100 dienas bezmaksas atgriešanai
parādīt sīkāku informāciju
Piegāde no 0€
parādīt sīkāku informāciju
Kārtot pēc
Cena
Piedāvājums
Zīmols
Krāsa
Produkta veids
Sports
Ūdensizturīgums
Produkti: 20 844
Rādīt versijas identifikatoru

Sporta apavi – atrodiet unikālu dizainu, modernas krāsas un savu ideālo izmēru

Sporta apavi ikvienam dzīves brīdim. Atrodiet tieši tādus apavus, kā vienmēr esat gribējuši. Sieviešu sporta apavi, vīriešu sporta apavi, kedas un cita veida brīvā laika apavi plašā klāstā. Salīdziniet dažādus apavu dizainus un stilus. Atrodami sporta apavi katra gaumei un vajadzībām. Sporta apavi bez šņorēm ir ne tikai stilīgi, bet tie arī ietaupīs laiku, jo nevajadzēs tos šņorēt. Tie ir ļoti praktiski un noderīgi apavi jūsu ikdienai. Ar sporta apaviem ir iespējams ne tikai sportot, bet arī staigāt ikdienā, doties pārgājienos, pastaigās un atpūsties pie dabas. Balti sporta apavi gan būs jākopj daudz rūpīgāk, ja ar tiem dosieties ārpus telpām, taču sportošanai telpās tie būs ideāli piemēroti, kā arī tie lieliski izskatās. Kvalitatīvi sporta apavi jums kalpos ilgu laiku, un jūsu pēdas tajos jutīsies ērti un komfortabli, tāpēc pievērsiet uzmanību arī apavu materiālam.

Sieviešu sporta apavi – komfortabli apavi skriešanai un sporta zālei

Skriešana ir populārs sporta veids, jo to var darīt jebkurš. Nav nepieciešams speciāls inventārs, bet tikai sporta tērps un piemēroti sporta apavi. Pats galvenais ir atrast apavus, kas būs ērti tieši jūsu pēdām. Un skriet var jebkur. Nav tādi vieni ideālie sieviešu sporta apavi, kas būs piemēroti pilnīgi visām sievietēm. Patiesībā katram ir jāatrod sev piemērotākie apavi skriešanai un sportošanai, jo katra pēdas ir nedaudz citādākas. Daudz kas atkarīgs arī no skriešanas vietas – vai jūs to darāt uz asfalta, pludmalē, mežā vai sporta zālē. Veikalā būs atrodami dažādu stilu apavi, kas būs piemēroti dažādām fiziskajām aktivitātēm. Brendu sporta apavi būs kvalitatīvi un kalpos vairākus gadus. Savukārt sporta apavi bez šņorēm ir praktiski un ērti, jo tos var uzvilkt daudz ātrāk, kā šņorējamos apavus. Arī kedasvai snīkeri var būt piemēroti sportošanai. Savukārt sporta apavi ar papēdi būs piemēroti tikai ikdienas staigāšanai, ne sportam. Tie ir paredzēti cilvēkiem ar sportisku stilu, bet tajos sportot nav vēlams.

Vīriešu sporta apavi – izvēlieties savus ideālos apavus, kas būs piemēroti jūsu iecienītākajām aktivitātēm

Sporta apavi ir pats galvenais aksesuārs, veicot dažādas fiziskās aktivitātes. Neviens nesporto balles kurpēs vai iešļūcenēs. Tieši tāpēc jums ir jāatrod pietiekami ērti sporta apavi, kas jums neberzīs kāju un būs pietiekami ērti, nodarbojoties ar jūsu iecienītākajām fiziskajām aktivitātēm. Ja esat iecienījis svaru cilāšanu sporta zālē, tad varat izvēlēties kedas, savukārt, ja esat vairāk aizrāvies ar skriešanu, tad būs nepieciešami cita veida sporta apavi. Snīkeriarī ir piemēroti sporta apavi dažādām sporta aktivitātēm, gan arī brīvā laika pavadīšanai un ikdienai. Katram ir jāatrod savi ideālie sporta apavi, kas būs atbilstoši jūsu ikdienas aktivitātēm un hobijiem. Turklāt sporta apavi lieliski papildinās jūsu ikdienas sportisko stilu. Balti sporta apavi izskatās ļoti šiki un moderni, lai arī tie prasa rūpīgāku kopšanu un biežāku mazgāšanu, lai izskatītos kā jauni.

Sporta apavi – biežāk uzdotie jautājumi

Kā mazgāt sporta apavus?

Ja sporta apavus valkājat tikai telpās, tad tie ļoti ilgu laiku būs tīri. Tomēr, ja ar apaviem ejat vai sportojat ārā, tad tie ātri vien sasmērēsies. No ārpuses tos var vienkārši noskalot un notīrīt ar lupatiņu, švammi vai kādu birstīti. Ja sporta apavi ir ļoti netīri, tad tos var izmazgāt veļasmašīnā.

Kā izvēlēties sporta apavus?

Jāizvēlas tie apavi, kas būs vispiemērotākie tieši jums un jūsu aktivitātēm. Ir ļoti svarīgi izvēlēties kvalitatīvus sporta apavus, kas būs ļoti ērti, neberzīs pēdu un derēs kā uzlieti. Pārējais atkarīgs no jūsu vajadzībām un personīgās patikas.