100 dienas bezmaksas atgriešanai
parādīt sīkāku informāciju
Piegāde no 0€
parādīt sīkāku informāciju
Produkti: 58

Kuri sieviešu oksfordi ir piemēroti ikdienai

Sieviešu oksfordi ir trendīgi apavi, kas noteikti labi izskatīsies jebkurai pārliecinātai sievietei. Oksfordi ir klasiski apavi, kas ir piemēroti gan ikdienai, gan īpašiem brīžiem. Klasiskas sieviešu kurpes, kas noteikti labi izskatīsies pie dažādu stilu apģērba. Oksfordu apaviem noteikti atradīsies vieta jūsu garderobē. Oksfroda apavi sievietēm vizuāli nedaudz atgādina klasiskās vīriešu izejamās kurpes, tomēr sieviešu oksfordi nebūt nav vīrišķīgi apavi. Sieviešu oksfordi noteikti var būt sievišķīgi, seksīgi un romantiski apavi – atliek tikai atbilstoši saskaņot ar piemērotām drēbēm. Droši eksperimentējiet, lai saprastu, pie kura jūsu apģērba sieviešu oksfordi izskatīsies vislabāk. Oksfordu apavi ir universāli, jo tos var ērti pieskaņot gan džinsu biksēm, klasiskām auduma biksēm, svārkiem vai kleitām. Izmēģiniet dažādu krāsu, rakstu un audumu salikumus, lai atrastu perfekto rezultātu.

Oksforda apavi – kā tos valkāt?

Sieviešu oksfordi ir klasiski apavi, kurus var valkāt jebkurā dzīves situācijā. Tā kā šie ir eleganti un klasiski apavi, tad tos var vilkt arī svinīgos pasākumos. Sieviešu oksforda apavi ir pieejami visās klasiskajās krāsās – melnā, brūnā, pelēkā, baltā, tumši zilā, tāpēc jūs tos varēsiet ērti pieskaņot pie dažādu krāsu drēbēm. Sieviešu oksfordi ir ar klasisku dizainu, kas ik pa laikam parādās ar kādu nedaudz unikālu krāsu salikumu vai dizaina elementu. Šādus oksfordus labāk izvēlēties īpašiem notikumiem, lai izceltu jūsu stilu. Savukārt klasiskie oksfordi derēs gan iešanai uz darbu, gan ikdienā un brīvajā laikā. Sieviešu oksfordi ir slēgtie apavi, kas ir ideāli piemēroti valkāšanai rudenī un pavasarī. Tie nelaiž cauri mitrumu, kā arī pasargā kājas vēsā laikā, tomēr tie nav piemēroti aukstai ziemai. Sieviešu oksfordi ir ideāli piemēroti, piemēram, darbam birojā. Ar tiem būs ērti visu dienu staigāt – jūsu kājas nenogurs un nesasvīdīs, kā arī jūs izskatīsieties eleganti.

Kā pieskaņot sieviešu oksfordus skaistai kleitai?

Daži uzskata, ka oksfordi ir visai vīrišķīgi apavi, tāpēc tos labāk valkāt pie biksēm. Tomēr patiesībā sieviešu oksfordus var skaisti pieskaņot arī pie svārkiem vai kleitām. Lai skaisti saskaņotu savus jaunos oksforda apavus pie kleitas, ir jāņem vērā arī izvēlētās kleitas stils, audums, krāsa un dizains. Pie vasarīgām kleitām oksfordi nav tie piemērotākie apavi, jo izskatīsies pārāk smagnēji uz gaisīgas kleitas fona. Tā kā sieviešu oksfordi ir pavasara vai rudens apavi, tad attiecīgi ir jāizvēlas rudenim un pavasarim atbilstošas kleitas. Tās parasti ir kleitas no nedaudz biezāka vai siltāka materiāla, kā arī tās nav tik atkailinātas. Nebaidieties eksperimentēt un izmēģināt dažādas kombinācijas. Vislabāk jūs sapratīsiet, vai izvēlētie oksfordi piestāv jūsu kleitai, ir brīdī, kad uzvilksiet kleitu pie jaunajiem apaviem un ieskatīsieties spogulī. Ja jums patīk, kā jūs izskatāties, tad jūs droši varat valkāt jaunos oksfordus pie savas kleitas.

Sieviešu oksforda apavi – biežāk uzdotie jautājumi

Kā izvēlēties sieviešu oksfordus?

Izvēlieties klasiska dizaina un krāsas oksfordus, ja vēlaties tos pieskaņot pie praktiski jebkura sava apģērba. Savukārt košāki un neparastāki oksfordi būs piemērotāki īpašiem brīžiem vai tad, ja vēlaties kādu akcentu.

Kā izvēlēties pareizos oksfordus, ko pieskaņot pie kleitas?

Vispirms izlemiet, kādas krāsas oksfordus iegādāties – tas atkarīgs no jūsu kleitu krāsām. Melni, tumši zili vai brūni oksfordi noteikti būs visai universāli un piestāvēs pie lielākās daļas jūsu kleitām.