100 dienas bezmaksas atgriešanai
parādīt sīkāku informāciju
Piegāde no 0€
parādīt sīkāku informāciju
Produkti: 547
Izvēlētie filtri (1)

Converse sieviešu apavi – nepieciešamais aksesuārs ikdienai

Converse kedas ir īsta klasika. Šie pasaulslavenie apavi noteikti iederēsies ikvienā garderobē, neatkarīgi no tā, kāda stila apģērbu jūs valkājat ikdienā. Sieviešu Converse apavi ir šobrīd atrodami ne tikai to klasiskajā izskatā, bet arī modernās variācijās. Ja jūs neesat īstu klasisko Converse apavu fans, tad noteikti jūs varat atrast kādu modernu versiju par tēmu. Converse Chuck Taylor sērija noteikti patiks daudziem, jo šajā sērijā atrodama klasika, kas savijas ar modernismu un aktuālu stilu jauniešu vidū. Tāpat arī nevar aizmirst par Converse All Star, kas piedāvā patiesu klasiku – vieglus brīvā laika apavus, kas labi iederēsies pie dažādu stilu drēbēm. Ja meklējat modernākus apavus, tad ieskatieties Converse One Star kolekcijā, kas piedāvā modernus un stilizētus risinājumus pašiem modernākajiem cilvēkiem.

Converse kedas – ikdienas stils visai ģimenei

Converse apavu lielākais pluss ir tas, ka šie ir piemēroti apavi ikvienam. Converse kedas var valkāt gan lieli, gan mazi. Converse bērnu kolekcija iedvesmos ikvienu radīt stilīgu ikdienas komplektu skolai vai brīvajam laikam. Converse One Star piedāvā košas un oriģinālas krāsas un apdrukas, kas noteikti atšķiras no klasiskajām Converse kedām. Ja vēlaties ko neparastāku un īpašāku, tad tieši Converse One Star kolekcija ir tā, kas jums jāaplūko. Eapavi veikalā jūs atradīsiet vairākus simtus Converse apavu pāru visiem – sievietēm, vīriešiem un bērniem. Converse vīriešu apaviem ir liela izvēle, tāpēc jūs varat atrast gan klasiskus Converse snīkerus, gan modernākus apavu modeļus. Converse All Star kolekcija piedāvā tradicionālus apavu modeļus, ja vēlaties universālus Converse apavus, kuri derēs visos dzīves gadījumos. Izvēlieties praktiskus un vienmēr modernus apavus visai ģimenei.

One Star Converse, Converse Chuck Taylor, Converse All Star – ikoniskas slaveno kedu kolekcijas

Converse kedas tiek ražotas no labākajiem izejmateriāliem, piemēram, ādas, gumijas un tekstila. Šie apavi ilgi saglabā savu izskatu arī tad, ja jūs savus iemīļotākos Converse apavus valkājat katru dienu. Converse All Star kolekcija sevī apvieno šī zīmola klasiskos modeļus – tiem ir gumijas zole un pavisam vienkāršs un elegants dizains. Converse bērnu apavi ir atrodami gan to klasiskajā versijā, gan mūsdienīgā stilizētā versijā, tāpēc jūs varēsiet atrast tieši tādus apavus, kādus jau sen meklējāt. Converse sieviešu apavi arī piedāvā daudzveidīgus dizainus un spilgtus modeļus, tāpēc palutiniet sevi ar košiem un stilīgiem apaviem. Praktiska izvēle un klasisks dizains – tieši šādi apavi ir piemēroti jūsu ikdienai. Converse kedu kopšana ir ļoti vienkārša, tāpēc jūsu apavi ilgstoši saglabās savu izskatu arī tad, ja izvēlaties gaišas krāsas apavus. Eapavi internetveikalā jūs pilnīgi noteikti atradīsiet visu, ko sirds kāro, jo apavu izvēle ir patiešām lieliska.

Converse – biežāk uzdotie jautājumi

Kā tīrīt baltus Converse apavus?

Converse kedas var droši mazgāt veļasmašīnā. Apavi saglabās savu balto krāsu. Ja uz kedām ir kāds grūti izmazgājams traips, tad jāmēģina iztīrīt ar speciāliem tīrīšanas līdzekļiem, atkarībā no traipa veida.

Kā pārbaudīt, vai tās ir oriģinālās Converse kedas?

Oriģinālās Converse kedas ir kvalitatīvas un īpaši izturīgas. Piemēram, pēc mazgāšanas veļasmašīnā Converse kedas būs kā jaunas, bet pakaļdarinājumi vienkārši izjuks. Vizuāli pakaļdarinājumi var būt ļoti līdzīgi, tomēr noteikti varēs pamanīt kādu nepilnību, kā arī apavu materiāli nebūs tik kvalitatīvi.