100 dienas bezmaksas atgriešanai
parādīt sīkāku informāciju
Piegāde no 0€
parādīt sīkāku informāciju
Produkti: 439

Sieviešu trekinga zābaki – kuri ir vislabākie trekinga apavi pārgājienam kalnos?

Labi trekinga apavi jeb sieviešu pārgājienu apavi ir obligāti nepieciešami, ja plāno doties pārgājienos pa kalnainu apvidu. Latvijā, protams, tādu īstu kalnu nav, tomēr mēdz būt akmeņainas, stāvas vietas, kurās labāk ir izvēlēties kārtīgus pārgājiena zābakus, lai pārgājiens būtu maksimāli drošs. Izvēlieties Eapavi veikalā piedāvātos sieviešu trekinga apavus par neticami izdevīgām cenām. Ietaupiet naudu, izvēloties pašu labāko kvalitāti un izturīgākos materiālus. Apavi trekingam kalnos noteikti ir jāiegādājas izturīgi pret dažādiem laikapstākļiem. Arī zolei ir jāpievērš uzmanība – tai ir jābūt tādai, kas jūs pasargās no paslīdēšanas. Sieviešu trekinga zābaki parasti labi nodrošina atbalstu arī potītei, lai negadās neko izmežģīt. Pasargājiet sevi ar atbilstošiem apaviem.

Kalnu apavi – noderīgs un ērts risinājums aktīvai nedēļas nogalei ar draugiem

Trekinga apavi jums noderēs, ja esat aktīvās atpūtas piekritēja. Ja regulāri dodaties pārgājienos dažādās vietās, tad jums noteikti lieti noderēs kvalitatīvi sieviešu kalnu apavi. Tie būs piemēroti pārgājienam dažādos apvidos. Ja jums patīk aktīva atpūta arī ziemas laikā, tad noteikti apsveriet domu par sieviešu ziemas trekinga zābakiem – tie jūsu kājas uzturēs siltas visa pārgājiena laikā. Kvalitatīvi apavi noteikti spēs izturēt pat visskarbākajos laikapstākļos. Un pārgājiena apavi ir paraudzēti tieši tam – mitrumam, dubļiem, sniegam, nelīdzenām un akmeņainām virsmām. Rūpējieties par sevi un savām kājām, izvēloties labus sieviešu kalnu apavus. Ar tādiem jūs varēsiet doties pārgājienos ne tikai Latvijā, bet arī citās valstīs, kurās ir reāli kalni. Dodieties jautrā atpūtas ceļojumā uz kalnainu valsti kopā ar saviem draugiem un saviem uzticamajiem pārgājienu apaviem.

Sieviešu kalnu zābaki – universāli apavi

Protams, kvalitatīvi sieviešu kalnu apavi nav paredzēti tikai tam, lai kāptu kalnos. Šie apavi ir ļoti universāli. Ar labiem sieviešu ziemas pārgājiena zābakiem jūs varat nostaigāt visu ziemu jebkuros laikapstākļos. Šie apavi ir piemēroti gan siltai un slapjai ziemai, gan aukstai un slidenai ziemai. Pārgājienu zābaki ir laba izvēle arī ikdienai, it īpaši, ja nedzīvojat lielā pilsētā. Mazās pilsētās un laukos ceļi ziemas laikā var būt visai ekstrēmi, tāpēc jums noderēs labi sieviešu ziemas pārgājienu zābaki. Sieviešu pārgājienu zābaki jūs pasargās no paslīdēšanas uz gluda ledus, slapjām kājām un aukstuma. Ar labiem pārgājienu apaviem jūs varat uzturēties ārā un baudīt dažādus ziemas priekus stundām ilgi. Jūs varat doties celt sniegavīru vai šļūkt pa kāpām ar ragaviņām. Apavi pārgājieniem kalnos ir praktiski un labi apavi, kā arī tie ir pieejami dažādās krāsās. Pieskaņojiet savus jaunos kalnu apavus savai ziemas jakai.

Sieviešu pārgājienu zābaki – biežāk uzdotie jautājumi

Kurus sieviešu pārgājienu apavus izvēlēties vasarai?

Vasarā, protams, nav nepieciešami pārgājienu zābaki, tomēr, ja plānojat doties uz augstiem kalniem, tad atcerieties, ka kalnos mēdz būt vēsi, tāpēc zābaki noderēs arī vasarā. Savukārt parastos pārgājienos izvēlieties plānākus un elpojošus pārgājienu apavus, lai jums nebūtu pārāk karsti.

Kurus sieviešu pārgājienu apavus labāk izvēlēties – zemus vai augstus?

Augstie pārgājienu apavi pasargās un papildus balstīs jūsu potīti, tāpēc izvēlieties šos apavus, ja plānojat staigāt pa nelīdzenu, akmeņainu un grūti pārvaramu virsmu. Savukārt, ja plānota viegla pastaiga bez liekiem apgrūtinājumiem, tad varat vilkt arī zemos apavus.