100 dienas bezmaksas atgriešanai
parādīt sīkāku informāciju
Piegāde no 0€
parādīt sīkāku informāciju
Kārtot pēc
Cena
Piedāvājums
Zīmols
Krāsa
Izstrāde
Rokassomas izmērs
Rokassomas veids
Produkti: 120

Aploksnes somas – ideāls aksesuārs ikdienai

Rokassomas pavisam noteikti ir viens no svarīgākajiem aksesuāriem sievietēm. Tās ir ne tikai stila elements, bet arī pilda zināmas funkcijas. Rokassomām mēs parasti uzticam savu mantu glabātājas lomu, īpaši ja apģērbā nav kabatu vai nevēlamies tās piebāzt ar savām lietām. Atkarībā no tā, kādas ir vajadzības attiecībā uz ietilpību un dizainu, tirgū pieejamas daudz un dažādu formu un izmēru sieviešu rokassomas. Iespējams, ka tieši sieviešu rokassomas ir aksesuārs ar visbagātīgāko izvēli.

Plašajā rokassomu pasaulē ir padomāts par visu, tādēļ ir atrodamas ne tikai lielas un platas rokassomas, bet arī daudz mazākas rokassomiņas. Lielu popularitāti sieviešu vidū vienmēr baudījusi clutch jeb aploksnes soma, kas var noderēt kā ikdienā, tā arī svinīgos pasākumos. Aploksnes somas ir salīdzinoši nelielas sieviešu rokassomas, tomēr var atrast arī pietiekami ietilpīgas aploksnes somas, kurās salikt visu ikdienā svarīgo un nepieciešamo. Aplūkojiet vietnē Eapavi.lv piedāvāto aploksnes somu klāstu un izvēlieties savu kompanjonu jebkuram dzīves gadījumam.

Sieviešu aploksnes soma – pirmā izvēle modernām sievietēm

Var droši apgalvot, ka sieviešu aploksnes somas ir nepārtraukti modē, tādēļ katras sievietes skapī jābūt klasiskai un modernai aploksnes somai, kuru izmantot atbilstošos brīžos. Tās ir kompaktas un pieejamas dažādos stilos – spīdīgas, matētas, ar rotājumiem, aplikācijām un citām dekorācijām. Ja bail kļūdīties, var iegādāties klasiski melnu aploksnes somu, kas piestāvēs pašiem skaistākajiem un modernākajiem tērpiem. Protams, izteiksmīga un krāsaina aploksnes soma noteikti kļūs par jūsu koptēla centrālo elementu.

Aploksnes somas priekšrocība ir tāda, ka tā ir maza un viegla. To ir ļoti ērti nēsāt gan pakarinātu plecā, gan turot rokā. Neskatoties uz mazo izmēru, tajā ir vieta visam svarīgākajam – atslēgām, telefonam un naudas makam. Ja jums ir liels naudas maks, tad aploksnes somā tas var neietilpt, tomēr jūs tajā joprojām varat ielikt banknotes vai maksājumu kartes. Aploksnes somas ir tik tiešām parocīgs aksesuārs brīžos, kad dažādu iemeslu dēļ mums neder liela soma.

Aploksnes soma sievietēm – ideāls stils

Lai atsvaidzinātu savu ģērbšanās stilu, iesakām sākt ar jaunu aksesuāru iegādi. Ja jūsu garderobē vēl nav sava aploksnes soma, tad ir laiks doties meklējumos. Sieviešu aploksnes somas ir ne tikai stilīgas, bet var būt arī praktiskas, neskatoties uz nelielo izmēru. Tās ir ideāli piemērotas svētku pasākumiem. Aploksnes somas ir viegli pieskaņojamas pie elegantām kleitām un svētku tērpiem. Ja jums ir nepieciešama sieviešu rokassoma svinīgiem gadījumiem, piemēram, dzimšanas dienai, izlaidumam, gada dienai vai kāzām, tad neliela un stilīga aploksnes soma būs jūsu risinājums. Izvēlieties savu iecienītāko zīmolu vai pamēģiniet ko pavisam jaunu un oriģinālu – jūs noteikti tiksiet pamanīta!

Sieviešu aploksnes soma – biežāk uzdotie jautājumi

Kādas krāsas aploksnes somu izvēlēties?

Aploksnes somas krāsa ir atkarīga no tā, kādam mērķim vai pasākumam to iegādājaties. Ja meklējat to īpašam notikumam, tad krāsa jāpieskaņo jūsu svētku tērpam un apaviem. Ja to vēlaties izmantot ikdienā, tad labāk izvēlēties neitrālu un klasisku krāsu, piemēram, melnu, pelēku vai brūnu.

Kā izvēlēties manam apģērbam piemērotu aploksnes somu?

Klasiskas aploksnes somas labi piestāvēs praktiski jebkuram tērpam. Piemēram, melnas aploksnes somas ir ļoti universālas, un tās reti kuram tērpam nepiestāv. Savukārt, ja izvēlaties košāku aploksnes somu, tad tā ir jākombinē ar neitrālu vai vienkrāsainu apģērbu.