100 dienas bezmaksas atgriešanai
parādīt sīkāku informāciju
Piegāde no 0€
parādīt sīkāku informāciju
Kārtot pēc
Izmērs
Krāsa
Cena
Zīmols
Produkta veids
Siltinājums
Izstrāde
Produkti: 700
Rādīt versijas identifikatoru

Sieviešu espadrilles – ideālie apavi karstām vasaras dienām

Karstajā gada laikā espadrilles ir ideālie apavi. Tie ir viegli, atvērti un ērti sieviešu apavi. Sieviešu espadrilles ir pieejamas gan bez papēža, gan ar papēdi vai platformu. Katra var izvēlēties sev ērtāko apavu veidu. Espadrilles uz platformas ir ideāls risinājums sievietēm, kurām nepatīk apavi uz papēžiem, taču negribas arī valkāt apavus pavisam bez papēža. Ar platformu apaviem ir ļoti viegli staigāt, jo šādi apavi ir stabili un ērti. Sieviešu espadrilles apavi ir laba izvēle brīvā laika pavadīšanai un laiskai atpūtai pludmalē. Espadrilles bieži vien tiek ņemtas līdzi ceļojumos, jo šie apavi nav smagi, kā arī ir ērti, staigājot lielus attālumus. Sieviešu espadrilles parasti ražo no ādas, ādas imitācijas, kā arī auklām. Auklas šiem apaviem piešķir dabisku stilu un sievišķīgu noskaņu. Espadrilles apavi ir lieliski piemēroti kombinēšanai ar kleitu vai svārkiem karstās vasaras dienās, taču arī ar džinsiem espadrilles izskatīsies lieliski. Džinsu audums un auklas ļoti labi saskan.

Sieviešu espadrilles – kuras ir piemērotas pie džinsiem, bet kuras pie kleitām?

Espadrilles ir universāli apavi, kas ir velkami pie jebkāda apģērba. Ja espadrilles ir ar auklas materiālu, tad tās lieliski izskatīsies pie džinsu biksēm vai šortiem, jo šie abi materiāli lieliski kopā izskatās. Pie kleitas jauki izskatīsies espadrilles uz platformas, taču var vilkt arī espadrilles bez papēža, ja dodaties, piemēram, uz pludmali, jo tā būs daudz ērtāk. Ļoti daudz kas ir atkarīgs no jūsu drēbēm un jūsu izvēlētajiem espadrilles apaviem, tomēr saskaņošana ar apģērbu parasti nesagādā lielas grūtības, ja esat izvēlējusies samērā klasiskas espadrilles. Savukārt espadrilles ar dažādiem stilizētiem dizaina elementiem – bārkstīm, sprādzītēm, lentēm vai dimantiņiem – ne vienmēr varēs vilkt katrā situācijā. Ja, piemēram, jūsu darba vietā ir noteikts ģērbšanās stils, tad labāk izvēlēties klasiskas espadrilles birojam, bet ekstravagantākas espadrilles brīvajam laikam.

Espadrilles uz platformas – viegli apavi vasarai

Vasaras karstajās dienās gribas, lai viss ir viegli un ērti. Tieši espadrilles ir ideāli apavi karstam laikam, jo tie būs ērti, tajos varēsiet daudz staigāt, kā arī paši apavi ir visai viegli. Espadrilles uz platformas ir daudz vieglākas par līdzīgiem apaviem uz platformas. Tas padarīs apavu valkāšanu daudz patīkamāku. Vasaras karstajā laikā bieži vien daudzām sievietēm apavi sagādā problēmas, jo tie berž kāju. Ādas sieviešu espadrilles būs pietiekami mīkstas un ērtas, tāpēc šiem apaviem nevajadzētu berzt. Šie vieglie vasaras apavi ir populāra sieviešu izvēle daudzās dienvidu valstīs, kurās karsts laiks ir lielāko gada laiku. Tāpēc sieviešu espadrilles pavisam noteikti ir pārbaudīta vērtība. Ērti un ergonomiski apavi vasarā ir ļoti svarīgi, lai atvieglotu jūsu ikdienu. Espadrilles ir pietiekami vieglas, kā arī pārsvarā tiek ražotas no dabiskiem materiāliem. Tādējādi kājas nesvīdīs, pēdas jutīsies ērti un nenogurs no ilgstošas staigāšanas.

Espadrilles apavi – biežāk uzdotie jautājumi

Pie kāda apģērba vilkt espadrilles?

Espadrilles ir piemērotas pie jebkura vasaras vai pavasara apģērba. Ziemā ar šiem apaviem būs auksti, taču vasarā espadrilles ir ideāli apavi. Tās var pieskaņot pie skaistām vasaras kleitām, svārkiem, šortiem un arī biksēm.

Kādas espadrilles izvēlēties pie kleitas?

Pie kleitām labāk izvēlēties espadrilles uz platformas, jo tas padarīs koptēlu sievišķīgāku. Tomēr arī cita veida espadrilles var pieskaņot pie kleitas. Daudz kas arī atkarīgs, vai jums ir eleganta svētku kleita vai vienkārša pludmales kleita.