30 dienas bezmaksas atgriešanai
parādīt sīkāku informāciju
Piegāde no 0€
parādīt sīkāku informāciju
Kārtot pēc
Izmērs
Krāsa
Cena
Zīmols 1
Produkta veids
Licence
Sports
Produkti: 1113
Rādīt versijas identifikatoru

Skechers – apavi visai ģimenei: sievietēm, vīriešiem un bērniem

Jebkuri Skechers apavi būs jūsu uzticamākais sabiedrotais sporta nodarbībās, pārgājienos, pastaigās un ikdienas gaitās. Apavi Skechers zīmolam ir izdevušies patiesi lieliski – kvalitatīvie apavi un brīnišķīgais dizains apburs ikvienu. Skechers sieviešu apavu kolekcija ir īsts veiksmes stāsts, jo tajā tiek apvienotas spilgtas krāsas un stilīgi dizaini. Šeit sev ideālos Skechers snīkerus vai cita stila apavus spēs atrast pat viskaprīzākā dāma.

Skechers apaviem ir ergonomisks dizains, tāpēc šie apavi spēj pielāgoties pēdai. Šī iemesla dēļ to valkāšana ir īpaši ērta. Turklāt Skechers apavi tiek ražoti ar inovatīvām un modernām tehnoloģijām, izmantojot elpojošus un ilgtspējīgus materiālus. Pat Skechers sandales ir izteikti komfortablas un patīkamas ar savu praktisko un klasisko dizainu. Ne velti Skechers zīmols kopš tā dibināšanas 1992. gadā ir ieguvis milzu popularitāti it visur – šodien tas ir lielākais apavu ražotājs ASV.

Skechers snīkeri un sandales – to košās krāsas iekaros ikviena sirdi

Bērni dievina skaistus un košus apavus! Skechers sandales un snīkeri bērniem ir atrodami plašā krāsu un toņu kombinācijā. Jūsu bērniem noteikti patiks Skechers bērnu kolekcija. Skechers apavi meitenēm ir rotaļīgi, koši un krāsaini. Kvalitatīvie Skechers apavi ir tieši tādās krāsās, kādas parasti patīk mazām meitenēm. Tāpat arī ar Skechers apaviem zēniem – stilīgi dizaini un pārdomāti krāsu salikumi. Ideāla izvēle aktīviem bērniem.

Skechers zīmols piedāvā arī ko pavisam neparastu un oriģinālu – Skechers bērnu spīdošos apavus. Tie ir īpaši aktuāli gada tumšajā periodā, kad gribas ko spilgtāku un gaišāku. Šo apavu zole uzmirdz gaismiņās ikreiz, kad bērns sper soli. Bērni ir sajūsmā! Savukārt vasaras brīvlaikam ideāli piemērotas būs Skechers sandales, bet pārējam laikam noderēs Skechers snīkeri. Kā zināms, bērni ir aktīvi un daudz rotaļājas, tāpēc Skechers apavu izvēle ir ļoti praktiska. Tie ir nepārspējami izturīgi un ērti – bērni šos apavus tik ātri nenovalkās. Viennozīmīgi vieni no labākajiem apaviem tirgū!

Skechers apavi – populārs zīmols no ASV kopš 1992. gada

Skechers zīmols ir slavens visā pasaulē jau pāris gadu desmitu. Latvijā tas ir ienācis salīdzinoši nesen, bet jau šobrīd tie ir ļoti pieprasīti to komforta un skaisto dizainu dēļ. Skechers piedāvā košus un ekspresīvus modeļus ne tikai bērniem. Arī Skechers vīriešu apavi un Skechers sieviešu apavi ir atrodami visdažādākajos toņos, krāsu salikumos un dizainos. Protams, zīmola klāstā atradīsiet arī klasiskākus apavus, ja meklējat ko neitrālu un tādu, kas iekļausies jūsu garderobē.

Skechers apavi labi palīdzēs izcelt un paspilgtināt jūsu ikdienas stilu. Skaisti, ērti un krāsaini apavi vienmēr spēj uzlabot noskaņojumu, tāpēc šādus košus apavus ir īpaši patīkami valkāt gada drūmajā laikā. Padariet savu ikdienu raibāku, izvēloties kādu skaistu Skechers apavu pāri sev vai savai ģimenei. Šie apavi būs arī lieliska dāvana. Ieprieciniet svētkos savus mīļos, uzdāvinot burvīgus, kvalitatīvus un neticami ērtus apavus!

Skechers apavi – biežāk uzdotie jautājumi

Kas ir uzņēmums Skechers?

Skechers ir ASV dibināts uzņēmums, kas savu darbību aizsāka deviņdesmitajos gados. Šis zīmols specializējas sporta un brīvā laika apavu ražošanā, izmantojot inovatīvas tehnoloģijas un augstvērtīgus izejmateriālus.

Kur iegādāties Skechers apavus?

Skechers apavus var iegādāties apavu veikalos, piemēram, vietnē Eapavi.lv ir milzīgs Skechers apavu klāsts. Skechers apavi šobrīd Latvijā ir viegli atrodami, un arī izvēle ir plaša.