100 dienas bezmaksas atgriešanai
parādīt sīkāku informāciju
Bezmaksas piegāde
parādīt sīkāku informāciju

2593 produkti

Adidas sporta apavi no populārākajiem apavu ražotājiem, kas pieejami vietnē Eobuwie

Adidas zīmols ir pazīstams un novērtēts visā pasaulē ar savu apavu kvalitāti un dizainu. Šis ir viens no populārākajiem sporta zīmoliem apavu un sporta apģērbu ražotāju vidū. Tās vēsture aizsākās gandrīz pirms 100 gadiem Vācijā, un to dibināja brāļi Ādolfs un Rūdolfs Dasleri. Zīmola nosaukums attiecas uz dibinātāju duetu – adi ir vārda ‘Ādolfs’ deminutīvs, bet das – uzvārda pirmie trīs burti.

Zīmola produkti piemēroti ne tikai sportiskiem treniņiem, bet arī ikdienas pastaigām un citām aktivitātēm.

Adidas kedas ir vieni no mūžīgākajiem un ērtākajiem ikdienas sporta apaviem. Bez šaubām, šie apavi ir vienreizēji! Nav brīnums, ka tiem ir daudz piekritēju visā plašajā pasaulē. Ja jums ir svarīgs gan valkāšanas komforts, gan moderns izskats, tad jūsu apavu skapī noteikti jābūt Adidas ikoniskām kedas. Veikalā izvēle ir ļoti plaša: sākot no ikoniskām versijām līdz pat oriģināliem, krāsainiem modeļiem. Izvēloties Adidas kedas, varat būt drošs, ka tās būs izturīgas un kalpos vairākas sezonas.

Adidas sieviešu apavi - izvēlieties perfektu modeli skriešanai

Lai samazinātu plastmasas atkritumu daudzumu pasaulē, lielākā daļa Adidas dizainu ir izgatavoti, izmantojot otrreizēji pārstrādātas plastmasas materiāliem. Kvalitatīvie Adidas sieviešu skriešanas apavi sievietēm ir izstrādāti, ņemot vērā dažādos laika apstākļus un virsmas, kas atšķirs vienu modeli no cita. Tātad, ja dzīvojat lietainā klimatā vai bieži trenējaties nelīdzenā reljefā, varat būt drošs, ka ir pieejami apavi ar ūdensizturīgu GORE-TEX membrānu. GORE-TEX saglabā jūsu kājas sausas un ļaus tām elpot, savukārt gumijotā zole garantēs stabilu saķeri, lai jūs varētu skriet jebkuros laikapstākļos un uz jebkuras virsmas.

Neatkarīgi no jūsu skriešanas vajadzībām, Adidas sieviešu skriešanas apavi ir radīti, lai sniegtu maksimālu amortizāciju un komfortu. Vairākos modeļos iestrādātās starpzoles nodrošinās par 20% lielāku enerģijas atdevi katrā solī, savukārt īpaši vieglais starpzoles polsterējums nodrošinās svara amortizāciju.

Adidas vīriešu apavi - komforts un ērtības darbam un pilsētai

Adidas vīriešu apavi ne tikai labi notur potīti un amortizē pakāpienus, bet ir arī ļoti ērti un lieliski izskatās, papildus sniedzot tik vajadzīgo komforta sajūtu. Šī zīmola apavi ir obligāts aksesuārs katra vīrieša garderobē! Pirmkārt, tos ir viegli kopt, un tie piešķirs apģērba koptēlam raksturu. Jūs varat tos kombinēt ar dažādiem apģērbiem: tie lieliski izskatīsies ar džinsiem vai skriešanas biksēm. Atliek vien uzvilkt rūtainu kreklu, T-kreklu vai plānu džemperi un ādas jaku, un tavs neatkārtojamais stils ir gatavs!

Adidas sporta apavi - biežāk uzdotie jautājumi

Kā kopt Adidas apavus?

Adidas zīmols ir par ilgtspējīgu attīstību, tāpēc visi apavu modeļi ir viegli kopjami ikdienā, noslaukot ar veļas mazgājamā šķidrumā samitrinātu drāniņu vai mazgājot īpašos nosacījumos veļas mašīnā. Noteikti izlasi Adidas sporta apavu lietošanas instrukciju, lai pagarinātu apavu ilgmūžību un apavi ilgāk izskatītos kā jauni.

Kurus Adidas apavus izvēlēties?

Uz šo jautājumu vislabāk spēsi atbildēt tikai Tu pats, ņemot vērā, kādam mērķim paredzēti apavi: skriešanai, ikdienas pastaigām, sporta aktivitātēm vai stila papildinājumam. Pieejamais Adidas modeļu klāsts sniegs plašas izvēles iespējas, atliek vien saprast, kur visbiežāk dosies ar ikoniskajiem Adidas apaviem!