30 dienas bezmaksas atgriešanai
parādīt sīkāku informāciju
Piegāde no 0€
parādīt sīkāku informāciju
Kārtot pēc
Cena
Izmērs
Piedāvājums
Zīmols
Krāsa
Produkta veids
Siltinājums
Produkti: 15 743
Rādīt versijas identifikatoru

Bērnu apavi – funkcionāli, ērti, kvalitatīvi, kā arī piemēroti mazu izmēru īpašniekiem

Bērnu pēdas aug ļoti strauji, tāpēc jauni bērnu apavi ir jāiegādājas visai bieži, pat ja vecie vēl nav līdz galam novalkāti. Tomēr milzīgajā piedāvājumu klāstā apjukt var ļoti viegli. Kuri īsti apavi bērniem jāizvēlas? Viens no svarīgākajiem aspektiem, kas jāņem vērā, protams, ir apavu izmērs. Ir ļoti svarīgi, ka iegādājaties tādas bērnu kurpes, kas der jūsu bērnam, kā uzlietas. Ja apavi būs par mazu, tie spiedīs un bērnam tajos nebūs ērti. Savukārt, ja apavi būs pārāk lieli, tad nebūs ērti tajos staigāt, kā arī būs lielāka iespēja, ka bērns aizķersies un nokritīs, sevi savainojot. Ja iegādājāties pārāk lielu izmēru, tad apavus var samainīt vai pagaidīt, kad izaugs bērna kāja. Tieši tāpēc bērnu apavi jāiegādājas pareizā izmērā. Te atrodami kvalitatīvi un oriģināli bērnu sporta apavi, kas kalpos ilgu laiku. Kad bērna kāja izaugs, tad gan nāksies mainīt apavus, taču vecos apavus bērniem jūs varat atdot radiniekiem, paziņām, draugiem vai arī pārdot, jo apavu stāvoklis būs ļoti labs. Kvalitatīvi bērnu apavi ātri nenovalkājas, tāpēc bieži vien bērni vienkārši izaug, tāpēc jāmeklē jauni apavi bērniem.

Bērnu apavi visiem gadalaikiem – izvēlieties piemērotākos apavus jūsu bērnam

Pieejams plašs apavu piedāvājums jebkuriem laikapstākļiem un jebkuram gadalaikam. Ir pieejami gan meiteņu apavi, gan puiku apavi, kuri ne tikai labi izskatīsies, bet arī kalpos ilgu laiku. Ir svarīgi, ka bērnu apavi ir atbilstoši gadalaikam, lai tie tik ātri nenovalkātos, kā arī, lai bērni justos ērti un komfortabli. Jūs viegli atradīsiet ziemas zābakus, sporta apavus, čības, sandales, pārgājienu apavus, bērnu kurpes un cita veida apavus. Atrodiet katram gadalaikam ideālos bērnu apavus. Oriģinālas bērnu sporta kurpes var valkāt vasarā, pavasarī un rudenī, kā arī ziemas laikā – iekštelpās. Sporta apavi ir ļoti universāli apavi. Ja vēlaties iegādāties tikai vienu apavu pāri, tad sporta apavi ir vislabākā izvēle. Tie der gan meitenēm, gan puikām, kā arī šos apavus var valkāt praktiski uz jebkuru pasākumu.

Bērnu apavi – komforts ikvienam jebkuros apstākļos

Izvēloties bērnu kurpes, atcerieties, ka komforts ir pats nozīmīgākais aspekts. Protams, ir svarīgs arī apavu izskats un materiāls. Neaizmirstiet arī noskaidrot, vai izvēlētie bērnu apavi patīk arī pašam bērnam. Lai nebūtu problēmas ar apavu vilkšanu un staigāšanu, ir jāiegādājas tādi apavi bērniem, kas derēs, kā uzlieti, būs gana komfortabli, kā arī pašam bērnam patiks. Aizmirstiet par savu gaumi, kad izvēlaties meiteņu apavus. Meitenes bieži vien mēdz būt izvēlīgākas, tāpēc negribēs vilkt apavus, kas viņām galīgi nepatīk. Tomēr arī puikas mēdz būt visai izvēlīgi, tāpēc pajautājiet arī bērna viedokli par noskatītajiem apaviem. Vislabāk būs izvēlēties bērnu kurpes kopā ar bērnu, vai arī piedāvāt vairākas izvēles iespējas no iepriekš noskatītiem apaviem.

Bērnu apavi – biežāk uzdotie jautājumi

Kā izvēlēties pareizo izmēru bērnu apaviem?

Pievērsiet uzmanību izmēru tabulai, kurā norādīts izmērs atbilstoši pēdas izmēram. Lai izmērītu bērna pēdu, novietojiet pēdu uz papīra lapas un to apvelciet. Šādā veidā varēsiet precīzi izmērīt pēdas izmēru, lai izvēlētos pareizo apavu izmēru. Ja ir šaubas starp diviem izmēriem, tad labāk izvēlēties lielāko.

Kurus bērnu apavus iegādāties?

Tas atkarīgs no ikdienas režīma un bērna aktivitātēm. Tomēr labi un oriģināli bērnu sporta apavi vienmēr noderēs, jo tie ir universāli. Tos var valkāt praktiski jebkuros laikapstākļos un uz gandrīz jebkuru pasākumu. Vēlams arī iegādāties sandales jeb apavus karstam laikam, kā arī ziemas zābakus.