100 dienas bezmaksas atgriešanai
parādīt sīkāku informāciju
Piegāde no 0€
parādīt sīkāku informāciju
Kārtot pēc
Cena
Izmērs
Piedāvājums
Zīmols
Krāsa
Siltinājums
Aizdares veids
Produkti: 976
Rādīt versijas identifikatoru

Sieviešu zābaki – kuri paredzēti valkāšanai ar biksēm, bet kuri ar kleitām?

Sievietēm apavi ir viens no pašiem svarīgākajiem ikdienas aksesuāriem. Apavi ir ļoti būtiski gan praktisku iemeslu, gan stila dēļ. Sieviešu zābaki ir aktuāli rudenī, ziemā un dažreiz pavasarī. Latvijas laikapstākļi bieži mēdz būt vēsi un lietaini, tāpēc zābakus var nēsāt vairākus mēnešus. Zābaki sievietēm ir gan plāni un piemēroti pavasarim vai siltam rudenim, gan ir arī biezi sieviešu ziemas zābaki, kurus var uzvilkt tikai pavisam aukstā ziemā. Pie biksēm var vilkt dažādus zābakus – gan garos, gan sieviešu īsos zābakus. Viss atkarīgs no konkrētā zābaku dizaina, kā arī kopējā tēla. Pie biksēm garos zābakus ne vienmēr izdodas uzvilkt. Ja jums ir šauri garie zābaki, tad ar šaurām biksēm būs neiespējami tos uzvilkt. Jāizvēlas platas bikses, zem kurām varēs uzvilkt zābakus vai arī jāizvēlas plati zābaki, kas nepieguļ pie stulma. Tādus sieviešu zābakus var vilkt virs biksēm. Galvenais, lai zābaki ir pietiekami plati, un tos var aizvērt, lai nesaplēstu zābakus, kā arī būtu ērti staigāt. Pie kleitām un svārkiem derēs jebkuri sieviešu zābaki.

Zābaki sievietēm – labāk zābaki ar papēdi vai bez papēža?

Sieviešu zābaki ir ļoti dažādi. Dažiem nav papēža, dažiem ir neliels papēdis vai platform90a, bet dažiem mēdz būt ļoti augsts papēdis. Kurus tad zābakus labāk izvēlēties? Sieviešu ziemas zābakiem būtu jābūt stabiliem un drošiem, lai nepaslīdētu uz apledojušas ietves, kā arī varētu brist pa sniegu. Šādos apstākļos vislabāk izvēlēties zābakus bez papēža vai ar nelielu platformu. Noteikti pārliecinieties, ka ziemas zābaku zole ir piemērota iešanai pa ledu. Savukārt pavasara vai rudens zābakus var izvēlēties tādus, kādus vien sirds kāro – gan ar nelielu papēdīti, gan lielu un augstu papēdi. Stabilāki, protams, būs sieviešu zābaki ar plato papēdi vai platformu. Kā arī iekštelpās vienmēr var valkāt skaistus sieviešu īsos zābakus ar dažāda veida papēžiem. Vienmēr ir labāk, ja skapī ir vairāki sieviešu zābaku pāri, lai varētu izvēlēties piemērotus zābakus konkrētajiem laikapstākļiem un pasākumam, kā arī gaumīgi pieskaņot pie jūsu tērpa.

Sieviešu īsie zābaki – klasiska izvēle ikdienai

Sieviešu īsie zābaki jeb puszābaki ir klasiska un eleganta izvēle pavasarī un rudenī, kā arī siltā ziemā. Šādus puszābakus ir ērti valkāt arī telpās, jo tajos nav tik karsti. Īsos sieviešu zābakus var skaisti pieskaņot pie dažādu stilu biksēm, gan arī pie kleitām un svārkiem. Ar īsajiem puszābakiem var doties gan uz teātri, gan ikdienā uz darbu. Eapavi internetveikalā pieejami zābaki sievietēm no dažādiem pazīstamiem zīmoliem. Izvēlieties Badura, Armani, Bronx, Calvin Klein, Clarks, ECCO vai kāda cita slavena zīmola sieviešu zābakus. Pieejami zābaki dažādām gaumēm visās krāsās – gan klasiski, gan koši un unikāli zābaku modeļi. Atrodiet savus jaunos zābakus un uzlabojiet savu noskaņojumu arī drūmajā ziemā.

Sieviešu zābaki – biežāk uzdotie jautājumi

Kā valkāt sieviešu zābakus?

Sieviešu zābaki ir jāpieskaņo pie jūsu tērpa – īpaša uzmanība jāpievērš, ja vēlaties vilkt garās bikses kopā ar garajiem ziemas zābakiem, jo ne vienmēr to ir iespējams izdarīt. Īsos sieviešu zābakus var valkāt pie jebkura tērpa, ja vien nav pārāk auksti. Aukstā ziemā labāk izvēlēties siltus ziemas zābakus bez papēža.

Kā izvēlēties sieviešu ziemas zābakus?

Aukstā ziemā nepieciešami silti zābaki ar pamatīgu oderi, lai nesaltu kājas. Vēlams izvēlēties garus zābakus, jo īsajos zābakos viegli var iebirt sniegs, ja nav notīrītas ietves. Kā arī labāk izvēlēties zābakus bez papēža, ar nelielu platformu vai nelielu papēdīti, jo tie būs daudz stabilāki slidenā laikā.