30 dienas bezmaksas atgriešanai
parādīt sīkāku informāciju
Piegāde no 0€
parādīt sīkāku informāciju
Kārtot pēc
Izmērs
Krāsa
Cena
Zīmols 1
Produkta veids
Apģēba materiāls
Sports
Produkti: 387
Rādīt versijas identifikatoru

Salomon apavi vīriešiem un sievietēm – valkāšanas komforts

Dzīve ir prieka un iespēju pilna, tāpēc došanās dabā un sportiskās aktivitātes ārpus telpām ļaus veidot dziļāku saikni ar dabu un apkārtējo vidi. Izvēloties apavus šādiem gadījumiem, uzmanība jāpievērš ne tikai izskatam, bet arī funkcionalitātei. Salomon zīmols, kas ražo apavus vīriešiem un sievietēm, ikvienu apavu radīšanā tiecas pēc autentiskuma, dabiskuma un vienkāršības. Tie palīdzēs jums saplūst ar apkārtējo vidi un kļūt par daļu no tās!

Salomon sieviešu un vīriešu apavu klāstā ietilpst augstas kvalitātes āra apavi, taku skriešanas apavi, apavi pārgājieniem un izturīgi zābaki. Katrs pāris tiek rūpīgi pārbaudīts, veltot gan laiku, gan pūles, lai visi apavi būtu ideāli piemēroti fiziskām aktivitātēm. Turklāt vienojošais elements Salomon vīriešu un sieviešu apaviem ir valkāšanas komforts – ārpus telpām pavadītais laiks būs īpaši patīkams. Arī tad, ja dosieties garākos un grūtākos pārgājienos, jūsu pēdas un kājas būs pasargātas no pampuma, tulznām un nobrāzumiem.

Salomon zīmols – plaša pārgājienu un skriešanas modeļu izvēle

Izvēlēties pārgājienu un skriešanas apavus nav viegli. Te nepietiek pagrozīt rokās apavu pāri, lai saprastu, vai ir īstais izmērs. Salomon zīmola pārgājienu apavi vīriešiem un sievietēm tiek pārbaudīti dažādos laikapstākļos un reljefā. Uzņēmuma pārstāvji pavada laiku stundām ilgi garos testa skrējienos un pārgājienos, lai noteiktu katra apavu pāra stiprās un vājās puses. Caur testiem, uzlabojumiem, atkārtotām pārbaudēm tiek iegūts vislabākais rezultāts, kas pie jums nonāk kvalitatīvu, ērtu un izturīgu apavu veidolā.

Lai arī Salomon zīmols dibināts pagājušā gadsimta 50-tajos gados, skriešanas apavus tas sāka piedāvāt 2001. gadā, kad tika izlaisti Raid Race pārgājienu apavi. Tie sākotnēji bija paredzēti pārgājienam vai vieglam skrējienam pa meža takām. Pateicoties to izturīgajai konstrukcijai, komfortam un piemērotībai, tie ātri vien iemantoja milzu popularitāti skrējēju vidū. Daudzas šo pārgājienu apavu labās īpašības tika ieviestas arī skriešanas apaviem. Kopš tā laika zīmols ir turpinājis paplašināties un iemantojis gan profesionālu, gan iesācēju skrējēju uzticību. Tagad tas piedāvā plašu skriešanas apavu klāstu piedzīvojumiem bezceļa apstākļos.

Salomon vīriešu un sieviešu apavi – piemēroti ikdienai

Salomon pastaigu apavi ir ne tikai īpaši izturīgi – tie ir gatavi visdažādākajam reljefam, nodrošinot komfortu ik dienas. Gan pastaigājoties pilsētā pa ielu vai bruģi, gan ārpus pilsētas pa dubļainām stigām vai akmeņainām takām, šie ūdensizturīgie, ērtie, atbalstošie apavi jūs nepievils. Salomon zīmola apavi sievietēm piedāvā sievišķīgus modeļus, savukārt Salomon apavi vīriešiem izstaro pašpārliecinātību, spēku un brīvības alkas.

Salomon apavi – biežāk uzdotie jautājumi

Kādus Salomon skriešanas apavus izvēlēties?

Ja mīlat doties skrējienā brīvā dabā, tad Salomon zīmola apavi būs īstā izvēle tieši jums. Pēc lietotāju atsauksmēm, šobrīd visatzītākie Salomon skriešanas apavi ir Salomon Sense Ride 4, Salomon Alphacross 3 un Salomon Pulsar Trail. Jāņem gan vērā, ka ikviens cilvēks ir individuāls un skriešanas paradumi atšķiras, tādēļ arī piemērotākie apavi katram var būt citi.

Kuri ir vislabākie Salomon pārgājienu apavi?

Salomon apavu priekšrocība ir tāda, ka jūs praktiski nevarat kļūdīties, izvēloties šos apavus. Katrs no tiem nodrošinās komfortu, atbalstu un labu amortizāciju. Kopumā nebūs pārspīlēti teikts, ka vislabākie pārgājienu apavi ir Salomon pārgājienu apavi.