Kārtot pēc
Izmērs
Krāsa
Cena
Zīmols 1
Produkta veids
Apģēba materiāls
Siltinājums
Produkti: 497
Rādīt versijas identifikatoru

Furla – ne tikai apavi un rokassomas. Iepazīstieties ar slavena zīmola aksesuāriem

Furla zīmols ir mūsdienu elegances iemiesojums. Visas Furla somas, apavi un aksesuāri vienmēr ir aktuāli, reizē nezaudējot mūžīgi klasiskās vērtības. Tie izstaro tipisku itāļu noskaņu un aizrauj ar pievilcīgo dizainu un izcilo meistarību. Katra smalkākā detaļa ir pilnībā pārdomāta. Turklāt produktu izgatavošanā tiek izmantoti tikai augstvērtīgi materiāli, kuru kvalitāte ir acīmredzama. Jūsu gaume un stila izjūta būs neapšaubāma!

Līdztekus apaviem un somām Furla zīmols piedāvā plašu aksesuāru klāstu. Tajā ietilpst maki, šalles, pulksteņi, saulesbrilles un pat atslēgu piekariņi. Nelielā, taču izsmalcinātā izvēlē pieejamas arī rotaslietas. Jūs pārsteigs lielā rūpība, ko ražotājs veltījis katra aksesuāra izstrādē. Forma, dizains, līnijas – ikvienu elementu raksturo tradīciju, inovāciju, funkcionalitātes un elegances apvienojuma radītā sinerģija. Furla – tā ir nepārspējama kvalitāte.

Iemīlies itāļu zīmolā Furla ar gandrīz 100 gadu senām tradīcijām

Klasiskas līnijas, vienkārši modeļi, kas papildināti arī ar krāsainu dizainu un apdruku. Tas nav pretrunā ar itāļu zīmola tradīcijām, bet pierāda, ka zīmols seko modes tendencēm, vienlaikus paliekot uzticīgam klasiskām vērtībām. Lai gan uzņēmums dibināts 1927. gadā, pirmā Furla rokassomu un aksesuāru kolekcija dzima pagājušā gadsimta 70-tajos gados. Kopš tā laika uzņēmums ir ievērojami audzis, taču tā pamatvērtības nav mainījušās – kvalitāte, grācija, personība.

Par Furla zīmola autentiskumu liecina arī fakts, ka Furla produkti vienmēr tiek ražoti Itālijā. Lai arī kur jūs dotos, Furla izstrādājumi ļaus jums paņemt sev līdzi gabaliņu itāļu greznības. Šī zīmola produkcija ir meistarīgi izgatavota no kvalitatīviem materiāliem, taču tie tiek piedāvāti par pieejamām cenām. Mūsu veikalā E-apavi.lv atradīsiet arī lieliskus piedāvājumus un atlaides Furla rokassomām, apaviem un aksesuāriem.

Soma, maks, saulesbrilles – atvaļinājumā ņemiet līdzi Furla aksesuārus

Kāpēc saskaņot Furla aksesuārus, dodoties atpūsties? Atbilde ir pavisam vienkārša – koptēla pabeigtības sajūta. Piemēram, dažādas formas Furla maki ir pieskaņoti Furla sieviešu rokassomu kolekcijām. Un, papildinot šo kombināciju ar Furla saulesbrillēm un Furla rokaspulksteni, ikviena sieviete jutīsies pašpārliecināta un baudīs luksusa dzīvesveidu. Turklāt gan somas, gan maki ir izgatavoti no īpaši izturīgiem materiāliem. Tie izskatīsies kā jauni pat pēc ilgstošas lietošanas.

Furla ir parūpējies arī par tiem, kas īpašu uzmanību pievērš pat vissmalkākajām detaļām savā imidžā, piedāvājot atslēgu piekariņus plašā klāstā. Tie būs neliels, taču izteiksmīgs papildinājums. Līdzīgi kā citus aksesuārus, arī tos var atrast pieskaņotās krāsās un dizainā. Šis nelielais aksesuārs palīdzēs jums uzmirdzēt kā nevienai citai. Spozme un elegance viscaur!

Furla — biežāk uzdotie jautājumi

Kas ir uzņēmums Furla?

Uzņēmumu Furla gandrīz 100 gadus atpakaļ dibinājis Aldo Furlanetto Boloņā, Itālijā. Tas specializējas smalku un elegantu rokassomu, apavu un aksesuāru ražošanā gan vīriešiem, gan sievietēm. To kolekcijas raksturo klasiski dizaini un tīras, piesātinātas krāsas, vienlaikus iemiesojot esošās modes tendences. Furla seko līdzi laikam, pa ceļam nepazaudējot savas pamatvērtības. Itāļu uzņēmums tai pašai ģimenei pieder līdz pat mūsdienām.

Kādas ir Furla rokassomas priekšrocības?

Furla somām ir vairākas priekšrocības. Pirmkārt, tās izcels nēsātājas stilu, radot izsmalcinātu koptēlu. Kvalitatīvā apdare acīmredzami liecinās par to, ka soma ir zīmola ražojums. Taču izskats nav vienīgā priekšrocība – somas ir izturīgas un, ja tās rūpīgi kopj, kalpos ilgu laiku. Tāpat arī zīmols nav aizmirsis par praktiskumu – somām ir viens vai divi nodalījumi un vairākas kabatas atkarībā no modeļa.