Produkti: 905
Rādīt versijas identifikatoru

Nike apavi — atrodiet sev piemērotāko apavu pāri

Kājas ir mūsu sabiedrotais ikdienas gaitās – sportojot, dodoties darīšanās un atpūšoties. Tieši tādēļ tās ir pelnījušas īpašu rūpību un augstāko komfortu, ko iespējams panākt tikai ar atbilstošiem apaviem. Neatkarīgi no tā, kādas aktivitātes ir plānotas pilsētā vai ārpus pilsētas robežām, ar piemērotiem apaviem būs iespējams nokļūt jebkur, kur vēlaties, jūtoties lieliski!

Pareizo apavu izvēle nebūt nav viegls uzdevums, jo jāņem vērā daudz dažādu faktoru. Lai pārliecinātos, ka apavi ir derīgi staigāšanai, pārbaudiet, ka tie ir brīvi un tajos iespējams kustināt kāju pirkstus. Kvalitatīviem apaviem, kādi tiek piedāvāti arī Nike apavu katalogā, apavu papēža daļa ir pietiekami pieguļoša, lai aizsargātu Ahileja cīpslu un noturētu apavus vietā. Izvēloties apavus, jāpārliecinās, ka tie stabilizē pēdu, neierobežojot kustības.

Nike sieviešu apavi – lieliska amortizācija un stabilitāte slodzes laikā

Trūkst motivācijas pievērsties fiziskām aktivitātēm? Nike sieviešu apavi radīs vēlmi skriet. Tie sniegs izcilu atbalstu un stabilitāti skriešanas laikā. Sportošanai īpaši svarīgi ir arī tas, kā apavi reaģē, saskaroties ar virsmu. Pateicoties labajai amortizācijai, Nike apavi absorbēs triecienu brīdī, kad pēda skar zemi. Tie atvieglos katru atspērienu, radot sajūtu, ka kājas skrien pašas no sevis!

Lai novērstu diskomfortu, traumas pēdām un pieveiktu lielākus attālumus, svarīgi ir arī tas, cik labi skriešanas apavi pieguļ pēdai. Pārāk cieši apavi traucē asinsritei un var radīt nobrāzumus, tulznas, asiņošanu, savukārt pārāk vaļīgi apavi rada ārējus riskus, piemēram, aizķeršanos un paklupšanu. Tāpat arī jāņem vērā skriešanas temps, intensitāte un ilgums. Skriešanai noteikti nederēs plāni apavi bez atbilstoša polsterējuma, kur papēdis un purngals atrodas vienā līmenī.

Nike sporta apavi – ērtība un komforts ikdienā

Pastāv maldīgs uzskats, ka, iegādājoties jaunus apavus, tos vajadzēs ievalkāt. Mēs bieži pieņemam, ka šāds periods ir normāla parādība, kopā ar dažādām nepatīkamām blakusparādībām, piemēram, tulznām. Īstajiem apaviem no pirmajām valkāšanas minūtēm jābūt ērtiem un elastīgiem. Nike sporta apavi kalpos lieliski jau no paša sākuma, pateicoties to pārdomātajam dizainam un kvalitatīvajiem materiāliem. Šie apavi neliks iziet cauri ciešanām, ko mēdz sagādāt mazāk kvalitatīvi sporta apavi, kas bieži nedēļām ilgi berž un spiež.

Nav apavu pāra, kas būtu piemērots katram dzīves gadījumam. Tomēr, izprotot savas unikālās vajadzības, būs iespējams atrast vispiemērotākos sieviešu Nike sporta apavus, kas nodrošinās komfortu un ērtības ikdienā. Neatkarīgi no tā, vai jūsu prioritāte ir komforts, stils vai funkcionalitāte garos attālumos vai pastaigu takās, Nike piedāvājuma klāstā noteikti atradīsiet ideālos sporta vai pastaigu apavus.

Nike apavi — biežāk uzdotie jautājumi

Kurus Nike skriešanas apavus izvēlēties?

Nike skriešanas apavu katalogs ir plašs, bet vieni no piemērotākajiem skriešanas apaviem iesācējiem un profesionāļiem ir Nike Pegasus sērijas apavi. Šie ir vieni no labākajiem universālajiem skriešanas apaviem, kurus ir pārbaudījuši un slavē miljoniem skrējēju. Mūsu veikalā Eapavi.lv atradīsiet vairākus Pegasus sērijas modeļus. Tie pieejami gan vienkāršākā dizainā, gan dažādos spilgtos toņos visām gaumēm.

Kurus Nike pastaigu apavus izvēlēties?

Tā kā Nike pastaigu un skriešanas apavi nodrošina kvalitāti un izvēlē kļūdīties nav iespējams, svarīgākais šajā gadījumā ir pareizā izmēra atrašana. Izmēriet pēdas platumu un garumu, un salīdziniet ar Nike izmēru tabulu, lai noteiktu savu izmēru. Ja viena no jūsu pēdām ir lielāka par otru, izvēlieties izmēru, kas atbilst jūsu lielākajai pēdai.