30 dienas bezmaksas atgriešanai
parādīt sīkāku informāciju
Piegāde no 0€
parādīt sīkāku informāciju
Kārtot pēc
Cena
Izmērs
Piedāvājums
Zīmols
Krāsa
Aizdares veids
Apava platums
Produkti: 123
Rādīt versijas identifikatoru

Vīriešu espadrilles – viegls, gaisīgs un ērts risinājums ideālai vasarai

Vīriešu espadrilles ir izcili piemērotas gada karstajam periodam vai ceļojumiem uz siltajām zemēm. Espadrilles ir ērti vasaras apavi, kas neļauj kājām svīst un ir nepārspējami ērti. Vīriešu espadrilles līdzinās klasiskajiem vīriešu apaviem, tikai šī ir vasaras apavu versija. Pateicoties izmantotajiem materiāliem un formai, espadrilles ir īpaši viegli apavi – to zoles parasti ir izgatavotas no šķiedraugiem vai zāles, kas būtiski samazina šo apavu svaru. Jūs pat aizmirsīsiet, ka tos valkājat!

Espadrilles vīriešiem ir pieejamas dažādās krāsās un stilos. Brūnas, bēšas, zilas, melnas un baltas espadrilles ir ikdienas klasika. Vīriešu espadrilles var viegli pieskaņot ikvienam jūsu vasaras vai ceļojuma tērpam. Tāpat espadriļļu klāstā ietilpst arī košāki modeļi, kas paspilgtinās koptēlu un izcels jūs no pūļa. Savas ideālās vīriešu espadrilles noteikti atradīsiet vietnē Eapavi.lv. Šeit tiek piedāvāta kvalitatīvu apavu izvēle par izdevīgām cenām. Izvēlieties savas espadrilles atvaļinājumam vai ceļojumam, velciet tās kājās, dodieties uz lidostu un bon voyage!

Vīriešu espadrilles – obligāts aksesuārs ikviena vīrieša garderobē

Ne visi vīrieši pievērš uzmanību saviem apaviem, taču ir daudzi, kam apavi ir svarīgākais aksesuārs. Neskatoties uz to, kurai kategorijai piederat, espadrilles ir tie apavi, kam ir jābūt jūsu garderobē. Vīriešu espadrilles ir plāni vasaras apavi, ar kuriem būs patīkami pārvietoties karstā laikā. Daudziem vīriešiem nepatīk sandales, bet sporta vai cita veida apavos vasaras laikā pēdas mēdz svīst – espadrilles ir perfekts risinājums. To zole ir pietiekami bieza, lai pasargātu pēdas no dažādiem priekšmetiem, kā arī espadriļļu materiāls vienmēr ir viegls un elpojošs.

Lai aplūkotu plašu kvalitatīvu vīriešu espadriļļu klāstu, dodieties uz mūsu veikalu Eapavi.lv. Tur jūs atradīsiet espadrilles no dažādiem slaveniem zīmoliem, piemēram, Boss, Calvin Klein, Gino Rossi, Lacoste, QUAZI un citiem. Izvēlieties jau zināma zīmola apavus vai pamēģiniet kāda nedzirdēta zīmolu produkciju – to kvalitāte jūs noteikti patīkami pārsteigs. Visticamāk, ja dosiet tām iespēju, espadrilles kļūs par jūsu mīļākajiem vasaras apaviem.

Kā izvēlēties pašas universālākās espadrilles?

Līdzīgi kā ar citiem apaviem, arī espadrilles ir pieejamas klasiskās krāsās, ko var kombinēt ar dažādiem apģērbiem. Parasti paši universālākie apavi ir melnā, bēšā vai baltā krāsā. Tie neuzkrītoši iekļaujas koptēlā, ļaujot kādam citam elementam nokļūt starmešu gaismā. Ja vēlaties savā īpašumā iegūt universālas espadrilles, tad varat iegādāties kādu no šīm krāsām. Tomēr neierobežojiet sevi ar domu par universāliem apaviem. Aplūkojot Eapavi.lv veikala piedāvājumu, noteikti izpētiet arī espadrilles citos toņos. Tās var kļūt par interesantu aksesuāru dienās, kad priekšroku dodat vienkrāsainam apģērbam. Košas un oriģinālas espadrilles palīdzēs izcelties atvaļinājuma laikā un pievērst sev uzmanību. Varbūt tieši tādi apavi būs labs temats sarunas uzsākšanai, lai veidotu jaunas iepazīšanās.

Vīriešu espadrilles – biežāk uzdotie jautājumi

Kā izvēlēties vīriešu espadrilles?

Ja vēlaties klasiskus ikdienas apavus, kas ir pieskaņojami pie visiem jūsu apģērbiem, tad izvēlieties klasiska stila espadrilles standarta krāsās. Savukārt, ja jūs meklējat košus apavus, ar kuriem paspilgtināt jūsu ģērbšanās stilu, tad izvēlieties neparastus toņu salikumus, košas aplikācijas un oriģinālu dizainu.

Kā valkāt vīriešu espadrilles?

Espadrilles ir vasaras apavi, kuri ir piemēroti siltam laikam. Jūs šos apavus varat valkāt arī ceļojuma laikā siltajās zemās. Espadrilles var nēsāt ikdienā, ejot uz darbu vai svinīga pasākuma laikā – galvenais ir atbilstoši saskaņot izvēlētās espadrilles ar pārējo apģērbu.