100 dienas bezmaksas atgriešanai
parādīt sīkāku informāciju
Bezmaksas piegāde
parādīt sīkāku informāciju

750 produkti

Furla – ne tikai apavi un rokassomas. Iepazīstieties ar pazīstama zīmola aksesuāriem

Furla zīmols ir mūsdienu elegances iemiesojums. Katra Furla soma, apavi un aksesuāri vienmēr ir aktuāli, taču tie ir mūžīgi un izstaro tipisku itāļu noskaņu un aizrauj ar detaļām pievilcīgo dizainu un izcilo meistarību. 

Ir vērts atzīmēt, ka Furla pārdoto produktu klāsts ir diezgan mazs; tiešsaistes veikalā varat redzēt, ka uzņēmums koncentrējas uz rokassomu, kā arī maku, apavu, šalļu, atslēgu piekariņu un dažu rotaslietu izveidi.

Tas ir pārsteidzoši, kā Furla zīmolam arī aksesuāru izveidē izdevies apvienot meistarību ar mūsdienīgu un minimālistisku dizainu un krāsu pieskārienu, kas viss ir sajaukts saprātīgā līdzsvarā starp tradīcijām un inovācijām, funkcionalitāti un eleganci, izjūtot 100% itāļu DNS. 

Iemīlies itāļu zīmolā Furla ar gandrīz 100 gadu senām tradīcijām 

Klasiskas līnijas, vienkārši modeļi papildināti arī ar krāsaina dizaina un apdrukas rakstiem. Tas neiet pretrunā ar itāļu zīmola tradīcijām, bet pierāda, ka zīmols seko modes tendencēm, tomēr paliekot uzticīgiem klasiskām vērtībām. 

To parāda arī izmantotās krāsas somu piedāvājumā, ražojot tās galvenokārt tumšās krāsās un tīrās līnijās.

Arī Furla produktu klāstā vīriešiem ir arī vairāki mugursomu modeļi, portfeļi, plecu somas, tostarp versijas ar polsterētu klēpjdatora nodalījumu un praktisku regulējamu siksnu.

Neatkarīgi no tā, vai meklējat klasisku vērtību starp sieviešu vai vīriešu produktiem, mūsu Furla produktu klāstā atradīsiet lieliskus piedāvājumus.

Soma, maks, saulesbrilles – atvaļinājumā ņemiet līdzi Furla aksesuārus 

Kāpēc saskaņot Furla aksesuārus, dodoties atpūsties? Atbilde pavisam vienkārša – koptēla pabeigtības sajūta.  Piemēram, Furla maki dažādos formātos ir saskaņoti ar somu kolekcijām. Un, papildinot šo kombināciju ar Furla saulesbrillēm, sieviete jutīsies pašpārliecināta un izbaudīs luksusa dzīvesveidu. Turklāt gan soma, gan maki ir īpaši izturīgi pret koroziju un nesabojājas pat pēc ilgstošas lietošanas.

Furla zīmola DNS būtiska sastāvdaļa ir fakts, ka Furla produkti vienmēr tiek ražoti Itālijā. Paņemiet gabaliņu Itālijas un greznības līdzi, lai kur jūs dotos, jo Furla ir pieejams luksusa zīmols. Tas nozīmē, ka produkti ir izgatavoti no labas kvalitātes materiāliem un meistarības, taču tie nav tik bagātīgi vai tik grezni kā citi luksusa zīmoli, un tāpēc precēm nav tik augstas cenas.

Furla — biežāk uzdotie jautājumi

Furla – kas ir šis uzņēmums?

Furla ir itāļu meistarības paraugs jau kopš 1927.gada, kad uzņēmumu dibināja Aldo Furlanetto, un tas jau vairākus gadu desmitus apliecina izcilu kvalitāti un priekšroka klasiskam dizainam. 

Temperamentīgais un spēcīgais dizaina raksturs nekad nav pretrunā ar Furla somu modernajām līnijām un praktiskām detaļām. Turklāt Itālijas uzņēmums tai pašai ģimenei pieder līdz pat mūsdienām.

Rokassomiņa kā Furla – ko tas nozīmē?

Katram luksusa zīmolam ir sava firmas zīme, kas iezīmē atšķirību no citiem uzņēmumiem. Viena no Furla rokassomām raksturīgām iezīmēm ir apzīmogots zelta logotipa uzraksts vai stilizēts metāla logotips ar zīmola nosaukuma sākuma burtu F.

Somas ar zīmola nosaukumu ieņem stabilu vietu starp pasaules modes industrijas labākajiem zīmoliem visā pasaulē, dodot iespēju modes gardēžiem to iegādāties vairāk kā 70 valstīs.