Kārtot pēc
Cena
Piedāvājums
Zīmols
Krāsa
Izstrāde
Mugursomas izmērs
Stils
Produkti: 490
Rādīt versijas identifikatoru

Sieviešu mugursoma – stilīgs, elegants un stilīgs aksesuārs

Mazas sieviešu mugursomas atkal ir modē. Mugursomas ir lielisks un praktisks aksesuārs ikvienai sievietei. Mugursomā var salikt daudz vairāk nekā rokassomā, kā arī mugursoma ir daudz ērtāka. Sieviešu mugursomas ir atrodamas visdažādākajās krāsās un stilos. Ir atrodamas gan lielas, gan mazas sieviešu mugursomas. Mazas mugursomas ir ļoti elegants aksesuārs, pie tam – ļoti ērts. Tieši mazas sieviešu mugursomas ir lieliski piemērotas arī svinīgiem pasākumiem, kad mazās rokassomiņas ir pārāk mazas. Melna mugursoma, protams, ir klasika, kas derēs pie jebkura jūsu tērpa. Bet droši apskatiet arī spilgtākas sieviešu mugursomas ar drosmīgākām un košākām krāsām. Daudzveidīgi dizaini, laba kvalitāte, izturīgi materiāli. Sieviešu mugursoma ir tas aksesuārs, kas jums noteikti trūkst. Ja reiz pamēģināsiet elegantu sieviešu mugursomu, tad redzēsiet, cik tā ir ērta un praktiska. Tas nav tas pats, kas vecās skolas mugursomas.

Sieviešu mugursomas – brīvā un sportiskā stila cienītājām

Sieviešu mugursomas ir izcils aksesuārs visām sportiskā stila piekritējām. Mugursoma ir lieliski piemērota pārgājieniem, garām pastaigām, piknikam, kā arī citām brīvā laika aktivitāte. Arī mazā sieviešu mugursomā var salikt ļoti daudz lietu. Ja somā saliktas daudz smagas lietas, tad būs daudz vieglāk somu nest uz muguras, nevis uz pleca. Tieši tāpēc tik daudzi izvēlas elegantu sieviešu mugursomu arī ceļojumos. Ceļojuma laikā mugursoma ir daudz ērtāka, jo tad jums abas rokas ir brīvas. Tādā veidā ir ērtāk pārvietot čemodānu vai kādu citu somu, kā arī ir iespējams apskatīt karti mobilajā telefonā vai fotografēt skaistos skatus. Tieši melna sieviešu mugursoma ir populārākā izvēle, dodoties ceļojumā. Protams, jebkura krāsa ir piemērota, taču ceļojumā ir ieteicams izvēlēties somu, kas galvenokārt ir pietiekami ietilpīga, ērta un zagļu droša. Labi ir arī izvēlēties daudzkrāsainu somu, lai mazāk redz to, ja tā nosmērējas. Taču sieviešu mugursomas var droši mazgāt un iztīrīt, it īpaši ceļojumam piemērotas somas, tāpēc atgriežoties visus traipus varēs visai viegli iztīrīt.

Melna sieviešu mugursoma – stilīgs aksesuārs pilsētā

Mugursomu, protams, var valkāt jebkurā vietā, jo tā ir ļoti ērta soma. Tomēr pilsētā sievietes visai bieži vēlas ģērbties daudz elegantāk, tāpēc ir uzskats, ka sieviešu mugursoma nav pats elegantākais aksesuārs, tāpēc daudzas izvēlas klasiskās rokas somiņas. Mūsdienās gan pieejams plašs sieviešu mugursomu klāsts, tāpēc arī jūs varēsiet atrast sev elegantu mugursomu. Melna mugursoma ir īsta klasika, un tā ir ideāli piemērota tieši dzīvei pilsētā. Taču arī citas krāsas sieviešu mugursomas ir elegantas un neuzkrītošas, kā arī tādas, kas neizskatās kā domātas pārgājienam vai fiziskai aktivitātei. Izvēle ir iespaidīga, un cenas ir atbilstošas katrai. Laba un kvalitatīva sieviešu mugursoma ir tās cenas vērta, jo kvalitatīva materiāla mugursoma jums kalpos daudzus gadus.

Sieviešu mugursomas – biežāk uzdotie jautājumi

Kā valkāt sieviešu mugursomu?

Mugursoma ir visai unikāla soma, jo to var valkāt gan uz muguras, gan uz viena pleca. Ja ir vēlme, tad to var uzlikt arī priekšpusē – tad būs vieglāk to atvērt, kā arī to varēsiet pasargāt no garnadžiem kādā cilvēku pārpildītā vietā. Mugursomu var valkāt tā, kā vien jūs vēlaties, un kā ir nepieciešams.

Kā izdekorēt sieviešu mugursomu?

Sieviešu mugursomu var dekorēt kā jebkuru citu somu. Populārs dekorēšanas veids ir kāda piekariņa piekāršana pie rāvējslēdzēja. Kā arī dažādas piespraudes uz mugursomas ir populārs dekors jauniešu vidū – pārsvarā gan sportiska stila somām.