100 dienas bezmaksas atgriešanai
parādīt sīkāku informāciju
Bezmaksas piegāde
parādīt sīkāku informāciju

154 produkti

Rokassomas maisiņi – ekskluzīvas rokassomas ikvienai elegantai sievietei

Somiņas bieži vien sievietēm ir svarīgs aksesuārs. Sievietes savu rokassomu izmanto ikdienā, un sievietēm rokassoma ir daudz svarīgāka nekā vīriešiem. Rokassomas un maisiņi ir praktiski ikdienas aksesuāri. Maisiņveida somas pilnīgi noteikti ir praktiskas rokassomas, piemēram, dodoties iepirkties. Maisveidīgas rokassomas ir ietilpīgas, tāpēc jūs tur varēsiet salikt daudz vairāk lietu, kā klasiskā sieviešu rokassomiņā. Eapavi veikals piedāvā sieviešu maisveida rokassomas no tādiem zīmoliem, kā Eva Longoria, Furla, Nobo, Refresh, Marella, Manebi, Simple, GOE, Calvin Klein un citiem pazīstamiem zīmoliem. Mūsdienās maisveida somas ir modernas un stilīgas, kā arī tās ir vienlaikus praktiskas. Izcila izvēle jūsu aizņemtajai ikdienai. Sieviešu ādas somas noteikti būs ilgtspējīgas un kalpos jums ilgu laiku.

Maisveida somas – ērts risinājums dzīvei pilsētā

Sieviešu maisveida somas ir ideāla rokassomas izvēle. Ja jums ir nepieciešama jauna rokassomiņa, bet jūs īsti nezināt, kāda stila somiņu izvēlēties, tad maisveida soma ir viena no labākajām izvēlēm. Šīs somas ir īpaši praktiskas to ietilpības dēļ, kā arī vizuāli tās izskatās ļoti modernas un foršas. Tās nebūs neatgādina parastus maisus, tomēr tās ir tikpat praktiskas. Ja jums ikdienā ir nepieciešamas daudz dažādas lietas, piemēram, dodoties uz darbu vai universitāti, tad maisveida tipa rokassoma ir laba izvēle. Šajās maisveida somās var ietilpt arī neliels portatīvais dators, klades un mapes. Tomēr, ja jums nav nepieciešama liela rokassoma, tad jūs varat izvēlēties mazu maisveida somu. Tā būs tikpat ērta un ietilpīga, tomēr mazāka, tāpēc izskatīsies lieliski, kā arī nebūs pārāk smaga.

Sieviešu maisveida soma – ideāla soma sievišķīgām sievietēm

Visām sievietēm ir nepieciešamas rokassomas un maisiņi, lai varētu aktīvi darboties. Maisveida tipa somā var salikt pietiekami daudz, tāpēc tā ir praktiska izvēle. Ja meklējat ko universālu un vizuāli stilīgu, tad droši izvēlieties melnu rokassomu, kas labi izskatīsies pie visa, it īpaši rudenī un ziemā, kad melnas rokassomas ir lieliska izvēle. Vasaras laikā ir ieteicams izvēlēties gaišāku krāsu sieviešu ādas rokassomas. Sieviešu maisveida somas Eapavi veikalā ir pieejamas daudz un dažādas. Ir atrodamas gan klasiskas krāsas, gan košāki krāsu salikumi un dizaini. Ar košāku maisveida somu jūs noteikti izcelsieties un paspilgtināsiet savu ikdienas dzīvi. Jauna sieviešu ādas soma var kļūt arī par ideālu dāvanu jūsu īpašajai sievietei. Tā ir laba un praktiska dāvanas izvēle Ziemassvētkiem, dzimšanas dienai vai jebkuriem citiem svētkiem. Ieprieciniet jebkuru sievieti ar perfektu dāvanu svētkos.

Maisveida tipa soma – biežāk uzdotie jautājumi

Kāda veida somu izvēlēties?

Somas izvēle ir atkarīga no jūsu ikdienas paradumiem un vēlmēm. Svinīgiem pasākumiem labāk izvēlēties nelielu un elegantu rokassomiņu, bet ikdienā noderēs praktiska un ietilpīga soma. Pievērsiet uzmanību krāsai, dizainam un somas izmēram.

Kura sieviešu ādas soma ir vislabākā?

Jebkura ādas soma būs izturīga un kalpos jums ilgu laiku. Savukārt somas izmērs, krāsa un stils ir atkarīgs no jūsu ģērbšanās stila ikdienā vai pasākuma, uz kuru paredzēts vilkt konkrēto ādas somu.