30 dienas bezmaksas atgriešanai
parādīt sīkāku informāciju
Piegāde no 0€
parādīt sīkāku informāciju
Kārtot pēc
Cena
Izmērs
Piedāvājums
Zīmols
Krāsa
Siltinājums
Aizdares veids
Produkti: 102
Rādīt versijas identifikatoru

Sieviešu pārgājienu zābaki – kuri ir vislabākie apavi pārgājieniem kalnos?

Plānojot doties pārgājienā pa kalnainu apvidu, īpaši svarīgi parūpēties par to, ka jums kājās ir piemēroti pārgājienu apavi. Lai gan Latvijā tādu īstu kalnu nav, pie mums mēdz būt akmeņainas un stāvas vietas. Šādās situācijās ir jānodrošinās ar pašiem uzticamākajiem un spēcīgākajiem apaviem, lai pārgājiens būtu maksimāli drošs. Tāpat pārgājienu apaviem jābūt izturīgiem pret dažādiem laikapstākļiem. Arī zolei ir jāpievērš īpaša uzmanība – tai jāspēj jūs pasargāt no paslīdēšanas un jāuztur līdzsvars.

Nebūs pārspīlēti teikts, ka sieviešu pārgājienu zābaki ir vislabākie apavi šim mērķim. Tiem ir paaugstināta stulma daļa, kas aizsargā potīti – tā ir riskam ļoti pakļauta ķermeņa daļa, kuru viegli izmežģīt. Viens nepareizs solis un pārgājiens var beigties acu mirklī. Parasti pazīstamu zīmolu apavi pārgājieniem kalnos ir izgatavoti no izteikti augstvērtīgiem materiāliem, kas sniedz papildu atbalstu valkātājam. Dabīga āda, elpojoši audumi, mīkstas oderes – tas viss, lai jūs varētu izbaudīt aktīvu atpūtu dabā. Ja plānojat doties pārgājienā, tad ideālos sieviešu kalnu apavus noteikti atradīsiet vietnē Eapavi.lv. Jūs pārsteigs, cik plaša ir šo funkcionālo apavu krāsu, dizainu un formu izvēle!

Kalnu apavi – noderīgs un ērts risinājums aktīvai nedēļas nogalei ar draugiem

Pārgājienu apavi ir neatņemama sastāvdaļa katra aktīvās atpūtas piekritēja apavu plauktā. Kvalitatīvus sieviešu kalnu apavus novērtēs tās dāmas, kas regulāri dodas pārgājienos pa dažādiem reljefiem. Pieredzējuši kalnā kāpēji zina, cik nopietnu lomu spēlē uzvilktie apavi, īpaši lietainā laikā vai sniegotos apstākļos. Ja jums patīk aktīvi atpūsties arī ziemas laikā, jūs pavisam noteikti neiztiksiet bez stabiliem sieviešu ziemas pārgājienu zābakiem – tie jūsu kājas uzturēs siltumā visu pārgājiena laiku.

Pārgājienu apaviem jābūt ar raksturu. Galu galā, tiem jāspēj stāties pretī pat visskarbākajiem laikapstākļiem. Tie ir paredzēti tieši tam – dubļiem, mitrumam, sniegam, nelīdzenām un akmeņainām virsmām. Rūpējieties par sevi un savām kājām, izvēloties labus sieviešu kalnu apavus. Ar tādiem jūs varēsiet doties pārgājienos ne tikai Latvijā, bet arī citās valstīs, kurās ir reāli kalni. Brauciet ceļojumā uz kalnainu valsti kopā ar saviem draugiem un uzticamajiem pārgājienu apaviem.

Sieviešu kalnu zābaki – universāli apavi

Patiesībā kvalitatīvi sieviešu kalnu apavi nav paredzēti tikai tam, lai kāptu kalnos. Tie ir ļoti universāli apavi. Ar izturīgiem sieviešu ziemas pārgājienu zābakiem jūs varēsiet nostaigāt kaut visu ziemu. Šie apavi ir piemēroti gan siltiem un mitriem laikapstākļiem, gan aukstam un slidenam laikam. Mazpilsētās un laukos ceļi ziemā var būt visai ekstrēmi, tāpēc jums noderēs spēcīgs pārgājienu zābaku pāris. Nebaidieties un neticiet mītam, ka tādā veidā zābaki zaudēs savu veiktspēju – labi kalnu apavi pēc tam uzticami kalpos arī, dodoties pārgājienā. Šī iemesla dēļ droši ļaujieties ziemas priekiem – celiet sniegavīrus, šļūciet no kalna ar ragaviņām, pikojieties… Un to visu ar sausām un siltām kājām!

Sieviešu pārgājienu zābaki – biežāk uzdotie jautājumi

Kādus sieviešu pārgājienu apavus izvēlēties vasarai?

Vasarā, protams, nav nepieciešami pārgājienu zābaki. Tomēr, ja plānojat doties uz augstiem kalniem ārzemēs, atcerieties, ka kalnos mēdz būt vēsi. Zābaki līdz ar to noderēs arī vasarā. Savukārt parastos pārgājienos izvēlieties plānus un elpojošus pārgājienu apavus, lai jums nebūtu pārāk karsti.

Kādus sieviešu pārgājienu apavus labāk izvēlēties – īsus vai garus?

Garie pārgājienu apavi pasargās un papildus balstīs jūsu potīti, tāpēc izvēlieties šos apavus, ja plānojat staigāt pa nelīdzenu, akmeņainu un grūti pārvaramu virsmu. Savukārt, ja plānota viegla pastaiga bez liekiem apgrūtinājumiem, tad varat vilkt arī īsos apavus.