100 dienas bezmaksas atgriešanai
parādīt sīkāku informāciju
Bezmaksas piegāde
parādīt sīkāku informāciju

Par mums

Vietne eapavi.lv Latvijas tirgū debitēja 2022. gadā. Klienti novērtē veikalu vispirmām kārtām par ātru piegādi, bezmaksas atgriešanu un plašu top preču sortimentu no vairāk nekā 650 pārbaudītiem zīmoliem. Iepirkšanās eapavi.lv ir viegla un droša – piedāvājumā atrodas tikai oriģināli produkti, kuri nāk no oficiāliem ražotājiem un piegādātājiem.


Kvalitātes garantija ir ilggadēja pieredze – eapavi.lv ir latviskā versija viena no lielākajiem un vērtīgākajiem e-komercijas uzņēmumiem Polijā. Vairāk nekā 20 gadīga esamība Polijas tirgū ir ļāvusi tam panākt līdera pozīciju Centrāl-Austrumeiropā apavu tiešsaistes pārdošanā, kā arī paplašināt darbību padsmit ārvalstu tirgos.


eapavi.lv nodrošina piekļuvi populāriem un iemīļotiem zīmoliem, tajā skaitā Tommy Hilfiger, Calvin Klein, Guess, Nike, ECCO, adidas, Crocs, Vans, Timberland, New Balance, kā arī pašu, ekskluzīvi pieejamiem zīmoliem, kā Creole, Eva Minge, Eva Longoria, Rage Age, Togoshi, Sergio Bardi un Quazi.


Pārī ar plašu piedāvājumu nāk arī ērtas apmaksas metodes, piemēram, maksājums ar karti, bankas pārskaitījumu, PayPal, apmaksa saņemšanas brīdī ar karti pie DPD Kurjera vai DPD Paku Skapī. Katrā iepirkšanās posmā klienti var paļauties uz palīdzību no Klientu apkalpošanas dienesta puses. Mūsu konsultanti runā Jūsu valodā, tāpēc bez šaubām izkliedēs jebkādas neskaidrības un atbildēs uz jautājumiem saistībā ar konkrētiem produktiem.


Jūs varat mūs atrast sociālos medijos - apmeklējiet mūsu Facebook lapu, ka arī profilu Instagramā.