100 dienas bezmaksas atgriešanai
parādīt sīkāku informāciju
Bezmaksas piegāde
parādīt sīkāku informāciju

891 produkti

Shopper stila somas – eleganta izvēle gan ikdienai, gan iešanai uz darbu

Shopper somas ir visai klasiskas sieviešu rokassomas. Tās ir plecu somas, kas ir pietiekami ietilpīgas, tāpēc tajās satilpst praktiski viss. Tas arī ir viens no iemesliem, kāpēc sievietes tik bieži izvēlas tieši shopper somas. Šīs somas ir ne tikai praktiskas un ietilpīgas, bet tās arī lieliski izskatās – tās nebūt neatgādina bezformīgus iepirkumu maisus. Tāpēc sieviešu shopper somas ir piemērotas gan ikdienas gaitām, lai dotos uz darbu, atpūtai un atvaļinājumam, dodoties uz kādu citu valsti. Shopper stila somas ražo visi populārākie zīmoli, kā arī mazāk zināmi brendi. Izvēlieties sev jaunu un stilīgu shopper somu gan ikdienai, gan īpašiem svētku brīžiem Eapavi veikalā. Izvēle ir ļoti iespaidīga – vairāki simti sieviešu shopper somas, lai pieskaņotos ikvienai sievietei, jo visas sievietes ir unikālas. Katrai ir savs īpašais stils, vēlmes un gaume, tāpēc Eapavi ir tas veikals, kur ir no kā izvēlēties. Turklāt jūs varat to darīt savās mājās – iepirkšanās internetveikalā mūsdienās ir daudzreiz ērtāka un patīkamāka, kā došanās uz reālu veikalu.

Sieviešu shopper somas – ideāla izvēle, lai dotos iepirkties vai atpūstos pilsētā

Pavadiet laisku pastaigu un atpūtu pilsētā ar savu jauno un moderno shopper stila somu. Tajā ietilps visas jūsu mantas – naudas maks, higiēniskā lūpu krāsa, spogulītis, kosmētikas maciņš, salvetes, austiņas un viss pārējais. Un pat tad, ja soma būs pilna ar visādām mantām, tās dizains ir izveidots tāds, ka tā neizskatīsies pārbāzta. Shopper soma vienmēr izskatās labi un nezaudē savu formu. Izvēlieties kvalitatīvu un ilgtspējīgu rokassomiņu Eapavi internetveikalā. Pieejamas shopper stila somas sievietēm no ādas, pārstrādāta poliestera, kokvilnas un citiem izturīgiem materiāliem, tāpēc izvēlieties savu iecienītāko rokassomas materiālu. Eapavi veikala ērtais filtrs jums palīdzēs atlasīt somiņas pēc jūsu kritērijiem – krāsas, materiāla, zīmola un citiem. Šādā veidā jūs varēsiet ātrāk atrast ideālo shopper somu, jo visu lapu caurskatīšana var aizņemt visai daudz laika.

Sieviešu shopper rokassomas – moderns un ērts risinājums aktīvām sievietēm

Shopper somas ir ideālas visām aktīvajām sievietēm, kas ikdienā neatrod ne brīdi, lai vienkārši apsēstos. Šādām sievietēm parasti ir visai daudz darīšanu ārpus mājas, un tas nozīmē, ka noteikti vajadzēs dažādas lietas – naudas maku, dokumentus, bērna mantiņas vai aksesuārus, tāpēc ir nepieciešama ietilpīga un parocīga rokassoma. Jums ir paveicies, jo tieši shopper stila somas ir atbilstošas šādam dzīvesveidam un ikdienai. Salieciet shopper somā visu, kas jums nepieciešams, lai to visu paņemtu līdzi daudz ērtāk. Shopper soma ir plecu soma, tomēr to nēsāt ir ļoti ērti. Ja tajā saliksiet pārāk daudz lietu, tā būs visai smaga, tomēr tā joprojām ērti turēsies uz jūsu pleca. Ļoti daudzu shopper stila somu dizains ļauj jums šo somu nēsāt uz abiem pleciem, jo abas somas puses ir identiskas. Arī tas var krietni atvieglot jūsu ikdienu.

Shopper somas, sieviešu rokassomas – biežāk uzdotie jautājumi

Cik ietilpīgu shopper somu iegādāties?

Tas atkarīgs no jūsu ikdienas ieradumiem. Ikviena shopper stila somiņa ir ietilpīga, tāpēc tajās vienmēr satilpst daudz lietu. Īpaši ērta būs shopper soma, kurā ietilpst A4 fotmāts.

Kura shopper soma piestāvēs manai figūrai?

Shopper somām ir klasiska forma, un tās piestāv ikviena tipa figūrai. Jums atliek tikai izvēlēties sev piemērotu somas izmēru, krāsu un stilu. Shopper somas jums noteikti lieliski izskatīsies jebkurā dzīves situācijā.