30 dienas bezmaksas atgriešanai
parādīt sīkāku informāciju
Piegāde no 0€
parādīt sīkāku informāciju
Kārtot pēc
Izmērs
Krāsa
Cena
Zīmols 1
Produkta veids
Sports
Siltinājums
Produkti: 487
Rādīt versijas identifikatoru

Timberland apavi – dizains, ko atpazīst visā pasaulē

Timberland apavi ar savu spēcīgo un kvalitatīvo dizainu ir atpazīstami teju it visur. Tie ir kļuvuši par īstu klasiku ikdienas apavu segmentā, bet ne bez iemesla. Timberland apavi ir piemēroti visai ģimenei. Zīmols piedāvā dažāda veida apavus – zābakus, kurpes, mokasīnus, kedas, sandales, iešļūcenes un citus. Vietnē Eapavi.lv pieejams apjomīgs Timberland sieviešu apavu klāsts, tādēļ arī sievietes varēs sev atrast skaistus, praktiskus un kvalitatīvus apavus ikdienai vai īpašiem notikumiem. Savukārt Timberland vīriešu apavu piedāvājums ir milzīgs – te sev apavus varēs piemeklēt pat visprasīgākie klienti.

Timberland apavu noslēpums slēpjas to vienkāršajā, bet izteikti kvalitatīvajā dizainā. Ikoniskie brūnie Timberland zābaki dzima 1973. gadā Amerikā, pārspējot jebkurus citus apavus tirgū. Spēcīgie un ūdensizturīgie zābaki vienā acumirklī iemantoja milzu popularitāti, padarot Timberland par dzīvesstila zīmolu. Mūsdienās šī zīmola apavi ir pieejami dažādās formās un krāsās visām gaumēm. Ja jums vēl nav savs Timberland apavu pāris, tad ko jūs vēl gaidāt? Vietnē Eapavi.lv noteikti atradīsiet savu nākamo mīļāko apavu pāri!

Timberland vīriešu un sieviešu apavi – klasiski apavi ikvienam

Kādēļ gan nesaskaņot savu stilu ar mīļoto cilvēku? Jūs abi varat izvēlēties līdzīga dizaina Timberland apavus, lai dotos kopīgā pārgājienā vai romantiskā ceļojumā. Zīmols Timberland ražo augstākās kvalitātes apavus, kas spēj izturēt skarbus laikapstākļus. Šo apavu zole ir stingra un elastīga. Ar Timberland ziemas zābakiem jūs varēsiet droši staigāt pa apsnigušām un apledojušām takām, jo šo apavu zoles ir piemērotas dažādu veidu pārgājieniem pa dažādiem reljefiem. Iegādājieties Timberland apavus un ļaujieties pašiem ekstrēmākajiem piedzīvojumiem!

Timberland izceļas ar to, ka zīmols piedāvā ne tikai apavus. Ja meklējat skaistu un izturīgu aksesuāru, tad tieši tādu atradīsiet Timberland pulksteņu, naudas maku un jostu piedāvājumā. Tie izgatavoti no augstvērtīgas ādas un kalpos gadiem ilgi. Turklāt gan Timberland aksesuāri, gan apavi būs lieliska dāvana Ziemassvētkos, dzimšanas dienā vai jebkuros citos svētkos. Ieprieciniet savus tuvos ar burvīgu un praktisku dāvanu!

Timberland ziemas zābaki – neaizstājami apavi gan īsām pastaigām, gan gariem pārgājieniem

Ziemas laikā bez kārtīgiem zābakiem neiztikt, tādēļ Timberland piedāvā labu ziemas zābaku izvēli ikvienam. Ar tiem pat vissniegainākajā dienā varēsiet doties īsākā vai garākā pastaigā. Tie īpaši noderēs tiem, kas arī ziemā mīl iet pārgājienos. Timberland ziemas zābaku biezais polsterējums ļaus kājām būt siltumā un jūs jutīsieties ērti, staigājot pa jebkādu reljefu. Tie noteikti ir vieni no uzticamākajiem apaviem tirgū. Visticamāk, ka no pirmās valkāšanas reizes citi zīmoli jums vairs neeksistēs.

Veikals Eapavi.lv piedāvā Timberland ziemas zābakus plašā klāstā. Zīmols Timberland reti kad atkāpjas no savām klasiskajām vērtībām, tādēļ tie lielākoties pieejami brūnos un melnos toņos. Neskatoties uz to, sievietēm ir pieejami arī garie zābaki, kas ne tikai nodrošina papildu siltumu, bet arī lieliski izskatās pie kopējā tēla..

Timberland – biežāk uzdotie jautājumi

Kā kopt Timberland apavus?

Apavu kopšana ir atkarīga no apavu materiāla. Ādas un zamšādas apaviem paredzēti speciāli apavu tīrīšanas līdzekļi, kuri palīdzēs saglabāt apavu izskatu. Noteikti sekojiet pievienotajai ražotāja instrukcijai, lai iegūtu vislabāko rezultātu.

Timberland – kādu izmēru izvēlēties?

Pie katra apavu pāra ir norādīta izmēru tabulai, kura ir rūpīgi jāizpēta. Izmēriet savu pēdu, apvelkot to uz papīra. Ja jums jau ir kāds Timberland apavu pāris, tad jūs varat izvēlēties to pašu izmēru, jo viena zīmola ietvaros izmēri neatšķiras.