Produkti: 514
Rādīt versijas identifikatoru

Shopper tipa somas – eleganta izvēle gan ikdienai, gan lai dotos uz darbu

Ak, šis burvīgais aksesuārs – sieviešu shopper tipa somas! Tās ir uzticams sabiedrotais ikvienai sievietei, kas lielāko daļu laika pavada ārpus mājas un tādēļ līdzi jānēsā daudz lietu. Shopper tipa somas raksturo ietilpīga pamatdaļa un divi plati rokturi, kas ļauj somu ērti nēsāt uz jebkura pleca. Šīs somas ir ne tikai praktiskas un plašas, bet arī lieliski izskatās. Tās nebūt neatgādina bezformīgus iepirkumu maisus, tādēļ shopper tipa somas ir piemērotas gan ikdienas gaitām, gan lai dotos uz darbu, gan atpūtai un atvaļinājumam. Ideāls risinājums visām situācijām!

Sākotnēji shopper tipa somas bija visparastākās somas praktiskam pielietojumam – tās tika izgatavotas no viena auduma gabala, ko sašuja kopā trīs malās un piediedza rokturus. Kā jau ar daudzām lietām, kas cilvēkam sniedz komfortu, arī šīs somas ātri kļuva populāras sieviešu vidū. Sievietes tās vēlējās ņemt līdzi it visur. Tas gan prasīja uzlabot shopper tipa somu dizainu. Nepagāja ilgs laiks, un jau 30.-tajos gados shopper somas kļuva par sieviešu stila aksesuāru. Kopš tā laika shopper tipa somas ir atrodamas gandrīz ikvienas sievietes skapī.

Sieviešu shopper tipa somas – ideāla izvēle, lai dotos iepirkties vai atpūstos pilsētā

Izbaudiet jauku pastaigu un atpūtu pilsētā ar savu jauno un moderno shopper tipa somu. Tajā saies visas jūsu mantas – naudas maks, higiēniskā lūpu krāsa, kosmētikas maciņš, salvetes, austiņas un viss pārējais. Shopper soma vienmēr labi izskatās un nezaudē savu formu. To īpaši novērtēs sievietes, kas ir arī mammas. Jūs no rīta aizvedat bērnus uz skolu, pati dodaties uz darbu, pēc darba dodaties pakaļ bērniem un tālāk uz kādu treniņu vai pludmali. Arī veikalā vēl jāpaspēj iegādāties produkti vakariņām – shopper tipa soma vārda vistiešākajā nozīmē palīdzēs jums nest uz pleciem jūsu steidzīgo ikdienu.

Ja runājam par iepirkšanos, tad shopper tipa soma šeit ir nepārspēta uzvarētāja. Tajā noteikti ietilps pilnīgi visi produkti. Tāpat arī, ja nepieciešams iegādāties drēbes vai apavus, tad uzticamā un izturīgā shopper soma paveiks savu darbu ar izcilību. Protams, neaizmirsīsim par ilgtspēju – izmantojot shopper tipa somu, nevis plastmasas iepirkumu maisiņu, mēs palīdzam globālajā cīņā pret plastmasas atkritumiem. Shopper soma ir ne tikai stilīga, bet arī dabai draudzīga izvēle. Nost ar plastmasas maisiņiem!

Sieviešu shopper tipa rokassomas – moderns un ērts risinājums aktīvām sievietēm

Shopper somas ir lieliski piemērotas visām aktīvajām sievietēm, kas ikdienā neatrod ne brīdi, lai apsēstos. Ja jums lielāku vai mazāku daļu no savas iedzīves jānēsā somā, tad shopper tipa somas ir tas, kas jums nepieciešams. Tās ir izteikti parocīgas un lietderīgas. Jāatzīst gan, ka tās var kļūt smagas, ja tajās ir pārāk daudz lietu, taču šeit talkā nāks balstošie rokturi – pateicoties tiem, somu būs ērti nēsāt arī šādos gadījumos. Turklāt dizains veidots tā, lai būtu vienalga, uz kura pleca somu nēsājat. Ja viens plecs nogurst, varat droši samainīt uz otru plecu.

Tā kā shopper tipa somas ir ļoti pieprasītas, tās ražo visi populārākie zīmoli, kā arī mazāk zināmi ražotāji. Vietne Eapavi.lv piedāvā dažādu zīmolu shopper somu kolekcijas par pieejamām cenām. Neskatoties uz to, vai meklējat ko vienkāršāku un neuzkrītošāku, vai ko pavisam ekstravagantu un kliedzošu, šeit jebkura sieviete spēs atrast savu ideālo shopper tipa somu. Vien pāris klikšķi un jūsu jaunā mīļākā pēc dažām dienām būs jūsu īpašumā.

Shopper somas, sieviešu rokassomas – biežāk uzdotie jautājumi

Cik ietilpīgu shopper somu iegādāties?

Tas atkarīgs no jūsu ikdienas paradumiem. Ikviena shopper tipa somiņa ir ietilpīga, tāpēc tajās vienmēr satilpst daudz lietu. Īpaši ērta būs shopper soma, kurā ietilpst A4 formāta papīru paka.

Kura shopper soma piestāvēs manai figūrai?

Shopper somām ir klasiska forma un tās piestāv ikviena tipa figūrai. Jums atliek tikai izvēlēties sev piemērotu somas izmēru, krāsu un stilu. Shopper somas jums noteikti lieliski izskatīsies jebkurā dzīves situācijā.