100 dienas bezmaksas atgriešanai
parādīt sīkāku informāciju
Bezmaksas piegāde
parādīt sīkāku informāciju

2036 produkti

Vīriešu Lifestyle apavi – minimālistu dizains

Daudzi vīrieši dod priekšroku samērā vienkāršiem, elegantiem un universāliem apaviem. Lifestyle vīriešu apavi piedāvā tieši šādus apavu modeļus. Vienkāršas un klasiskas krāsas, izturīgi un kvalitatīvi materiāli – vīriešu Lifestyle apavi par visu ir parūpējušies. Balti vīriešu Lifestyle apavi būs eleganta izvēle gan ikdienai, gan svētkiem. Par baltiem apaviem gan ir jārūpējas daudz cītīgāk, jo uz šādas krāsas apaviem būs redzami visi netīrumi un dubļi. Melni vai brūni apavi šādā gadījumā var būt praktiskāka izvēle. Katrā ziņā vienkrāsainie un vienkāršie vīriešu Lifestyle apavi noteikti labi piestāvēs pie visiem apģērbiem, kas ir šobrīd atrodami jūsu skapī. Vienkārša stila apavi ir praktiski, jo tos var valkāt katru dienu pie jebkura jūsu ikdienas apģērba. Lifestyle vīriešu apavi ir ideāla izvēle tiem vīriešiem, kam nepatīk regulāri iegādāties apavus, kā arī apavi nav jūsu galvenais stila elements. Ja jums ir svarīgi, lai apavi piestāvētu pie visām jūsu drēbēm, būtu ērti un izturētu vairākas sezonas, tad izvēlieties kādu vīriešu Lifestyle apavu modeli.

Zemie Lifestyle vīriešu apavi – snīkeri, krosenes un tenisenes

Zīmols Lifestyle piedāvā lielu vīriešu apavu daudzveidību. Ja jūs esat brīvā stila piekritējs, tad zemie Lifestyle vīriešu apavi ir ideāla izvēle. Kvalitatīvi sportiskā stila apavi ir nepieciešami ikvienam vīrietim – vai nu ikdienai, vai darbam, vai brīvā laika fiziskajām aktivitātēm. Lifestyle vīriešu apavi ir pietiekami ergonomiski un kvalitatīvi, ka jūs varat izvēlēties piedāvātos snīkerus vai cita stila sporta apavus, lai nodarbotos ar jūsu iecienītākajām fiziskajām aktivitātēm. Elastīga zole, pilnvērtīga amortizācija un ilgtspējīgs materiāls – tas viss atrodams ikvienā Lifestyle vīriešu apavu pārī. Pieskaņojiet savus jaunos apavus savam sporta tērpam vai izvēlieties universālas krāsas un stila zemās vīriešu Lifestyle kurpes, kas piestāvēs jebkam. Balti vīriešu Lifestyle apavi arī var būt noderīgi sportošana, tomēr tā ir laba izvēle, ja sportojat telpās. Ja sportojat ārā, tad baltu apavu izvēle nebūs pati praktiskākā.

Augstie vīriešu Lifestyle apavi – iecienīta izvēle mūziķu un basketbolistu vidū

Augstie vīriešu Lifestyle apavi ir stilīga izvēle visiem modes cienītājiem. Šie apavi ir augstāki, tāpēc tie izskatās īpaši stilīgi. Augstie vīriešu Lifestyle apavi izskatās lieliski ar džinsiem un brīviem krekliem vai t-krekliem. Turklāt šāda stila apavi var būt ne tikai stilīga izvēle, bet arī praktiska izvēle. Šādos apavos jūsu potītes nebūs atsegtas, tāpēc augstajos vīriešu Lifestyle apavos jums nesals kājas. Tā ir laba izvēle tiem, kuriem visu laiku salst. Šie apavi ir īpaši praktiski gada vēsajā laikā, kā arī tad, ja lielu daļu dienas pavadāt ārā. Šajos apavos ir iespējams arī doties garos pārgājienos un ekskursijās, tāpēc šī stila apavi ir ideāla izvēle ceļojumiem. Augstie vīriešu Lifestyle apavi var būt arī izcila dāvana svētkos jūsu mīļotajam vīrietim.

Vīriešu Lifestyle apavi – biežāk uzdotie jautājumi

Kurus vīriešu Lifestyle apavus izvēlēties?

Ja vēlaties praktiskus, stilīgus un siltus apavus, tad izvēlieties augstos Lifestyle apavus. Ja meklējat apavus aktīvai ikdienai vai fiziskām aktivitātēm, tad izvēlieties zemos Lifestyle apavus.

Kā kopt vīriešu Lifestyle apavus?

Apavu kopšana ir atkarīga no apavu materiāla. Apavu veikalā var iegādāties arī apavu kopšanas līdzekļus, ja tādi ir nepieciešami. Dažus apavu veidus var mazgāt arī veļasmašīnā, tomēr ir svarīgi pārliecināties, kā pareizi kopt jaunos apavus, lai tos nesabojātu, izvēloties nepareizu metodi.