Kārtot pēc
Cena
Izmērs
Piedāvājums
Zīmols
Krāsa
Siltinājums
Aizdares veids
Produkti: 185
Rādīt versijas identifikatoru

Sieviešu gumijas zābaki – ideāla izvēle lietainā laikā

Latvijā lietains laiks nav nekāds retums. Mēs bieži vien piedzīvojam lietainu pavasari, vasaru un rudeni. Bieži vien ārā līst, tāpēc gumijnieki ir ideālie apavi šādam laikam. Vasara gan, protams, var uzvilkt sandales vai iešļūcenes, jo ir pietiekami silti, tomēr pavasarī un rudenī mēdz būt vēsi. Tieši tāpēc gumijas zābaki ir ideāls variants. Agrāk gumijas zābaki asociējās ar laukiem, lauku darbiem vai sēņošanu, taču mūsdienās ražo modernus un stilīgus sieviešu gumijas zābakus, kas ir piemēroti arī staigāšanai pa pilsētu. Melni lietus zābaki ir klasika, un tos varēs pieskaņot pie jebkura jūsu tērpa. Tomēr jūs droši varat izvēlēties arī spilgtākas krāsas un krāšņākus dizainus, lai nedaudz uzlabotu drūmo noskaņojumu lietainā laikā. Lietainās dienās cilvēki mēdz būt visai drūmi, tāpēc šo drūmo noskaņu vislabāk uzlabo spilgtas krāsas. Sieviešu gumijnieki ir pieejama daudz dažādās krāsās un stilos, tāpēc jūs viegli varēsiet atrast tādus gumijniekus, kas izskatīsies līdzīgi parastiem apaviem. Mūsdienās ir iespējams uzvilkt gumijas zābakus un izskatīties stilīgi. Turklāt arī jūsu kājas paliks sausas, kas ir pats svarīgākais.

Sieviešu gumijas zābaki – minimālistu dizains ir ļoti pieprasīts un iecienīts

Gumijas zābaki nav tā pirmā izvēle, kad dodaties sev iegādāties jaunus apavus. Tomēr nedrīkst aizmirst, ka gumijnieki ir ļoti praktiski apavi. Tie ir praktiski vienīgie apavi, kas ļaus jūsu kājām palikt sausām lietainā laikā. Ir pieejami īsi sieviešu gumijas zābaki un gari sieviešu gumijas zābaki. Izvēle ir ļoti līdzīga ziemas zābakiem. Melni lietus zābaki, protams, ir klasiski – tie ir neitrāli un izskatās līdzīgāki klasiskiem apaviem. Tomēr ir pieejami gumijnieki visās iespējamās krāsās. Kā arī jūs varat atrast skaistus sieviešu gumijniekus ar dažādiem rakstiem un skaistu dizainu. Tieši tāpēc arvien vairāk cilvēku izvēlas iegādāties gumijas zābakus, jo tie vizuāli izskatās daudz labāk nekā pirms gadiem 15. Mūsdienās gumijas zābaki ir gan praktiski, gan stilīgi apavi.

Īsi sieviešu gumijnieki – moderns aksesuārs, bez kura neiztikt pavasarī un rudenī

Gada lietainajā laikā bez gumijniekiem ir visai grūti. Protams, ne visi apavi laiž cauri ūdeni, taču gumijas zābaki ir ražoti no materiāla, kas nelaidīs cauri neko. Citi apavi var nelaist cauri ūdeni tikai kādu īsu brīdi, kā arī lietus ūdens var pašus apavus apskadēt un samazināt to lietošanas laiku. Savukārt gumijnieki ir praktiski nenovalkājami. Galvenais ir uzmanīties, lai tajos neizplēstu kādu caurumu, jo tad tie zaudēs savu praktisko funkciju. Īsi sieviešu gumijas zābaki ir lieliski pilsētas ikdienai. Tie nelaidīs cauri ūdeni, kā arī tos var skaisti pieskaņot pie jebkura tērpa – arī biksēm. Ar gariem zābakiem un biksēm dažreiz ir grūtības, jo bikses nelien zābakos vai nelien uz zābakiem, tāpēc neizskatās tik labi. Ar īsiem zābakiem šādu problēmu nekad nav. Savukārt melni lietus zābaki iederēsies pie jebkura tērpa un jebkurā pasākumā, jo to izskats ir visai klasisks.

Sieviešu lietus zābaki – biežāk uzdotie jautājumi

Kur iegādāties sieviešu gumijniekus?

Gumijas zābakus var iegādāties praktiski jebkurā apavu veikalā. Ļoti plaša izvēle būs pieejama Eapavi veikalā. Tur atradīsiet dažādus stilus un krāsas par ļoti draudzīgām un izdevīgām cenām.

Kurus sieviešu gumijniekus izvēlēties – melnus vai krāsainus?

Tas atkarīgs no jūsu stila un apģērbiem jūsu skapī. Ja vēlaties klasiskus zābakus, kas būs diezgan neitrāli, tad labāk izvēlēties melnus lietus zābakus. Ja tomēr gribat kaut ko spilgtāku, kas vairāk izceļas, tad labāk izvēlēties krāsainus gumijas zābakus.