30 dienas bezmaksas atgriešanai
parādīt sīkāku informāciju
Piegāde no 0€
parādīt sīkāku informāciju
Kārtot pēc
Izmērs
Krāsa
Cena
Zīmols 1
Produkta veids
Siltinājums
Aizdares veids
Produkti: 258
Rādīt versijas identifikatoru

Palladium – Trapper stila apavi garām pastaigām un dzīvei pilsētā no augstvērtīgiem materiāliem

Palladium apavi ir moderni un kvalitatīvi ikdienas apavi. Tie ir īpaši piemēroti laika pavadīšanai laukā. Palladium zābaki ir laba izvēle gada aukstajā laikā, taču tie būs arī nepārspējami stilīgs aksesuārs pie brīvā stila apģērba visu cauru gadu. Zīmola piedāvājumā ietilpst apavi visām gaumēm un vajadzībām. Tur jūs atradīsiet gan pievilcīgus un izteiksmīgus Palladium vīriešu apavus, gan skaistu un modernu Palladium sieviešu apavu kolekciju. Atrodiet savus ideālos Palladium apavus, lai nesteidzīgi varētu baudīt ikdienas gaitas!

Interesanti, ka 1920. gadā dibinātais uzņēmums Palladium nesāka kā apavu ražotājs. Tolaik attīstoties aviācijas nozarei, Palladium nodrošināja lidmašīnas ar riepām. Pēc 2. pasaules kara, kad zaldāti no visām pasaules malām pievienojās elitārajam franču ārzemnieku leģionam, viņiem bija jāpārvar dubļi, smiltis un biezokņi. Palladium sadzirdēja viņu vajadzības un radīja spēcīgu sabiedroto – ērtos un izturīgos Palladium zābakus. Tie kļuva par viena no pasaules leģendārāko karapulku uniformas daļu, bet pārējais jau ir vēsture…

Palladium apavi – ilgtspējība un ergonomika pat visprasīgākajiem valkātājiem

Palladium piedāvā ergonomiskus brīvā laika apavus, lai jūsu pēdas justos fantastiski. Palladium snīkeri neberž un stingri balsta pēdu arī pārvietojoties pa akmeņainām virsmām. Ar Palladium Trapper stila apaviem jūs droši varēsiet doties ekspedīcijās, pārgājienos un garās pastaigās pa dažādu reljefu. Šie apavi ir piemēroti arī pārgājieniem kalnos un sarežģītās takās. Tie ir ne tikai ērti un stilīgi, bet augstvērtīgie materiāli pasargās jūsu pēdas no savainojumiem, piemēram, aizķeroties aiz izlīdušām koku saknēm vai uzkāpjot uz asām malām.

Palladium apavi ir viegli atpazīstami to izteiktā un specifiskā dizaina dēļ. Palladium sieviešu apavu izvēle ir pietiekama, lai jūs varētu atrast savu iecienītāko krāsu un tieši tādu modeli, kas jums patīk visvairāk. Palladium sieviešu apavus par pieskaņot ne tikai biksēm un šortiem, bet arī kleitām un svārkiem – šāds stils ir ļoti aktuāls tieši radītā kontrasta efekta dēļ. Savukārt Palladium vīriešu apavi lieliski izskatās pie jebkura stila džinsu biksēm. Palladium zīmola ražotie apavi ir burvīgs tērpa elements un tie var kļūt par galveno akcentu jūsu koptēlā.

Palladium apavi vīriešiem un sievietēm – spēcīgi, ūdensizturīgi apavi, kas kalpos ilgu laiku

Ja meklējat ilgtspējīgus apavus, kurus varēsiet valkāt ilgu laiku, bet kas reizē ir arī moderni, tad Palladium apavi būs pareizā izvēle. Palladium zābaki ir labi piemēroti vēsākam laikam un aktivitātēm brīvā dabā. Savukārt Palladium snīkeri un Palladium Trapper stila apavi būs gudra izvēle ikdienas vajadzībām. Palladium apavi ļaus papildināt imidžu un vienlaikus justies īpaši ērti – tie ideāli pielāgojas pēdas izliekumam.

Zīmola Palladium apavi ir izgatavoti no elpojošiem materiāliem, kas nodrošina neaprakstāmu komfortu to valkātājam. Zīmols nepieļauj nekādus kompromisus attiecībā uz produktu kvalitāti – tie spēj pretoties dažādu skarbu laikapstākļu ietekmei. Jūs tiešām pārsteigs to ilgais kalpošanas laiks! Ieskatieties vietnē Eapavi.lv, kur plašā klāstā pieejami dažādi Palladium apavi gan sievietēm, gan vīriešiem. Palladium ir slavens apavu ražotājs visā pasaulē, tādēļ jūs varat būt pārliecināti par šo apavu izcilo kvalitāti!

Palladium apavi – biežāk uzdotie jautājumi

Kurus Palladium apavus labāk izvēlēties – pārgājienu apavus vai snīkerus?

Ja plānojat doties pārgājienā vai garā pastaigā, tad labāk izvēlēties Palladium pārgājienu apavus, jo tie būs piemēroti, staigājot pa nelīdzenām virsmām. Savukārt Palladium snīkeri ir vairāk piemēroti ikdienai un pastaigām pilsētā.

Kādus Palladium apavus izvēlēties?

Apavu izvēle ir atkarīga no valkāšanas mērķa. Ikdienai varat izvēlēties kedas vai snīkerus, bet fiziskām aktivitātēm ārā labāk izvēlēties Trapper stila apavus vai zābakus. Apavu modeļa izvēle ir atkarīga no jūsu gaumes un apģērba, ko plānojat vilkt.