30 dienas bezmaksas atgriešanai
parādīt sīkāku informāciju
Piegāde no 0€
parādīt sīkāku informāciju
Kārtot pēc
Netika atrasti izvēlētajiem kritērijiem atbilstoši produkti. Noņemiet dažus filtrus, lai skatītu produktu sarakstu.

Vīriešu ikdienas apavi minimālisma stilā

Pēdējo gadu laikā minimālisma stila apavi ir kļuvuši īpaši populāri – tie ir ne tikai ērti un viegli valkājami, bet arī labi izskatās ar visdažādākajām apģērbu kombinācijām. Šāda tipa apavi ir arī pieejami plašā klāstā, līdz ar to tos var viegli piemeklēt jebkuram dzīvesstilam. Pateicoties mūsdienu tehnoloģijām, teju visi apavi ir izgatavoti no elpojošiem materiāliem, tādējādi nodrošinot komfortu visas dienas garumā.

Plašais piedāvājums veikalu plauktos apliecina, ka vīriešu ikdienas apavi minimālisma stilā ir iecienīta izvēle tiem, kas novērtē vienkāršību un komfortu. Šiem apaviem raksturīgas neitrālas detaļas un viendabīgas krāsas, uzsvaru liekot uz funkcionalitāti, nevis spilgtumu. Tie ir ideāli piemēroti valkāšanai ikdienā. Minimālisma stils un neitrālās detaļas lieliski papildinās jebkura vīrieša garderobi, gan dodoties uz biznesa tikšanos, gan aktīvajās ikdienas gaitās.

Lai gan ne vienmēr ir viegli sameklēt sev vispiemērotākos vīriešu apavus, mūsu veikalā atradīsiet plašu un daudzpusīgu . Jūsu stilam pieskaņoti, ērti apavi var kļūt par jūsu veiksmes atslēgu.

Vīriešu ikdienas apavi – kedas, sporta apavi un tenisčības

Vīriešu apavi parasti ir viegli un paredzēti fiziskām aktivitātēm, piemēram, skriešanai, tenisa spēlei vai vienkāršai pastaigai. Šāda tipa apavi lielākoties ir izgatavoti no elpojoša auduma ar gumijas zolēm, kas novērš svīšanu. Lai arī kedas, sporta apavi un tenisčības šķietami pilda līdzīgas funkcijas, lielākā atšķirība ir virsmā, uz kuras apavus paredzēts lietot. Tādējādi tiek nodrošināta maksimāla amortizācija un komforts.

Vieni no pieprasītākajiem apaviem ir balti vīriešu ikdienas apavi – tos var valkāt gan ikdienā, gan sporta laukumā. Balti apavi ne tikai izcels jūsu kopējo tēlu, bet arī palīdzēs līdzsvarot spilgtākus kontrastus jūsu apģērbā. Mūsu veikala plauktos ikviens atradīs savai gaumei un iespējām piemērotus apavus, kas atbilst vēlamajam stilam, materiāliem un zīmolam.

Garie vīriešu ikdienas apavi – īpaši iecienīti mūziķu un basketbolistu vidū

Garie vīriešu ikdienas apavi, kas sniedzas līdz potītei un augstāk, ir īpaši iecienīti mūziķu un basketbolistu vidū. To dizaina pamatā ir augsta apavu augšdaļa, kas ir labi un cieši pieguļoša, nostiprinot potīti, kā rezultātā locītavai tiek sniegts lielāks atbalsts.

Šie apavi kļuvuši ļoti iecienīti, jo ir reizē stilīgi un ērti. Tos var nēsāt arī visu cauru gadu, tādēļ tie  tiek ierindoti universālu apavu kategorijā.

Arī šie apavi ir pieejami dažādās krāsu un stilu kombinācijās. Neatkarīgi no tā, vai esat klasiskā stila piekritējs, vai arī meklējat unikālu dizainu – šie apavi vienmēr pārsteigs ar oriģinalitāti un dažādību. Tie būs lielisks papildinājums jūsu garderobei un personībai.

 

Vīriešu ikdienas apavi - biežāk uzdotie jautājumi:

Kādus ikdienas apavus izvēlēties?

Izvēloties ikdienas apavus, jāņem vērā paredzētais pielietojums un stils. Apavu izvēlē noteicošie faktori ir komforts, pēdas atbalsts un kvalitāte – izmantotajiem materiāliem jābūt izturīgiem un jānodrošina gaisa caurlaidība. Turklāt, izvēloties apavus, jāņem vērā arī savs personīgais stils – vai es varēšu šīs kurpes saskaņot ar manā garderobē esošo apģērbu? Ne mazāk svarīgi ir arī apavu izmērs un platums. Tādējādi ir iespējams izvairīties no diskomforta un citām ar neatbilstošiem apaviem saistītām problēmām, piemēram, tulznām.

Kā kopt apavus?

Atbilstošu apavu izvēle ir būtisks aspekts ilgstošai apavu lietošanai. Mūsdienu apavu kvalitāte ļauj tos notīrīt, vienkārši izmantojot mitru drānu. Ādas apavu kopšanā svarīgi ir izmantot līdzekļus, kas palīdzēs novērst plaisas un saglabāt ādas elastību. Lai atvairītu ūdeni un traipus, ieteicams izmantot apavu aizsargājošu aerosolu.