100 dienas bezmaksas atgriešanai
parādīt sīkāku informāciju
Piegāde no 0€
parādīt sīkāku informāciju
Produkti: 31

Ūdens apavi – droši apavi peldēšanai atklātās ūdenstilpnēs

Ūdens apavi ir nepieciešami, ja dodaties peldēt nepazīstamās ūdenstilpnēs. Tas ir īpaši svarīgi, dodoties ceļojumos uz siltām un eksotiskām valstīm. Siltajās zemēs bieži vien ūdenī ir dažādas radības, kam noteikti negribētos uzkāpt virsū, piemēram, jūras eži vai medūzas, kā arī citreiz gadās vienkārši akmeņainas pludmales. Lai sevi nesavainotu, apavi akmeņainām pludmalēm ir obligāti nepieciešami. Šie ūdens apavi nav jānovelk pat tad, ja dodaties peldēt, jo tie ir no gumijas un tāda materiāla, kas nesabojājas, ja tos saslapina vai ar tiem ilgstoši atrodas ūdenī. Šie ūdens apavi ir paredzēti gan peldēšanai, gan staigāšanai pa ūdeni vai slapju vietu. Ne visas pludmales ir ar skaistām baltām smiltiņām. Bieži vien pludmales ir akmeņainas, tāpēc sieviešu ūdens apavi lieti noderēs, lai pa tām varētu droši pastaigāties, pat ja neplānojat peldēt.

Sieviešu ūdens apavi – pasargājiet savas pēdas no savainojumiem

Apavi akmeņainām pludmalēm ir labs risinājums, kā padarīt pastaigas un ceļojumu daudz patīkamāku. Piemērotu apavu izvēle vienmēr ir svarīga, lai jūs varētu pilnībā izbaudīt savu izvēlēto aktivitāti. Sieviešu apavi akmeņainām pludmalēm ir no izturīgas un stingras gumijas, kas pasargās jūsu pēdas no asiem akmeņiem, stikliem, kā arī radībām, kas var iedzelt vai iekost. Ar šādiem ūdens apaviem var arī doties peldēt. Šie apavi nenokritīs, kad peldēsiet, ja būsiet atradusi savu ideālo apavu izmēru. Apavi staigāšanai ūdenī ir vajadzīgi gan tad, ja atrodaties nezināmā vietā, gan tad, ja esat pazīstamā pludmalē – labāk drošāki apavi, nevis savainota pēda. Sieviešu ūdens apavi veikalā Eapavi ir plašā klāstā – atrodiet sev piemērotu dizainu savā iecienītākajā krāsā. Visi ūdens apavi ir visai sportiska dizaina apavi, tāpēc tie labi izskatīsies gan pie peldkostīma, gan sportiska pārgājiena tērpa.

Apavi akmeņainām pludmalēm – nepieciešams aksesuārs atpūtai pie ūdens

Ja jūsu iecienīta atpūtas vieta ir pludmales un vietas, kas atrodas tuvumā dažādām ūdenstilpnēm, tad labāk iegādāties labus un kvalitatīvus sieviešu apavus akmeņainām pludmalēm. Šādi sieviešu ūdens apavi noderēs gan pludmalē, gan peldot, gan lietainā laikā. Ja jums nav gumijnieku, tad vienmēr tos var aizstāt ar ūdens apaviem. Tie ir paredzēti valkāšanai slapjās vietās, tāpēc nav jāraizējas, ka apavi tiks sabojāti vai izjuks. Ūdens apavi ir ražoti no kvalitatīviem materiāliem, kas ir ļoti izturīgi. Ar apaviem akmeņainām pludmalēm ir iespējams arī sportot. Ir dažādi sporta veidi, kuros šie apavi būs ideāli, piemēram, riteņbraukšana vai orientēšanās. Eapavi internetveikalā jūs atradīsiet slavenu zīmolu ūdens apavus, piemēram, adidas, Helly Hansen, Brugi, Puma, ProWater, Speedo un citus. Atrodiet savu ideālo apavu pāri nākamajām brīvdienām. Izvēlieties savus jaunos ūdens apavus jau tagad, lai droši varētu staigāt pa akmeņainām pludmalēm un peldēt bez raizēm.

Sieviešu ūdens apavi – biežāk uzdotie jautājumi

Ūdens apavi – labāk gumijas vai auduma?

Vislabākie ūdens apavi ir gan gumijas, gan auduma. Gumijas zole ūdens apaviem ir obligāta, bet audums ļaus apaviem elpot un būs ļoti ērts jūsu pēdām. Ūdens apavi tiek ražoti no piemērotiem materiāliem, kas saskarsmē ar ūdeni neizjuks, nezaudēs savu formu un nekādi citādi netiks bojāti.

Kurus ūdens apavus izvēlēties?

Ūdens apavu izvēle ir atkarīga no apavu valkāšanas mērķa – jums tie nepieciešami sportošanai, pastaigām pie ūdens vai ceļošanai. Izvēlieties ērtus apavus jums vēlamajā dizainā un krāsā. Piedāvājumā ir visdažādākās krāsas, lai jūs varētu apavus pieskaņot gan savam peldkostīmam, gan sporta tērpam.