30 dienas bezmaksas atgriešanai
parādīt sīkāku informāciju
Piegāde no 0€
parādīt sīkāku informāciju
Kārtot pēc
Cena
Izmērs
Piedāvājums
Zīmols
Krāsa
Siltinājums
Aizdares veids
Produkti: 862
Rādīt versijas identifikatoru

Vīriešu kedas – pilsētnieka izskats ar sportisku piesitienu

Vīriešu kedas ir patiesi izcili apavi ikdienai un pat svētkiem. Tās viennozīmīgi ir ērtas, stilīgas un piestāv pie dažādu stilu tērpiem. Kedas vīriešiem ir viegli pieskaņot gan pie brīvā stila apģērba, gan klasiska un eleganta tērpa. Kedas ar džinsu biksēm vai šortiem ir īsta klasika. Vīriešu snīkeri un citi sporta apavi ir ļoti izplatīti apavi vīriešu vidū. Smalkas kungu kurpes nav diez ko ērtas ikdienai – tās vīrieši izvēlas vilkt tikai īpaši svinīgos pasākumos. Tomēr vīriešu sporta apavi ir ērti un klasiski. Šie ir stilīgi un moderni apavi, kas būs piemēroti ikdienai darbā, brīvdienām un ceļojumiem. Vīriešu kedas vai vīriešu snīkeri ir izplatīta izvēle gan jauniešu vidū, gan nobriedušu kungu vidū. Sporta apaviem nav nekādu vecuma ierobežojumu. Vīriešiem vienmēr piestāvēs dažādu stilu sporta apavi, kā arī tos var viegli saskaņot ar pārējo apģērbu. Kedas vīriešiem pamazām sāk atgriezties modē, tāpēc vīrieši arvien vairāk tās izvēlas.

Vīriešu snīkeri – lieliska izvēle pie džinsiem, dodoties uz pilsētu vai ballīti

Džinsi ar dažādiem sporta apaviem sader kā cimds ar roku. Vīriešu kedas ar džinsiem jums piešķirs jauneklīgu izskatu. Šādi jūs varat staigāt ikdienā vai doties uz kādu ikdienišķu ballīti, kurā nav nekāds smalkais ģērbšanās stils. Arī vīriešu snīkeri pie džinsiem izskatās vienreizēji. Pieskaņojiet klasisku t-kreklu un žaketi, un jūs šādā paskatā varat doties jebkur. Tas ir klasiskais stils, kas apvieno ikdienišķo ar biznesa stilu. Tā ir lieliska izvēle darba apģērbam, ja vien darbā jums nav noteikts konkrēts ģērbšanās stils. Vīriešu tenisenes arī ik pa laikam kļūst popularitāti, jo tās ir ļoti vieglas un gaisīgas. Tās ir ideāli piemērotas vasarai, kā arī tās labi izskatīsies pie dažādu materiālu un garumu šortiem. Vīriešu tenisenes būs laba izvēle, atpūšoties pie ūdens vai pastaigā pa pilsētu. Jauki apavi karstam laikam.

Vīriešu snīkeri – sports un komforts ikvienam

Vīriešu snīkeri sevī apvieno praktisko un moderno. Tie ir stilīgi sporta apavi, kas ir arī praktiski un ļoti ērti. Ar snīkeriem jūs varat doties visur – gan uz pilsētu, gan pastaigā pa mežu vai dabas takām. Vīriešu sporta apavi ir ļoti pieprasīti apavi. Tie ir klasiski un ērti, tāpēc tā ir labākā izvēle. Eapavi piedāvā dažādus labu zīmolu apavus, piemēram, adidas, Nike, Boss, Bugatti, Crocs, Armani, Globe, Lacoste un daudzu citu populāru zīmolu apavus. Izvēlieties savas ideālās vīriešu kedas vai snīkerus, lai baudītu atpūtu pie dabas jau nākamajā nedēļas nogalē. Arī ceļojumiem vīriešu tenisenes vai snīkeri ir laba izvēle, jo ar šiem apaviem varēs staigāt ļoti garus gabalus. Jums būs ērti gan lidmašīnā, gan vairāku stundu ilgā pārgājienā pa dažāda reljefa maršrutu. Garas pastaigas vienmēr nogurdina, tomēr, ja jums būs ērti apavi, tad pastaiga būs daudz baudāmāka un patīkamāka. Nav nekā sliktāka par nepiemērotu apavu izvēli, tāpēc ar snīkeriem jūs nekļūdīsieties. Tie ir parocīgi un praktiski apavi visos dzīves gadījumos.

Vīriešu tenisenes – biežāk uzdotie jautājumi

Kā saskaņot vīriešu snīkerus ar biksēm?

Pie džinsu biksēm jums nebūs grūti saskaņot jūsu jaunos snīkerus. Jāatrod piemērotas krāsas džinsi, un snīkeri lieliski izskatīsies. Ja izvēlējāties klasiskus snīkerus, piemēram, melnus vai baltus, tad tos varēs pieskaņot ne tikai pie visiem džinsiem, bet arī pie citu materiālu biksēm bez nekādām problēmām.

Kā valkāt vīriešu snīkerus?

Vīriešu snīkerus var valkāt ikdienā pie jebkāda stila apģērba. Ar dažiem snīkeriem var arī sportot. Principā snīkeri ir universāli sporta apavi, kurus var vilkt praktiski jebkur un jebkad.