100 dienas bezmaksas atgriešanai
parādīt sīkāku informāciju
Piegāde no 0€
parādīt sīkāku informāciju
Kārtot pēc
Cena
Izmērs
Piedāvājums
Zīmols
Krāsa
Aizdares veids
Apava platums
Produkti: 299
Rādīt versijas identifikatoru

Sieviešu laiviņas – atrodiet sev īsto laiviņu pāri

Īsi apavi ir ideāli darba apavi sievietēm. Sieviešu laiviņas ar papēdi ir klasika ikvienai biroja darbiniecei. Laiviņas ar papēdi ir elegantas un klasiskas kurpes, kas būs atbilstošas dažādām dzīves situācijām. Šad tad vēl var manīt stereotipu, ka laiviņas ir vecmodīgi apavi, bet tā nebūt nav. Mūsdienās ražo dažādu stilu laiviņas – ir pieejamas laiviņas ar platformu, kā arī kurpes ar lielu papēdi. Jūs varēsiet atrast skaistas sieviešu laiviņas ikvienam dzīves brīdim. Īsi apavi ir ļoti ērti, jo tie ir viegli pieskaņojami pie visa veida apģērba – gan kleitām, gan garām un šaurām biksēm. Savukārt plati papēži ir daudz stabilāki, tāpēc jums būs ērtāk staigāt, ja neesat pieradusi pie papēžiem vai jāstaigā pa nelīdzenu virsmu, piemēram, bruģi. Ja apaviem ir plati papēži, tad arī kājas tik ātri nenogurs, ja gadījumā lielāko dienas daļu nākas pavadīt kājās.

Platformas apavi ar platiem papēžiem – ideāli apavi ikdienai pilsētā

Pa pilsētas nelīdzenajām ielām daudz vieglāk ir staigāt ar laiviņām, kurām ir plati papēži. Šādi apavi ir daudz reižu stabilāki par apaviem, kam ir smaili papēži. Sieviešu laiviņas ir pieejamas plašā klāstā ar dažādu veidu papēžiem. Jūs varat atrast dažāda veida papēžus – tādi, kas jums labāk patīk un ir ērtāki. Ir sievietes, kam daudz ērtāk ir staigāt kurpēs ar smailiem papēžiem. Vēl labs variants ir augstpapēžu kurpes ar platformu. Platforma dod papildu stabilitāti, tāpēc ir iespējams izvēlēties laiviņas ar augstākiem papēžiem kā ierasts. Platformas dēļ būs daudz vieglāk ar šādiem apaviem staigāt. Augstpapēžu platformenes ir populāra izvēle sieviešu vidū. Tās ir visai unikālas kurpes, kuras ļoti labi var pieskaņot pie dažādiem tērpiem. Laiviņas ir apavi, ko var vilkt ar jebkāda stila apģērbu. Tieši tāpēc ir visai viegli izvēlēties sieviešu augstpapēžu apavus, jo nebūs problēmas tos saskaņot ar savām drēbēm. Tā kā laiviņas ir populāras, tad tiek piedāvātas visdažādākās krāsas un dizaini. Pieejami gan klasiski un neuzkrītoši dizaini, gan arī koši un ekstravaganti apavi.

Apavi ar zemu papēdi – komfortablas kurpes ikdienai

Apavi ar zemu papēdi būs ideāls risinājums, ja jums nepatīk staigāt ar augstpapēžu apaviem vai ir jābūt kājās lielāko dienas daļu. Ir darba vietas, kurās ir nepieciešami apavi ar papēdi, tāpēc labāk izvēlēties klasiskas un elegantas sieviešu laiviņas ar zemu papēdi. Jums šādos apavos būs ērtāk un vieglāk. Vēl ir svarīgi, lai augstpapēžu apavi sievietēm ir atbilstošā izmērā. Pretējā gadījumā tie kritīs nost vai arī berzīs pēdas. Ja apavi būs ideālā izmērā, tad nebūs nekādu problēmu, un jūs savos apavos jutīsieties lieliski. Apskatiet gan klasiska dizaina laiviņas, gan spilgtākas un košākas augstpapēžu platformenes, lai atrastu tādas kurpes, kādas meklējat. Piedāvājumā ir daudz augstpapēžu apavi ikvienai gaumei un vajadzībām. Katra varēs atrast sev jaunus un skaistus apavus par lielisku cenu. Visi augstpapēžu apavi ir labas kvalitātes, tāpēc tie jums kalpos ilgu laiku.

Augstpapēžu apavi – biežāk uzdotie jautājumi

Kuras augstpapēžu kurpes izvēlēties?

Augstpapēžu apaviem ir liela daudzveidība gan materiāla, gan krāsas, gan papēžu ziņā. Ja apavi nepieciešami darbam, tad galvenais ir ērtība, tāpēc labāk izvēlēties apavus ar zemu papēdi vai platu papēdi. Svinīgiem pasākumiem ieteicams izvēlēties ko krāsainu un košu.

Kuri augstpapēžu apavi ir piemēroti platai pēdai?

Platai pēdai ne vienmēr ir viegli atrast piemērotus apavus. Vēlams izvēlēties ādas apavus vai apavus, kas ražoti no mīksta materiāla. Noteikti jāpievērš liela uzmanība apavu dizainam. Labāk izvēlēties tāda stila apavus, kas jums jau ir bijuši.