem. Darba vidē tie var būt tumši džinsi vai bēšas bikses, krekls ar apkaklīti, vienkārša žakete kopā ar atbilstošiem apaviem. Parasti brīvo stilu nekombinē kopā ar skriešanas vai sporta apaviem. Tam izvēlas tieši brīvā stila apavus. Piemēram, New Balance melnie brīvā stila apavi būs ideāls papildinājums neformālām tikšanās reizēm un ikdienas darbam birojā.

New Balance apavi – biežāk uzdotie jautājumi

Kurus New Balance apavus izvēlēties?

New Balance apavus iespējams piemeklēt pat visprasīgākajam pircējam, tāpēc izvēle atkarīga tieši no valkātāja. New Balance ir labākā izvēle ielas stila papildināšanai un ikdienas aktivitātēm. Zīmols piedāvā dažāda stila apavus, turklāt tiek nodrošināts arī papildu atbalsts tiem, kuriem ir īpaši izliekta vai plakana pēda.

Kā izvēlēties pareizo New Balance apavu izmēru?

Lai izvēlētos īsto New Balance apavu izmēru, tos vēlams uzmērīt pēcpusdienā, kad pietūkuma dēļ pēda varētu būt vislielākā. Tāpat pārbaudiet, cik cieši vai brīvi apavi pieguļ pēdai; svarīgi arī, ka purngalā ir pietiekami daudz vietas, lai būtu iespējams kustināt kāju pirkstus. Noteikti jāuzmēra abi apavi, jo labā un kreisā pēda var atšķirties. Vienmēr iegādājieties apavus, kas der lielākajai no abām pēdām.