100 dienas bezmaksas atgriešanai
parādīt sīkāku informāciju
Bezmaksas piegāde
parādīt sīkāku informāciju

605 produkti

Nike apavi — atrodiet sev piemērotāko apavu pāri

Kājas ir Tavs sabiedrotais ikdienā katru dienu – sportojot, darot ikdienišķas lietas un atpūšoties. Tieši tāpēc Tavas kājas pelnījušas augstāko komfortu. Neatkarīgi no tā, kādas ir Tavas plānotās aktivitātes pilsētā vai ārpus pilsētas robežām, ar piemērotākā apavu pāra izvēli Tu nokļūsi tur, kur vēlies, jūtoties lieliski!

Tikpat unikāli, cik esam mēs paši kā personības, arī kājas un pēdas var būt diezgan kaprīzas, ja runa ir par piemērotāko apavu izvēli. Atkarībā no tā, kādam mērķim Nike apavi paredzēti, pievērs uzmanību tālākajiem kritērijiem.

Lai pārliecinātos, ka tie ir paredzēti staigāšanai, pārliecinies, ka apavi ir pietiekami brīvi un tajos iespējams kustināt kāju pirkstus. Kvalitatīviem apaviem, kādi ir arī Nike pieejamajā apavu katalogā, apavu augšdaļa ir pietiekami pieguļoša, lai aizsargātu Ahileja cīpslu un lai, pēda kustoties, tā tiktu noturēta vietā. Izvēloties apavus, ir vērts pārliecināties, ka tie stabilizē pēdu, bet neierobežo tās kustības.

Sieviešu Nike apavi – lieliska amortizācija un stabilitāte slodzes laikā

Sieviešu Nike apavi skriešanai radīs vēlmi skriet. Šie apavi sniegs atbalstu un stabilitāti simtiem kilometru un palīdzēs attīstīties no treniņa līdz treniņam.

Kā atrast apavus, kas piegulēs tik perfekti kā Pelnrušķītes kurpīte? Tām jābūt amortizētām, ērtām un atbalstošām, kad jūs šādi pārvietojaties.

Starp kvalitatīvu apavu kritērijiem jāmin arī amortizējošs pildījums apavos, nodrošinot aizsardzību pret triecieniem, sperot soli pēc soļa. Nepieciešamā amortizācija atkarīga no tā, kādas aktivitātes tiek veiktas, kādā tempā un kādā distancē. Īpaši tas ir būtiski Nike skriešanas apaviem, kas absorbē triecienu, brīdī, kad pēda skar zemi. Izvairieties no plāniem apaviem bez atbilstoša polsterējuma, kur papēdis un purngals atrodas vienā līmenī.

Apavi, kas nodrošina lielisku stabilitāti, var būt labākā izvēle pēdas novietojumam, bet var gadīties, ka modelis, ko jūs pielaikojat, berzē potīti. Pastaigā pa veikalu vai iemēģini apavus treniņā. Noteikti izmanto šo opciju, ja veikalā ir elastīga atgriešanas un maiņas politika.

Nike sporta apavi - ērtība un komforts ikdienā

Iegādājoties  jaunus Nike sporta apavus, nekad nepieņem, ka tos vajadzēs ievalkāt. Īstajiem apaviem jau no paša sākuma, no pirmajām valkāšanas minūtēm, jābūt ērtiem.

Nav apavu pāra, kas būtu piemērots katram dzīves gadījumam, tomēr, izprotot savas unikālas prasības, vari atrast piemērotākos sieviešu Nike sporta apavus, kas nodrošinās komfortu un ērtības ikdienā. Neatkarīgi no tā, vai jūsu prioritāte ir komforts, stils vai funkcionalitāte garos attālumos vai pastaigu takās, sNike piedāvā sporta un pastaigu apavus, kas atbilst jūsu vajadzībām.

Nike apavi — biežāk uzdotie jautājumi

Kurus Nike skriešanas apavus izvēlēties?

Nike skriešanas apavu katalogs ir plašs, bet vieni no piemērotākajiem skriešanas apaviem iesācējiem un profesionāļiem ir Nike Pegasus sērijas apavi. Šie ir vieni no labākajiem universālajiem skriešanas Nike apaviem, kurus ir pārbaudījuši un slavējuši miljoniem skrējēju.

Kurus Nike pastaigu apavus izvēlēties?

Tā kā Nike pastaigu un skriešanas apavi nodrošina kvalitāti un izvēlē kļūdīties nav iespējams, svarīgākais šajā gadījumā ir pareizā izmēra atrašana. Seko līdzi Nike izmēru tabulai, izmērot pēdas platumu un garumu. Ja viena no jūsu pēdām ir lielāka par otru, izvēlieties izmēru, kas atbilst jūsu lielākajai pēdai.

Kad iegādājaties apavus vai pasūtat tiešsaistē, uzmēriet to vakarā, jo kājas dienas laikā parasti pietūkst. Labāk ir pārliecināties, ka tie nav pārāk cieši. Tāpat, ja plāno valkāt pastaigu zeķes, apavus mēri ar šīm zeķēm, pārliecinoties, ka apavi ir tieši laikā.