100 dienas bezmaksas atgriešanai
parādīt sīkāku informāciju
Piegāde no 0€
parādīt sīkāku informāciju
Produkti: 1160
Izvēlētie filtri (1)

Eleganti vai sportiski? Atrodiet savus iecienītos Rieker apavus vietnē Eapavi.lv

Neatkarīgi no tā, vai priekšroku dodat elegantiem vai sportiskiem apaviem, Rieker apaviem piemīt visas nepieciešamās priekšrocības. Tie ir ērti, tajos izmantoti augstvērtīgi materiāli, tie papildina koptēlu un sniedz to valkātājam vislabāko pieredzi. Turklāt pircēji novērtēs atbilstošo kvalitātes un cenas attiecību. No Rieker ziemas zābakiem līdz pat vasaras sandalēm – visu šī zīmola piedāvājumu raksturo kvalitāte un pievilcīgs dizains.

Tiešsaistes veikalā Eapavi.lv atradīsiet Rieker apavus plašā klāstā: zābaki, puszābaki, sandales, balerīnas un vēl… Šī zīmola apavu pāris būs lielisks papildinājums mājas apavu plauktā. Eleganti vai sportiski – Rieker noteikti atvieglos izvēli. Turklāt tie ir tik gaumīgi un reprezentabli, ka pat sportiskie apavi ideāli piestāvēs brīvajam (smart casual) stilam. Ja meklējiet apavus, kas nodrošina pilnīgu pēdas atbalstu un modernu stilu, ienāciet veikalā un pārliecinieties! Tur jūs pārsteigs arī dažādas atlaides Rieker sieviešu un vīriešu apaviem.

Zīmola Rieker vīriešu apavi — izcila izturība un gaume

Kas gan var būt labāks par patīkamu pastaigu svaigā gaisā? Lai staigāšana vienmēr sagādātu prieku un kājas nejustos nogurušas, visiem Rieker apaviem ir elastīgas ārējās zoles ar triecienu absorbējošām īpašībām. Pēdām tiek nodrošināts neiedomājams komforts un viegluma sajūta ik uz soļa. Jūs vēlēsieties iet ilgāk, iet tālāk, iet visur – Rieker palīdzēs jums doties uz jebkuru vietu ērti un gaumīgi.

Rieker vīriešu apavi pavisam noteikti nav produkts, kas pilda savu funkciju īsu laika sprīdi un pēc tam nav lietojams. Rieker zābaki, kas parasti tiek pakļauti skarbākiem apstākļiem, kā citi apavi, ir radīti izturīgi un ilgtspējīgi. Jums vairs nebūs nepieciešams tos nomainīt pēc katras sezonas. Pareizi tos kopjot, tie var kalpot pat vairākus gadus, nezaudējot savu formu un izskatu. Rieker ir sinonīms īstas ādas kvalitātei, dizainam, funkcionalitātei un estētikai.

Riekier – zābaki, balerīnas, sandales un citi sieviešu apavi no vadošā apavu ražotāja

Sievietes ir vienas no prasīgākajiem pircējiem tieši plašā piedāvājuma dēļ. Ar katru apavu pāri, ar katru apavu veidu sievietes vēlas iegūt vērtību. Gan īpašiem dzīves notikumiem, gan ikdienas aktivitātēm – sievietes apavu izvēlei velta īpašu rūpību. Radot Rieker sieviešu apavus, uzņēmuma dizaineri ņem vērā šīs sieviešu prasības, lai piedāvātu apavus, kas izskatās stilīgi un kuros pēda jūtas lieliski. Turklāt vairums apavu modeļu ir izgatavoti lielākoties no īstas ādas un ir pieejami līdz pat 45. izmēram.

Vai zinājāt, ka Rieker klāstā ietilpst arī dažādas sandales? Uzņēmums, kas gadiem ilgi piedāvājis dažādus puszābakus un zābakus, sniedz iespēju arī iegādāties vispiemērotākās sandales. Rieker sandalēs un citos apavos iestrādājis īpašu amortizāciju, kas pat tik ikdienišķus apavus kā sandales padara par vislabāko izvēli karstajās vasaras dienās.

Rieker apavi — biežāk uzdotie jautājumi

Kas ir uzņēmums Rieker?

Rieker ir Eiropā, konkrētāk Vācijā, radīts uzņēmums, kas darbojas jau kopš 1874.gada un koncentrējas uz komfortu. Pateicoties rūpēm un centībai, kas tiek veltīta Rieker zābaku, apavu un sandaļu izstrādei un ražošanai, apavi nodrošina, ka kājas un pēdas jūtas laimīgas visas dienas garumā.

Kur iegādāties Rieker apavus?

Rieker apavus var iegādāties dažādos veikalos un internetā visā pasaulē. Vietnē Eapavi.lv atradīsiet plašu šī zīmola piedāvājumu gan sievietēm, gan vīriešiem. Tāpat arī vietnē pieejams lielisks Rieker somu un aksesuāru klāsts.