Akcijas „Rokassomas – ideāls tērpa papildinājums” Noteikumi
EXTRA -10% SALE

eapavi.lv veikals apvieno visas tiešsaistes iepirkšanās priekšrocības, tostarp konsultanta atbalstu klātienē un modes salona ērtības. Izvēlies produktus, kas Tevi uzrunā, brīvajā un nepiespiestajā gaisotnē, izmantojot planšetdatoru vai telefonu, un mūsu darbinieki nogādās tos pie Tevis vienā acumirklī. Netērē laiku atgriešanām – pasūti, pielaiko un iegādājies tieši to, kas ir nepieciešams.

Baudi patiesu iepirkšanās piedzīvojumu eapavi.lv klātienē – vienīgajā veikalā Latvijā, kas atrodas Rīgā tirdzniecības centrā AKROPOLE Alfa.

Produkti, kas pieejami uz vietas

Mēs apvienojam lielāko tiešsaistes iepirkšanās priekšrocību – gandrīz 17 000 apavu, rokassomu un aksesuāru modeļu pieejamību ar pašu labāko, ko spēj sniegt produktu izvēle klātienē jeb iespēju tos pielaikot un iegādāties uz vietas!

Pielaiko, pirms maksā

Mūsu klātienes veikals sniedz iespēju pasūtīt, pielaikot un apmaksāt preces 2-3 dienu laikā.
Uzzini vārāk

Profesionāls atbalsts

Mūsu veikalā vari ne tikai apskatīt, pielaikot un rūpīgi iepazīties ar izstrādājumu, bet arī saņemt mūsu augstu kvalificētu darbinieku ieteikumus – mēs vienmēr ar prieku palīdzēsim un sniegsim Tev visu nepieciešamo informāciju.

30 dienas atgriešanai

Mūsu klātienes veikalu tīklā ir pieejams tieši tāds pats piedāvājums kā mobilajā lietotnē un tīmekļa vietnē. Neatkarīgi no iepirkšanās veida – klātienē vai tiešsaistē – eapavi.lv nemainīgi sniedz saviem Klientiem 30 dienas bezmaksas atgriešanai..

Pielaiko, pirms maksā

Tev iepatikās produkts mūsu tiešsaistes vietnē un pirms tā iegādes vēlies to pielaikot? Izmanto eapavi.lv pieejamo "Pielaiko, pirms maksā" pakalpojumu.

Pakalpojums "Pielaiko, pirms maksā" nodrošina produktu pasūtīšanu tiešsaistē no mājaslapas piedāvājuma vai mobilajā lietotnē un to saņemšanu, kā arī pielaikošanu klātienes veikalā. Kā to izdarīt? Iepērkoties tīmekļa vietnē, izvēlies piegādes veidu "Pielaiko, pirms maksā". No produktu izvēles brīža mājās, to piegāde uz klātienes veikalu aizņems ne vairāk kā 72 stundas. Tu saņemsi SMS ziņojumu, tiklīdz pasūtījums būs gatavs saņemšanai. Maksā veikalā tikai par tiem produktiem, kurus izvēlēsies! Turklāt uz vietas Klientiem ir pieejami vairāk nekā 17 000 produktu, pateicoties kam bez grūtībām pieskaņosim tērpam atbilstošus aksesuāru vai rokassomu modeļus.

PILSĒTA
TIRDZNIECĪBAS CENTRS
ADRESE
DARBA LAIKS
Rīga
Akropole Alfa

Brīvības iela 372, Vidzemes priekšpilsēta, Rīga, LV-1006, Latvija
P – Sv
10:00 – 21:00

Pārliecinies, cik tas ir vienkārši!

Tev patīk pielaikot apavus pirms to iegādes? Mēs piedāvājam iespēju pasūtīt izvēlētos produktus tiešsaistē bez maksas ar iespēju tos saņemt, pielaikot un apmaksāt veikalā. Izvēlies no desmitiem tūkstošiem produktu, kas ir pieejami uz vietas eapavi.lv klātienes veikalā.

Pielaiko, pirms maksā

1

Iesniedz pasūtījumu mūsu tiešsaistes vietnē

Atrodi un pasūti izvēlētos produktus mūsu www.eapav.lv vietnē. Pasūtījuma iesniegšanas laikā izvēlies "Pielaiko, pirms maksā" piegādes veidu. Sīkākus norādījumus meklē vietnē: https://www.eapavi.lv/ka-nopirkt

2

Bezmaksas piegāde 24h laikā

Pasūtījumi ar piegādi uz klātienes veikalu tiek apstrādāti iespējami īsākajā laikā, kas parasti nepārsniedz 24 stundas. Kad Tavs pasūtījums būs gatavs saņemšanai, Tu saņemsi SMS ziņojumu.

3

Apmeklē klātienes veikalu

Pielaiko veikalā pasūtītos produktus un tikai tad pieņem lēmumu par to iegādi. Saņem klātienē arī padomus no mūsu profesionālajiem veikala darbiniekiem.

4

Pieņem lēmumu, samaksā kasē un izbaudi savu jauno pirkumu.

Maksā tikai pēc rūpīgas produkta izpētīšanas. Par preci ir iespējams samaksāt ierastajos veidos jeb skaidrā naudā vai ar karti. Par šādu pasūtījumu nevar samaksāt tiešsaistes vietnē.

Uz vietas pieejamie produkti

1

Apmeklē mūsu klātienes veikalu

Ar ko eapavi.lv veikals atšķiras no citām apavu pārdōšanas vietām? Tas piedāvā Klientam vēl nebijušu iepirkšanās pieredzi. Veikals eapavi.lv apvieno lielāko tiešsaistes iepirkšanās priekšrocību – piekļuvi desmitiem tūkstošiem apavu modeļiem ar labāko, ko spēj sniegt klātienes iepirkšanā jeb iespēju tos pielaikot uz vietas.

2

Izvēlies produktu planšetdatorā

Piedāvājuma aplūkošanai izmanto klātienē pieejamos planšetdatorus, ar kuru palīdzību ērti un vienkārši atlasīsi produktus, vadoties pēc to parametriem, kā krāsa, modelis, materiāls vai izmērs. Izstrādājumus ir iespēams pasūtīt arī iepriekš. Papildus tam aktuālais veikala piedāvājums tiek parādīts arī multimediju ekrānos.

3

Pievieno izstrādājumu pielaikošanas kabīnei

Izvēlētos apavu modeļus var ērti pielaikot uz vietas. Izstrādājumi tiek piegādāti no veikalā esošās noliktavas ne ilgāk kā 3 minūšu laikā. Sortiments tiek nepārtraukti atjaunināts, tāpēc katru dienu to papildina simtiem jaunu produktu.

4

Maksā kasē

Apskati un pielaiko izvēlētos produktus. Ja izvēle piepildīs Tavas cerības, dodies ar produktu pie kases, lai to iegādātos.

Izmanto bezmaksas pakalpojumu esize.me. Šis inovatīvais risinājums atvieglos Tev apavu pielāgošanu.

Vispirms specializētais skeneris dažu sekunžu laikā izveido klienta pēdu 3D modeli, kas tiek salīdzināts ar visu zīmolu apavu skenējumiem, kas atrodas veikala piedāvājumā. Šī procesa rezultatā klients saņem atbilstoši pielāgotu apavu ieteikumus.