30 dienas bezmaksas atgriešanai
parādīt sīkāku informāciju
Piegāde no 0€
parādīt sīkāku informāciju
Kārtot pēc
Netika atrasti izvēlētajiem kritērijiem atbilstoši produkti. Noņemiet dažus filtrus, lai skatītu produktu sarakstu.

Sieviešu skriešanas apavi – komforts un ērtības fizisko aktivitāšu laikā

Tā kā daudz laika pavadām pie datora vai sēžot, tad ļoti svarīgi ikdienā atvēlēt laiku fiziskām aktivitātēm. Parasti katrs izvēlas sportot, kā viņam pašam tīk – nav obligāti katru dienu jādodas uz sporta zāli. Sieviešu vidū īpaši iecienīts sportošanas veids ir skriešana. Tā dod iespēju skriet sevis izvēlētā tempā un ilgumā, turklāt ir lielisks veids, kā izbaudīt laiku svaigā gaisā un iepazīt savu apkārtni. Lai saudzētu sevi un nesatraumētu kājas, būtiski iegādāties pareizos sieviešu skriešanas apavus. Ar tādiem varēsiet sākt savu uzvaras skrējienu vienā rāvienā!

Lai gan sieviešu apavi skriešanai jau savā nosaukumā pasaka, kāds ir to mērķis, liela daļa sieviešu šādus apavus valkā arī ikdienā. Kā zināms, ikdiena tāpat paiet vienā lielā skriešanā. Varbūt tas ir pārnestā nozīmē domāts, taču, ja jūsu dienišķās gaitas prasa daudz staigāt vai būt uz kājām, tad sieviešu sporta apavi skriešanai būs izteikti parocīgs un praktisks aksesuārs. Šādus apavus noteikti novērtēs jaunās māmiņas, kam visa uzmanība jāvelta savam mazulim un nav laika domāt par to, vai kājās ir vai nav īstie apavi. Tie būs stabils atbalsts ikvienā situācijā.

Skriešanas apavi sievietēm – izvēlieties labus apavus, lai skriešana būtu patīkama un saudzīga pēdām

Skriešanas laikā tiek darbināti ļoti daudz muskuļu. Mēs par to priecājamies, taču pašiem muskuļiem tā ir liela piepūle un darbs. Ikreiz, kad paceļam kāju, tie tiek pakļauti pamatīgai slodzei. Pareizie apavi var palīdzēt muskuļiem atvieglot dzīvi. Kvalitatīvi sieviešu skriešanas apavi nodrošina vajadzīgo amortizāciju, lai uz mūsu pēdām katrā solī tiktu izdarīts maksimāli mazāks spiediens. Izvēlieties vispiemērotākos sieviešu apavus skriešanai, lai pēc iespējas vairāk saudzētu savas kājas un veselību.

Jāsaka gan, ka var paiet kāds laiks, kamēr iesācēji atrod īstos skriešanas apavus. Galvenais priekšnosacījums pirmkārt ir, ka tie ir atzīta zīmola skriešanas apavi. Tas parasti liecina par kvalitāti un uzticamību. Otrkārt, jāpārliecinās, ka tie tik tiešām ir skriešanai paredzēti apavi. Ne visi sportiskā stila apavi derēs skriešanai. Piemēram, ar kedām nav viegli skriet, jo tās nav tik elastīgas un, ja jūsu kāja uzpamps skriešanas laikā, tās sāks spiest. Sieviešu skriešanas apavi visticamāk netraumēs pēdas, pat ja jūs ar kaut ko nebūsiet apmierināta. Pēc kāda laika varat izmēģināt kāda cita zīmola apavus. Nepadodieties – jums noteikti izdosies sameklēt savus īstos skriešanas apavus.

Sieviešu apavi skriešanai pilsētā, mežā un laukos – atrodiet savu ideālo apavu pāri

Izvēloties sieviešu sporta apavus skriešanai, jāņem vērā vēl viens būtisks aspekts – virsma, uz kuras paredzēts ar tiem skriet. Ja jūs priekšroku dodat skrējienam mežā vai pa nelīdzenu apvidu, vislabāk šim nolūkam derēs apavi ar stingrāku zoli. Atkarībā no laikapstākļiem šādas virsmas var būt dubļainas un zemainas, tādēļ praktiskāki būs tumšas krāsas apavi. Sporta zālē var droši izvēlēties baltus apavus ar mīkstu zoli. Savukārt pilsētā noderēs raibi ar vidēji cietu zoli.

Skriešanas apavi visnotaļ ir vieni no populārākajiem sieviešu sporta apaviem. Tie tiek piedāvāti izteikti plašā klāstā jebkurai gaumei. Vienu no lielākajām un krāsainākajām sieviešu skriešanas apavu kolekcijām atradīsiet vietnē Eapavi.lv. Te sev ko piemērotu atradīs gan sievietes, kuras uzrunā vienkārši dizaini un formas, gan sievietes, kam patīk koši, raibi un krāsaini modeļi. Par kvalitāti noteikti varat neuztraukties – mēs sadarbojamies tikai ar pārbaudītiem zīmoliem. Neskatoties uz to, būsiet patīkami pārsteigta par draudzīgajām cenām.

Sieviešu apavi skriešanai – biežāk uzdotie jautājumi

Kādi sieviešu skriešanas apavi man būs piemērotākie?

Skriešanas apavu izvēle ir atkarīga no tā, pa kādu segumu jūs visbiežāk mēdzat skriet – asfaltu, zemes ceļu vai trenažieri sporta zālē. No tā ir atkarīgs skriešanas apavu zoles biezums, kā arī elastība, lai jūsu pēdas tiktu atbilstoši amortizētas un netiktu traumētas skriešanas laikā.

Kam jāpievērš uzmanība sieviešu skriešanas apavos?

Vispirms jāizvēlas tādi skriešanas apavi, kuri ir piemēroti jūsu skriešanas veidam. Noteikti jāpievērš uzmanība arī apavu materiālam un svaram, lai jums skriešanas apavos būtu maksimāli ērti.