100 dienas bezmaksas atgriešanai
parādīt sīkāku informāciju
Bezmaksas piegāde
parādīt sīkāku informāciju

198 produkti

Garie zābaki – eleganta izvēle ikdienai vai darbam

Boforti ir izcili zābaki ikvienai modernai sievietei. Dažreiz garie zābaki var būt visai izaicinoši, jo tie var būt pārāk šauri vai plati ikru daļā. Kā arī var būt nedaudz izaicinoši pieskaņot garus ādas zābakus pie jūsu biksēm. Ja izvēlaties šaurus zamšādas zābakus, tad pie tiem jāizvēlas atbilstošs tērps. Pārāk šauras bikses pie šauriem ādas zābakiem būs grūti pievilkt, jo zābakos iekšā bikses nelīdīs, kā arī bikses nevarēs pārvilkt pāri garo zābaku stulmiem. Tāpēc pie šauriem zamšādas zābakiem vai šauriem ādas zābakiem labāk izvēlēties svārkus vai kleitu. Savukārt, ja jūs valkājat platas bikses, tad pie tām varat vilkt arī šaurus garos zābakus bez grūtībām. Ja izvēlaties nedaudz platākus garos zābakus, tad tajos varēs ērti ievilkt šauras bikses. Bofortu iegāde katrā ziņā ir nedaudz sarežģītāka, kā citu apavu iegāde.

Šauri zamšādas zābaki – kā gūt iedvesmu ģērbšanās stilam

Gari zābaki daudzām sievietēm ir izaicinājums, jo tos ne vienmēr var pieskaņot pie jebkura jūsu ikdienas apģērba. Tāpēc ir jāiegādājas boforti, kurus plānojat vilkt pie kādiem konkrētiem tērpiem, vai arī jāiegādājas dažādu veidu garie zābaki. Šauri zamšādas zābaki ir ļoti skaisti un stilīgi, tomēr tie ir jākopj. Zamšādas apavi ir vieni no prasīgākajiem apaviem tieši kopšanas ziņā. Ja iegādājaties zamšādas apavus, tad noteikti iegādājieties arī piemērotu zābaku kopšanas līdzekli, lai tie vienmēr skaisti izskatītos. Tas pats attiecas arī uz šauriem ādas zābakiem, jo arī par ādas apaviem ir jārūpējas. Ādas garie zābaki, protams, būs īpaši ērti, tomēr tie var būt nedaudz dārgāki, kā citu materiālu garie zābaki. Tomēr ādas apavi ir ilgtspējīgi apavi, tāpēc jūs šos ādas garos zābakus varēsiet valkāt ilgu laiku. Ir izdevīgi ieguldīt naudu labos un kvalitatīvos zābakus, kurus varēsiet valkāt ilgi. Tāpēc nesteidzieties ar izvēli, bet apskatiet vairākus variantus Eapavi internetveikala plašajā piedāvājumā. Milzīgs garo zābaku klāsts.

Šauri garie zābaki – kuri būs piemēroti vilkšanai pie kleitas

Kleita ir ideāla apģērba izvēle pie garajiem zābakiem, jo kleita vai svārki neradīs nekādas problēmas. Bikses var radīt grūtības, atkarībā no tā, cik šauras vai platas ir gan bikses, gan jūsu garie zābaki. Sieviešu boforti lieliski izskatīsies pie dažāda stila rudens un ziemas sezonas kleitām. Garos zābakus parasti nevalkā karstā laikā, tāpēc pie vasaras kleitām bofortus noteikti nevajadzētu vilkt. Izvēlieties sezonai un notikumam atbilstošu kleitu, un tad pie šīs kleitas pieskaņojiet savus garos zābakus. Vislabāk ir izvēlēties klasiskus bofortus melnā krāsā, jo tos varēs viegli saskaņot ar dažādu krāsu apģērbiem, kā arī šie garie zābaki būs daudz praktiskāki gada aukstajā laikā. Eapavi veikalā jūs atradīsiet vairākus simtus garo zābaku pāru. Lieliska izvēle, lai būtu no kā izvēlēties. Atrodiet savus ideālos bofortus jaunajai sezonai. Valkājiet stilīgus garos zābakus ikdienā, kā arī ar tiem dodieties uz svinīgu pasākumu rudens vai ziemas vēsajā laikā.

Boforti – biežāk uzdotie jautājumi

Kā valkāt sieviešu bofortus?

Garie zābaki var būt izaicinoši, ja ikdienā valkājat garās bikses. Jāpievērš uzmanība tam, cik plati vai šauri ir jūsu noskatītie boforti, lai nebūtu grūtības tos aizvērt. Ja boforti būs pārāk šauri, tad var nebūt pārāk ērti ikdienā.

Kāda stila boforti ir labākie darbam?

Darbam vislabāk izvēlēties klasiska un vienkārša dizaina garos zābakus. Izvēlieties melnus vai brūnus bofortus, kas arī lieliski tiks pieskaņoti jebkuram jūsu darba tērpam.