100 dienas bezmaksas atgriešanai
parādīt sīkāku informāciju
Piegāde no 0€
parādīt sīkāku informāciju
Kārtot pēc
Cena
Piedāvājums
Zīmols
Krāsa
Izstrāde
Rokassomas izmērs
Rokassomas veids
Produkti: 80
Rādīt versijas identifikatoru

Pludmales somas – ideāla somiņa nepieciešamajām mantām

Pludmales somas ir perfekts vasaras aksesuārs pilnīgi ikvienai sievietei. Tās ir ietilpīgas, praktiskas un vieglas. Un, kā zināms, pludmalē mums ir nepieciešamas dažādas lietas – sauļošanās krēms, dvielis, ūdens. Sieviešu pludmales somā būs iespējams salikt visu vajadzīgo ērti un kompakti, lai jūs bez raizēm varētu doties baudīt sauli un jūras patīkamo šalkoņu.

Sieviešu rokassomiņas ir viens no svarīgākajiem ikdienas elementiem. Bez tām praktiski nav iespējams iziet no mājas, jo tajās mēs glabājam dokumentus, maku un citus svarīgus un mazāk svarīgus priekšmetus. Turklāt ir vēlams, ka dažādiem pasākumiem jums ir atbilstoša rokassoma. Nevar uz greznu balli un pludmali doties ar vienu un to pašu sieviešu rokassomu. Tāpat arī atšķiras somas pa sezonām. Sieviešu vasaras somas būs gaišākas, vieglākas un no pavisam cita materiāli kā tās rokassomas, kas paredzētas rudenim un ziemai. Melna pludmales soma arī ir opcija, ja jūs priekšroku dodat tieši melnajai krāsai visa gada garumā.

Sieviešu vasaras rokassomas – obligāts aksesuārs ikvienas sievietes garderobē

Katra sieviete novērtēs labu, kvalitatīvu un ilgtspējīgu pludmales somu. Tā noderēs arī tad, ja nedzīvojat tuvu pludmalei vai došanās uz pludmali nav jūsu iecienītākā aktivitāte. Pludmales soma būs ideāls sabiedrotais arī ceļojot. Tajā parasti nav daudz kabatu, kas nodrošina papildu ietilpību. Turklāt tās ir izteikti parocīgas – īpaši steigā tajās var viegli iemest un izvilkt lietas. Tās noteikti patiks māmiņām ar maziem bērniem, kad kārtībai bieži nav daudz laika.

Kvalitatīva sieviešu pludmales soma kalpos gadiem ilgi – tas būs lielisks ieguldījums stilīgā modes elementā. Vietnē Eapavi.lv jūs priecēs plašs sieviešu vasaras somu klāsts. Izvēlieties kādu no populāro zīmolu somiņām, piemēram, Guess, Jenny Fairy, Vans, Nobo un citiem. Tās pieejamas ne tikai klasiskajās formās, bet arī pavisam interesantos un aizraujošos modeļos. Gaišas, tumšas, raibas, vienkrāsainas… šeit savu ideālo pludmales somu varēs atrast jebkura dāma.

Soma pludmalei – ērts risinājums atvaļinājuma laikā

Vai tas maz ir atvaļinājums, ja tā laikā kaut vismaz reizi nedodas uz pludmali? Arī dodoties ceļojumā uz siltajām zemēm, noteikti būs ieplānots pazvilnēt pie baseina, jūras vai okeāna, tāpēc sieviešu pludmales soma lieti noderēs. Arī tepat Latvijā vasarā ir pietiekami silts, lai varētu baudīt atpūtu pludmalē – pie jūras, ezera vai upes. Neskatoties uz to, vai esat tepat uz vietas vai kaut kur tālajās zemēs, pludmales soma būs nepārspējams atbalsts it visur. Ar īstajiem aksesuāriem izskatīsieties kā zvaigzne arī pludmalē!

Auduma somas vai pītas pludmales somas piestāvēs pie jebkura vasaras tērpa. Tās izskatīsies lieliski kopā ar pītu platmali un saulesbrillēm. Nebaidieties izgādāties gaišu vasaras somu, jo pludmales somas parasti ir viegli kopjamas. Lielāko daļu var pat mazgāt veļasmašīnā, taču pirms tam gan izlasiet ražotāja norādījumus.

Pludmales somas – biežāk uzdotie jautājumi

Kura pludmales soma būs piemērota manam stilam?

Uz pludmali mēs parasti dodamies vasarīgā un vieglā apģērbā, tāpēc šādam apģērbam piestāvēs gaišas krāsas somas no viegla materiāla, piemēram, pītas auduma somas. Klasiska bēša vai balta krāsa būs viegli saskaņojama ar jebkuru pludmales tērpu.

Kura sieviešu vasaras rokassomiņa ir vislabākā, lai dotos uz darbu?

Dodoties uz darbu, izvēlieties gaišas krāsas rokassomu, kas gluži nav pludmales soma. Parasti šādos gadījumos izvēlas kādu rokassomu vai sievišķīgu mugursomu.