100 dienas bezmaksas atgriešanai
parādīt sīkāku informāciju
Bezmaksas piegāde
parādīt sīkāku informāciju

118 produkti

Vīriešu espadrilles – viegls, gaisīgs un ērts risinājums ideālai vasarai

Vīriešu espadrilles ir izcili apavi gada karstajam periodam vai ceļojumiem uz siltajām zemēm. Espadrilles ir ērti vasaras apavi, kas neļauj kājām sasvīst, kā arī tajos ir komfortabli pārvietoties. Vīriešu espadrilles līdzinās vīriešu klasiskajiem apaviem, tikai šī ir vasaras apavu versija. Espadrilles vīriešiem ir pieejamas dažādās krāsās un dažādos stilos. Brūnas, bēšas, zilas, melnas un baltas espadrilles ir klasiska ikdiena. Klasika dizaina un krāsu vīriešu espadrilles var viegli pieskaņot jūsu ikdienas vasaras vai ceļojumu tērpam. Tomēr Eapavi veikalā ir pieejamas arī košākas espadrilles vīriešiem, kuri vēlas paspilgtināt savu ikdienas ģērbšanās stilu ar košiem aksesuāriem. Kvalitatīva apavu izvēle par izdevīgām cenām. Izvēlieties savas ideālās vīriešu espadrilles apavus, kurus varēsiet valkāt atvaļinājuma vai ceļojuma laikā. Espadrilles ir viegli apavi, kā arī čemodānā tie neaizņem daudz vietas.

Vīriešu espadrilles – obligāts aksesuārs ikviena vīrieša drēbju skapī

Ne visi vīrieši aizraujas ar apaviem, bet ir tādi vīrieši, kam apavi ir svarīgākais aksesuārs. Neatkarīgi no tā, vai apavi ir jūsu iecienītākais aksesuārs vai nē, espadrilles ir tie apavi, kam ir jābūt jūsu garderobē. Vīriešu espadrilles ir plāni vasaras apavi, ar kuriem jums būs patīkami pārvietoties karstā laikā. Ne visiem vīriešiem patīk sandales, bet ar sporta apaviem vai cita veida apaviem karstā vasaras dienā jums var būt pārlieku karsti. Tāpēc espadrilles ir ideāls risinājums. To zole ir pietiekami bieza, lai pasargātu pēdas no dažādiem priekšmetiem, kā arī espadriļļu materiāls vienmēr ir viegls un elpojošs. Atrodiet pašas kvalitatīvākās vīriešu espadrilles Eapavi internetveikalā. Izvēlieties espadrilles, ko ražojuši tādi zīmoli, kā Gino Rossi, Tommy Jeans, Manebi, Calvin Klein, Boss, QUAZI un citiem. Izvēlieties jau zināma zīmola apavus vai pamēģiniet kāda nedzirdēta zīmola apavus – to kvalitāte jūs noteikti patīkami pārsteigs.

Espadrilles – kā izvēlēties pašas universālākās?

Eapavi veikalā vīriešu espadrilles ir pietiekami lielā skaitā. Vairāki desmiti espadrilles, kas atbildīs jūsu vēlmēm un prasībām. Pieejamas gan klasiskas vīriešu espadrilles, gan košas un oriģinālas vīriešu espadrilles. Klasisku krāsu un dizaina espadrilles būs pašas universālākās. Klasisku krāsu apavi, piemēram, melni, brūni vai pelēki, ir viegli saskaņojami ar jebkurām drēbēm, tāpēc jūs šādas vīriešu espadrilles varēsiet vilkt pie visiem jūsu vasaras tērpiem. Ja izvēlēsieties neparastus krāsu salikumus vai koša dizaina espadrilles, tad pie šiem apaviem ir vēlams pieskaņot visai vienkāršu un vienkrāsainu apģērbu, lai kopskats nebūtu pārlieku raibs. Košas un oriģinālas espadrilles noteikti jums palīdzēs izcelties atvaļinājuma laikā un pievērst sev uzmanību.

Vīriešu espadrilles apavi – biežāk uzdotie jautājumi

Kā izvēlēties vīriešu espadrilles?

Ja vēlaties klasiskus ikdienas apavus, kas ir pieskaņojami pie visiem jūsu apģērbiem, tad izvēlieties klasiska stila espadrilles klasiskajās krāsās. Savukārt, ja jūs meklējat košus apavus, ar kuriem paspilgtināt jūsu ģērbšanās stilu, tad izvēlieties neparastus krāsu salikumus, košas aplikācijas un oriģināla dizaina apavus.

Kā valkāt vīriešu espadrilles apavus?

Espadrilles ir vasaras apavi, kuri ir piemēroti siltam laikam. Jūs šos apavus varat valkāt arī ceļojuma laikā siltajās zemās. Espadrilles var valkāt ikdienā, ejot uz darbu vai svinīga pasākuma laikā – galvenais ir atbilstoši saskaņot izvēlētās espadrilles ar pārējo apģērbu.