100 dienas bezmaksas atgriešanai
parādīt sīkāku informāciju
Piegāde no 0€
parādīt sīkāku informāciju
Kārtot pēc
Cena
Izmērs
Piedāvājums
Zīmols
Krāsa
Siltinājums
Aizdares veids
Produkti: 10 406
Rādīt versijas identifikatoru

Plakani sieviešu apavi – garantēts ikdienas komforts

Plakani sieviešu apavi ir īpaši ērti, jo tiem nav papēža. Šie apavi ir lieliska izvēle pilnīgi visām – gan tām sievietēm, kas ir pieradušas staigāt ar augstpapēžu kurpēm, gan arī tām, kas nekad neizvēlas apavus ar papēdi. Plakani sieviešu apavi ir piemēroti dažādiem dzīves brīžiem. Plakani sieviešu sporta apavi būs labi sportošanai, dažāda veida fiziskajām aktivitātēm un hobijiem. Protams, tos var vilkt arī ikdienā. Ir pieejami arī eleganti plakani sieviešu apavi, kas būs piemēroti darbam birojā vai kādam svinīgākam pasākumam ar brīvo stilu. Bezpapēžu apavi būs īpaši ērti, pārvietojoties pa bruģi vai staigājot pa dabas takām. Plakani sieviešu apavi ir atrodami gan ar šņorēm, gan bez tām. Apavi bez šņorēm ir īpaši ērti, jo tos var uzvilkt pāris sekunžu laikā. Šādi apavi ir tik ērti kā čības, taču ar tiem var doties ārpus mājas.

Plakani sieviešu sporta apavi – pilsētas stils jebkurai situācijai

Sporta apavi nav paredzēti tikai aktīvai sportošanai. Protams, ja nodarbojaties aktīvi ar sportu, tad jāatrod piemēroti sporta apavi, un plakani sieviešu sporta apavi ir īstā izvēle. Sportot šajos apavos jums būs īpaši komfortabli. Šie apavi tiek ražoti no mīkstiem materiāliem, lai kāja tajos justos ērti un būtu iespējams kustēties, kā vien ir nepieciešams. Plakani sieviešu apavi ir arī lielisks stila aksesuārs gan pilsētā, gan citur. Pilsētā plakani sieviešu apavi ir laba izvēle, ja ir daudz jāpārvietojas kājām. Pilsētās ielu segums ne vienmēr ir gluds un piemērots augstpapēžu kurpēm, tāpēc plakani apavi būs tieši laikā. Bezpapēžu kurpes ir labs variants, lai viegli un ārti pārvietotos un nebūtu jāraizējas, ka kaut kur aizķersies kāja vai būs jāiet lēnām un uzmanīgi. Sporta apavos būs ērti, kā arī jūs izskatīsieties moderni. Eapavi internetveikalā ir milzīga plakanu sporta apavu izvēle, tāpēc jūs atradīsiet savam stilam un garderobei piemērotus apavus pavisam ātri.

Eleganti plakani sieviešu apavi – balerīnas, mokasīni un citi bezpapēžu apavi

Plakani sieviešu apavi nav tikai sporta apavi. Populārās balerīnas un mokasīni arī ietilpst šajā kategorijā. Visi apavi bez papēža ir plakani apavi. Tie būs ērti visām sievietēm visās dzīves situācijās. Ar plakaniem sieviešu apaviem var staigāt gan ikdienā, gan svētkos. Arī ceļojumos plakani sieviešu apavi ir cieņā, jo ceļojot mēs mēdzam staigāt vairāk nekā ikdienā, tāpēc ērti apavi, ar kuriem varēsim mērot tālu ceļu, ir ļoti svarīgi. Izvēlieties savus ideālos apavus. Eleganti plakani sieviešu apavi būs labs risinājums svinīgiem pasākumiem, lai tik ātri nenogurtu. Šajos apavos jūs varēsiet dejot līdz pat rīta gaismai. Apskatiet dažādo krāsu un stilu piedāvājumu, lai atrastu sev piemērotus plakanus sieviešu apavus, kas jums noderēs gan ikdienā, gan svētkos. Izvēlieties īsto izmēru, sekojot informācijai izmēru tabulā.

Plakani sieviešu apavi – biežāk uzdotie jautājumi

Kā kopt plakanus sieviešu apavus?

Visi apavi ir jākopj, lai tie kalpotu pēc iespējas ilgāk, kā arī labi izskatītos. Apavu kopšana ir atkarīga no apavu materiāla. Apavu veikalā ir iespējams iegādāties dažādus speciālus apavu kopšanas līdzekļus. Kā arī apavus vienmēr var notīrīt ar mitru vai sausu lupatiņu, ja jūsu speciālais tīrīšanas līdzeklis ir beidzies.

Vai plakanus sieviešu apavus var vilkt pie biksēm?

Protams, ka var. Pie džinsu biksēm piestāvēs jebkuri plakani sieviešu apavi. Ja izvēlaties cita veida bikses, tad jāskatās, vai jūsu izvēlētie apavi piestāvēs. Galvenais ir materiāls, krāsa un stils, kas jāsaskaņo, tomēr dažreiz neparasta kombinācija izskatās ļoti labi, tāpēc nebaidieties eksperimentēt.