100 dienas bezmaksas atgriešanai
parādīt sīkāku informāciju
Bezmaksas piegāde
parādīt sīkāku informāciju

428 produkti

Apavi Crocs – unikāla tehnoloģija kāju komfortam

Tam, ko ikdienā velkam kājās, ir liela nozīme. Pēdas ir ļoti jutīgas, un tām nepieciešama aprūpe. Tikai augstas kvalitātes apavi var garantēt pēdu veselību, tāpēc pareizo apavu izvēlei ir jāpiešķir augstākā prioritāte.

Kurš gan nezina daudzkrāsainos un vieglos Crocs apavus, kas pēc izskata līdzinās Šveices sieram. Crocs zīmols kopš pasaulē sāka dominēt apavu komforts un praktiskums, guvis galvu reibinošus panākumus visā pasaulē.

Izturīgi pret deformāciju, nebeidzama krāsu, dizainu variācija, sviedru smakas novēršana, komforts un ērtums – tās ir tikai dažas no īpašībām, kas piemīt Crocs apaviem!

Pateicoties tam, Crocs apavi katru dienu iegūst atbalstītāju pulku. Milzīgā modeļu daudzveidība nozīmē, ka tos var valkāt ar gandrīz jebko – ar džinsiem, svārkiem vai lietišķo apģērbu. Arī slavenības, cita starpā, Vūpija Goldberga, Džastins Bībers un Drū Berimora, ir Crocs zīmola piekritēji.

Crocs apavi piemēroti valkāšanai gan mājās, gan darbā, gan dārzā, gan pludmalē, gan izejot pilsētā un izrādās, ka pat sportā! Crocs apavi ir sensācija visā pasaulē, par to nav šaubu.

Crocs iešļūcenes un sandales - viegli un ērti vasaras apavi

Vai esi sastapies ar situāciju, kad vasaras apavi ir pievīluši, noberzuši kāju? Labi apavi pielāgojas to īpašnieka pēdai. Arī zīmola Crocs apavu piegulums ir īpaši precīzs. Tas viss, pateicoties īpaša materiāla (PCCR) izmantošanai, kas sasilst pēdu siltuma ietekmē un vēl labāk pielāgojas tam. Neatkarīgi no tā, vai valkājat zeķes vai nē, Crocs sandales neradīs smaku, pēdas slīdēšanu.

Tāpat ikdienas kopšana Crocs iešļūcenēm un sandalēm būs vieglāka par vieglu - pietiek ar mitru drāniņu vai dziļāku netīrumu gadījumā arī veļasmašīna nāk palīgā. Pateicoties šīm priekšrocībām, Crocs apavi nodrošina, ka kājas un pēdas jūtas ērti pat garākās dienas laikā.

Crocs sieviešu, vīriešu un bērnu apavi - plaša iešļūceņu un sandales izvēle visai ģimenei!

Crocs ir apavi visai ģimenei – sākot no pirmajiem solīšiem, Crocs sievietēm un prasīgiem vīriešiem, beidzot ar omītēm un opīšiem, kuri ērtos Crocs apavus valkā savā piemājas dārzā. Panākumu atslēga šim zīmolam ir sākotnējo Crocs footwear  vērtību ievērošana. Ģimenes kāju veselībai Crocs rada vieglus, ērtus, neslīdošus, funkcionālus un tajā pašā laikā modernus apavus, kas tiek izgatavoti ātri un, galvenais, par klientiem pieņemamu cenu.

Dažu gadu laikā Crocs bērniem un pieaugušajiem ir kļuvis par vienu no pasaules lielākajiem ražotājiem apavu industrijā un izceļas uz citu uzņēmumu fona ar plašu apavu modeļu izvēli ikvienam gadījumam un katram gadalaikam.

Papildus plašajam krāsu klāstam, Crocs apavi pieejami arī dažādos rakstos: uguns un ūdens motīvi, augu un dzīvnieku grafikas, eksotiskas apdrukas un animāciju filmu varoņi. Plašais piedāvājums mudina Crocs piekritēju lokam pievienoties pat lielākos skeptiķus.

Crocs bērnu apavos visiem gadalaikiem dominē bezbēdība un jautrība, kā arī īpašie aksesuāri ļaus personalizēt apavus un bērnam sajusties kā dizainerim.

Crocs — biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir Crocs apavu izmēru tabula?

Ja mājās jau ir esošs Crocs zīmola pāris, izmēru parasti atradīsiet iestrādātu uz zolēm. Uz zoles redzamais izmērs neatkarīgi no valsts, kurā iegādājaties Crocs apavus, vienmēr būs ASV izmēros.

Kur nopirkt Crocs apavus?

Crocs zīmola apavi pieejami gan tiešsaistes veikalos, gan klātienē lielākajos tirdzniecības centros visā Latvijā.