100 dienas bezmaksas atgriešanai
parādīt sīkāku informāciju
Piegāde no 0€
parādīt sīkāku informāciju
Produkti: 4153

Bērnu sporta apavi – atrodiet ideālo apavu pāri savam bērnam

Gan ērtai ikdienai, gan sportiskām aktivitātēm ir nepieciešami ērti bērnu sporta apavi. Sporta apavi bērniem ir iecienīta izvēle, jo tie ir praktiski, ērti un daudzpusīgi. Ja izvēlēti pareizā izmēra sporta apavi, tad bērni noteikti tajos jutīsies labi. Tāpat bērnu sporta apavi ir pieejami dažādās krāsās, kā arī dažādos stilos. Eapavi internetveikalā ir plaša bērnu sporta apavu izvēle, tāpēc jums būs viegli atrast tieši tādus sporta apavus bērnam, kas viņam patiks, un kurus jūsu bērns labprāt valkās. Pāris tūkstoši bērnu sporta apavu vienuviet – tikai internetveikalā Eapavi. Plašs piedāvājums ar kvalitatīviem sporta apaviem bērniem. Daudzveidīgs piedāvājums, ātra piegāde un izdevīgi nosacījumi. Atliek tikai izvēlēties ideālos sporta apavus jūsu bērnam.

Sporta apavi meitenēm un puikām – komforts un ērtības

Eapavi internetveikalā jūs atradīsiet gan sporta apavus meitenēm, gan arī sporta apavus puikām. Izvēle ir tik liela, ka nebūs tik viegli izvēlēties, kurus tad bērnu sporta apavus izvēlēties. Veikala ērtais filtrs noteikti jums var palīdzēt, jo jūs varat samazināt apskatāmo apavu skaitu, izvēloties konkrētu apavu izmēru, krāsu, materiālu, zīmolu utt. Tas jums palīdzēs daudz ātrāk atrast ideālos sporta apavus meitai vai dēlam. Puiku sporta apavi ir gan klasiski, gan oriģināli. Klasiskie sporta apavi puikām labi piestāvēs pie visām drēbēm. Izvēlieties klasiskus melnus, baltus, bēšus, pelēkus apavus, kas piestāvēs ikvienā situācijā. Ieprieciniet savu bērnu ar krāsainiem un košiem sporta apaviem puikām, kas ļaus padarīt ikdienu jautrāku. Šāda veida apavi noteikti bērniem patiks, tāpēc viņi tos labprāt gribēs valkāt ikdienā. Meitenēm ir pieejami dažādu krāsu apavi, kas patiks gan mazām princesēm, gan dumpiniecēm. Dažādi stili, dizaini un krāsas – ideāli sporta apavi meitenei.

Mazuļu apavi – atrodiet ideālos apavus skolas gaitu uzsākšanai

Kad bērns uzsāk savas pirmās skolas vai bērnudārza gaitas, tad noteikti ir nepieciešami jauni apavi. Mazuļu apavi ir jāmaina bieži, jo bērnu kājas aug strauji. Bieži vien bērnu sporta apavi pat nepaspēj nonēsāties, taču tie ir jāmaina, jo bērnam vienkārši vairs neder. Bērnu sporta apavi, kas ir pieejami Eapavi veikalā ir pietiekami kvalitatīvi, ka tos pēc tam, kad jūsu bērna kāja ir izaugusi, jūs varat atdot kādam radinieku bērnam vai pārdot. Tā ir plaši izplatīta prakse, jo bērni bieži vien nepaspēj savus apavus nonēsāt tā, lai tie būtu jāmet ārā. Puiku sporta apavi var būt vairāk nonēsāti, jo puikas mēdz spēlēties daudz aktīvāk un nebūt tik uzmanīgi ar savām drēbēm, kā meitenes. Katrā ziņā kvalitatīvi mazuļu apavi ir jāiegādājas regulāri, lai bērnam būtu ērti un patīkami staigāt. Uzsākot skolas gaitas, būs nepieciešams vēl papildus apavu pāris, ar kuriem varēs ērti doties uz skolu.

Sporta apavi bērniem – biežāk uzdotie jautājumi

Kādus pavasara apavus izvēlēties puikam?

Puikam visu gadu būs noderīgi kvalitatīvi sporta apavi. Pavasarī laiks kļūst jau siltāks, tāpēc būs nepieciešami gan ērti slēgtie apavi, gan kādas sandales. Slapjam un lietainam laikam vispiemērotākie būs gumijnieki, kas neļaus jūsu bērnam saslapināt kājas.

Kuri apavi puikam būs visērtākie?

Visērtākie noteikti būs tie apavi, kuri derēs kā uzlieti. Ja apavi būs pārāk mazi, tie spiedīs, bet, ja tie būs pārāk lieli, tad būs neērti staigāt, kā arī palielināsies risks nokrist. Vienmēr, iegādājoties bērnu apavus, pārliecinieties par izmēru un labāk lieku reizi izmēriet sava bērna pēdu, lai izvēlētos atbilstošu apavu izmēru.