30 dienas bezmaksas atgriešanai
parādīt sīkāku informāciju
Piegāde no 0€
parādīt sīkāku informāciju
Kārtot pēc
Cena
Izmērs
Piedāvājums
Zīmols
Krāsa
Aizdares veids
Apava platums
Produkti: 48
Rādīt versijas identifikatoru

Sieviešu oksfordi ikdienai

Sieviešu oksfordi ir modīgi apavi, kas noteikti labi izskatīsies ikvienai pārliecinātai sievietei. Oksfordi sievietēm vizuāli nedaudz atgādina vīriešu izejamās kurpes, tomēr tie nebūt nav vīrišķīgi apavi. Elegantās līnijas, izteiktās formas un klasiskais dizains padara oksfordus par sievišķīgiem un romantiskiem apaviem – atliek tikai atbilstoši saskaņot ar piemērotu apģērbu. Tos var droši valkāt kā ikdienā, tā arī īpašos brīžos. Jūs izskatīsieties lieliski ikvienā situācijā!

Kā jau noprotams, oksfordu izcelsme meklējama Oksfordā, Anglijā 19. gadsimta sākumā. Pirms tam cilvēki valkāja zābakus līdz ceļgaliem, turklāt tie bija pogājami sānos. Pēcāk zābaki kļuva īsāki un to aizdarei tika ieviesta saspraušanas tehnika. Nepagāja ilgs laiks, puszābaki saruka līdz kurpēm un ieguva šņores – oksfordi bija dzimuši. Šie apavi ātri kļuva populāri, īpaši sieviešu vidū. Tas bija elegants, ērts un daudzfunkcionāls modelis. Klasiski tiek izgatavoti vienkrāsaini un divkrāsaini oksfordi, kā arī versija ar caurpunktotu virsmu.

Kā valkāt oksfordus?

Sieviešu oksfordi ir apavi ar mūžīgu dizainu, kurus var valkāt jebkurā dzīves situācijā. Tā kā tie ir eleganti un klasiski apavi, tos var vilkt arī uz svinīgiem pasākumiem. Oksfordus ir ļoti viegli kombinēt ar jebkāda veida apģērbu, jo tie ir pieejami standarta krāsās – melnā, brūnā, pelēkā, baltā un tumši zilā. Protams, piedāvājumā ir iespējams sameklēt arī ko oriģinālāku, piemēram, oksfordus sudraba krāsā. Lai atrastu ideālos oksfordus, dodieties uz vietni Eapavi.lv. Tur jūs patīkami pārsteigs krāsainais un daudzveidīgais oksfordu klāsts par izdevīgām cenām. Izmantojiet arī iespēju iegādāties apavus ar pārsteidzošām atlaidēm!

Sieviešu oksfordi ir slēgtie apavi, kas ir lieliski piemēroti valkāšanai rudenī un pavasarī. Tie nelaiž cauri mitrumu, kā arī pasargā kājas vēsā laikā, tomēr ziemas laikapstākļiem tie gan nederēs. Tie būs laba izvēle, piemēram, darbam birojā. Ja jums patīk valkāt sieviešu uzvalkus, tad tieši oksfordi būs apavi, kas vislabāk piestāvēs šādam stilam. Tajos būs ērti staigāt kaut visu dienu – jūsu kājas nenogurs un nesasvīdīs, kā arī jūs izskatīsieties eleganti.

Kā pieskaņot sieviešu oksfordus kleitai?

Citi uzskata, ka oksfordi ir visai vīrišķīgi apavi, tāpēc tos labāk vilkt pie biksēm. Tomēr patiesībā sieviešu oksfordus var skaisti pieskaņot arī pie svārkiem vai kleitas. Lai kombinētu savus jaunos oksfordus ar kleitu, ir jāņem vērā arī izvēlētās kleitas stils, audums, krāsa un dizains. Pie vasarīgām kleitām oksfordi nav tie piemērotākie apavi, jo izskatīsies pārāk smagnēji uz gaisīgās kleitas fona. Tā kā sieviešu oksfordi ir pavasara un rudens apavi, tad attiecīgi ir jāizvēlas šīm sezonām atbilstošas kleitas. Tās parasti ir kleitas no nedaudz biezāka vai siltāka materiāla, kā arī tās nav tik atkailinātas.

Mūsdienās mode ir visai elastīga. Drosmīgākie kombinē dažāda tipa apģērbus, apavus un aksesuārus. Noteikti nebaidieties eksperimentēt un izmēģināt dažādas variācijas arī jūs. Vislabāk jūs sapratīsiet, vai izvēlētie oksfordi piestāv jūsu kleitai, brīdī, kad uzvilksiet kleitu pie jaunajiem apaviem un ieskatīsieties spogulī. Ja jums patīk, kā izskatāties, tad jūs droši varat šādi ģērbties arī turpmāk.

Sieviešu oksfordi – biežāk uzdotie jautājumi

Kādus sieviešu oksfordus izvēlēties?

Izvēlieties klasiska dizaina un krāsas oksfordus, ja vēlaties tos pieskaņot pie praktiski jebkura sava apģērba. Savukārt košāki un neparastāki oksfordi būs piemērotāki īpašiem brīžiem vai tad, ja vēlaties kādu akcentu.

Kā izvēlēties pareizos oksfordus pie kleitas?

Vispirms izlemiet, kādas krāsas oksfordus iegādāties – tas atkarīgs no jūsu garderobē esošo kleitu toņiem. Melni, tumši zili vai brūni oksfordi noteikti būs visai universāli un piestāvēs lielākajai daļai kleitu.