30 dienas bezmaksas atgriešanai
parādīt sīkāku informāciju
Piegāde no 0€
parādīt sīkāku informāciju
Kārtot pēc
Izmērs
Krāsa
Cena
Zīmols 1
Produkta veids
Multipaka
Apģēba materiāls
Produkti: 1593
Rādīt versijas identifikatoru

Puma apavi – komforts un stils visās dzīves situācijās

Puma apavi ir klasiska apavu izvēle visai ģimenei. Puma sporta apavi ir vieni no ērtākajiem sporta apaviem fiziskām aktivitātēm un brīvā laika pavadīšanai. Daudzi izvēlas Puma apavus ikdienā, jo tie ir ērti un praktiski. Puma snīkeri ir viegli kopjami, kā arī jūsu kājas šajos apavos jutīsies īpaši komfortabli. Sporta apavos parasti vienmēr ir daudz ērtāk kā cita veida kurpēs. Viena no Puma apavu priekšrocībām ir to elastība – tie nerada diskomfortu un neberž pēdu.

Puma ir pasaulē pazīstams zīmols, kas iekarojis cilvēku sirdis ar savu kvalitatīvo un moderno produkciju. Zīmolu 1948. gadā izveidoja Rūdolfs Daslers, kam jau bija liela pieredze sporta apavu ražošanā. Sākotnēji tika radīti profesionāliem atlētiem paredzētie apavi – naglenes, krosenes un skriešanas apavi. Kopš tā laika šajos apavos pārspēti daudzi pasaules rekordi un vinnētas neskaitāmas medaļas. Puma vienmēr centies noslēgt sadarbības līgumus ar slaveniem sportistiem un citiem zināmiem cilvēkiem. Savulaik slavenais brazīliešu futbolists Pelé ar Puma apaviem kājās guva nebeidzamas uzvaras futbola laukā, bet šodien viens no zīmola radošajiem direktoriem ir slavenais reperis Jay-Z.

Puma sieviešu apavi tradicionālās un oriģinālās krāsās – atrodiet sev ideālo apavu pāri

Puma ir viens no lielākajiem apavu, apģērbu un citu aksesuāru ražotājiem visā pasaulē. Šī zīmola produkciju iecienījuši sportiskā un brīvā stila piekritēji. Ja meklējat ērtus sieviešu sporta apavus, tad Puma sieviešu apavu klāstā noteikti atradīsiet sev ko piemērotu. Piedāvājumā ietilpst gan klasiski apavi, gan dažādi oriģināli dizaini un krāsu kombinācijas. Patiešām – Puma produktu klāsts ir neiedomājami plašs. Ļoti daudz dažādu modeļu varat arī aplūkot vietnē Eapavi.lv un izvēlēties sev piemērotāko. Tas gan nebūs tik vienkārši izdarāms – katrs nākamais Puma apavu pāris ir pievilcīgāks par iepriekšējo.

Zīmola Puma apavi īpaši patiks tiem, kas mīl staigāt slavenu zīmolu ražojumos. Visus Puma produktus rotā zīmola simbols – izveicīgais mednieks puma. To redzot apģērbā, uzreiz ir skaidrs, kas izgatavojis apģērbus un apavus. Tomēr, pretēji daudziem citiem populāriem zīmoliem, Puma apavi ir pieejami par patiesi draudzīgām cenām. Dodieties uz vietni Eapavi.lv un jūs par to varēsiet pārliecināties. Turklāt mūsu veikalā katru dienu tiek piedāvātas ļoti labas atlaides – jūs būsiet pārsteigti, cik pieejami ir kvalitatīvi un stilīgi apavi!

Puma sporta apavi – inovatīvas tehnoloģijas, lai sasniegtu vēlamo rezultātu

Savu preču ražošanā zīmols Puma izmanto tikai pašus augstvērtīgākos materiālus un jaunākās tehnoloģijas. Iegādājoties Puma produkciju, jūs noteikti nebūsiet vīlušies kvalitātē. Puma apavi mierīgi jums var kalpot vairākas sezonas. Visi apavi, protams, ir atbilstoši jākopj, un tas pats attiecas arī uz Puma apaviem. Balti brīvā stila apavi ir iemīļota izvēle daudziem, taču tie mēdz ātri zaudēt savu krāsu. Kvalitatīvus apavus bieži vien ir iespējams mazgāt veļasmašīnā, ievērojot ražotāja norādījumus. Šī iemesla dēļ to kopšana nesagādās lielas galvassāpes.

Puma apavi – biežāk uzdotie jautājumi

Kādus Puma sieviešu apavus izvēlēties?

Apavu izvēle ir atkarīga no to valkāšanas mērķa. Ja jums nepieciešami apavi sportošanai, tad ir jāizvēlas jūsu sporta veidam atbilstoši apavi. Ja meklējat apavus ikdienai un brīvā laika pavadīšanai, tad jūs varat izvēlēties tādus apavus, kas būs pieskaņoti jūsu apģērbam un stilam.

Kuri Puma sieviešu apavi ir piemēroti skriešanai?

Skriešanas apavu izvēle ir atkarīga no vietas, kur plānojat skriet – sporta zālē uz trenažiera vai ārā. Ja skriesiet pa cietu virsmu, tad jāizvēlas apavi ar mīkstāku un elastīgāku zoli. Ja plānojat skriet, piemēram, mežā, tad jāizvēlas apavi ar pietiekami biezu zoli, lai pasargātu pēdas no koku saknēm un čiekuriem.