30 dienas bezmaksas atgriešanai
parādīt sīkāku informāciju
Piegāde no 0€
parādīt sīkāku informāciju
Kārtot pēc
Cena
Izmērs
Piedāvājums
Zīmols
Krāsa
Aizdares veids
Apava platums
Produkti: 303
Rādīt versijas identifikatoru

Sieviešu čības – ideāla izvēle ziemā, laiskojoties pie kamīna

Sieviešu čības ir viens no populārākajiem vietnes Eapavi.lv produktiem. Čības ir ērti apavi, ar kuriem var staigāt ikdienā pa mājām. Tās ir ļoti komfortablas un praktiskas, jo pasargā pēdas un zeķes no netīrumiem, kā arī silda gada austajā laikā. Mājas čības ir īsts sabiedrotais, ja mājās nav paklāju, bet grīdas ir vēsas. Čību vietā, protams, var staigāt arī ar zeķēm, tomēr mājas čības ir daudz izturīgākas un tik ātri nesasmērēsies. Turklāt čības ir tik viegli valkājamas – nesteidzīgi ieslidini pēdu un staigā!

Šim vienkāršajam apavu veidam – čībām – patiesībā ir sena vēsture. Kā liecina vēstures avoti, tās Ķīnā valkāja jau 4700. gadā p.m.ē. Čības izgatavoja no kokvilnas vai austām niedrēm un rotāja ar dažādiem spēka simboliem, piemēram, pūķiem. Savukārt rietumu valstīs ziņu par čībām ir tikai no 1478. gada. Sākotnēji tās kalpoja kā ikdienas apavi, kurus valkāja ārpus telpām. Mājas čības kā tādas radās Japānā 19. gadsimta beigās. Japāņi āra apavus atstāja pie durvīm, taču nelabprāt pa mājām staigāja basām pēdām. Tā nu dzima īpaši apavi – mājas čības.

Sieviešu mājas čības – lieliska ideja, strādājot no mājām

Pēdējo gadu laikā arvien aktuālāks kļūst attālinātais darbs jeb darbs no mājām. Ilgstoši sēžot pie datora, jūsu pēdām var palikt vēsi. Šādos gadījumos jums noderēs mīkstas un siltas mājas čības. Arī pārvietojoties pa mājām, piemēram, dodoties uz virtuvi uztaisīt kafiju, ar ērtām čībām tas būs tīkamāks process. Kā zināms, pēdām ir svarīga loma mūsu veselībai – tajās atrodas dažādi punkti, kas saistīti ar orgāniem. Tāpat arī, ja salst pēdas, var viegli saaukstēties.

Varētu šķist, ka čības ir tādi vienkārši apavi, bet tā nebūt nav taisnība. Mūsdienās pazīstami zīmoli piedāvā mājas čības neiedomājami plašā daudzveidībā. Vietnē Eapavi.lv atrodamas sieviešu mājas čības jebkurai gaumei. Ja priekšroku dodat neuzkrītošām, vienkrāsainām čībām, tad te varēsiet izvēlēties starp simtiem modeļu. Tomēr, ja arī mājas solī vēlaties kādu odziņu savā apģērbā, tad mūsu veikalā būs pieejamas krāsainas un raibas versijas no neskaitāmiem materiāliem. Komforts un stils mājas apstākļos.

Ērtas sieviešu čības – lieliska izvēle ikdienā un brīvdienās

Mēs lielākoties valkājam čības, pateicoties to sniegtajām priekšrocībām. Tās ir ērtas, praktiskas un silda pēdas, lai varam netraucēti apdarīt mājas darbus. Arī nedēļas nogalēs un brīvdienās, kad izvēlamies pavadīt laiku mājās, mums ir nepieciešams čību nodrošinātais atbalsts. Protams, nedrīkst aizmirst par viesiem – mājās vienmēr jābūt kādam liekam pārim, ko piedāvāt ciemiņiem, lai arī viņi justos labi pie mums.

Papildus citiem aspektiem, lai čības kalpotu ilgi un nenodiltu tik ātri, ir ieteicams izvēlēties kvalitatīvas mājas čības. Slaveni zīmoli velta daudz laika un pūļu, lai viņu ražotie apavi nepieviltu patērētājus kvalitātes ziņā. Savas uzticamās un ērtās sieviešu čības noteikti atradīsiet veikalā Eapavi.lv. Veikala piedāvājumā ietilpst čības sievietēm no tādiem iecienītiem zīmoliem kā Calvin Klein, Ugg, Skechers, DeeZee un daudziem citiem. Neskatoties uz to, vai jums labāk patīk klasiskas čības vai ekstravagantāki apavi, ar pareizajām čībām kājās katra diena būs kā pastaiga pa mākoņiem.

Sieviešu čības – biežāk uzdotie jautājumi

Kur iegādāties sieviešu čības?

Čības sievietēm ir iespējams iegādāties gan apavu veikalos, gan daudzos citos veikalos. Arī internetveikalos var atrast plašu čību klāstu – bieži vien internetveikalā ir lielāka dizainu un izmēru daudzveidība, tāpēc tiešsaistes veikals ir pirmā vieta, kur meklēt sev jaunas mājas čības.

Kuras sieviešu čības būs ērtas?

Čības ir apavu veids, kas tiek ražotas tā, lai tās valkātājam sniegtu komfortu. Čības vienmēr būs visērtākie apavi. Tomēr arī čībām ir dažādi modeļi, tāpēc jums jāizmēģina dažādu fasonu čības, lai atrastu savai pēdai piemērotākās un ērtākās čības.