30 dienas bezmaksas atgriešanai
parādīt sīkāku informāciju
Piegāde no 0€
parādīt sīkāku informāciju
Kārtot pēc

Nav produktu ar šiem filtriem

Mēģini noņemt dažus vai visus filtrus, lai skatītu vairāk produktu.

Melnā piektdiena eapavi.lv  

Kā katru gadu, kopā ar Tevi svinam iepirkšanās un izpārdošanu dienu! Melnā piektdiena eapavi.lv vietnē ir īsts notikums visiem izdevīgu pirkumu medniekiem. Melnās piektdienas laikā vari iegādāties simtiem produktu ar iespaidīgu atlaidi! Arī šoreiz Melnās piektdienas 2023 laikā Tevi gaida lielākās atlaides apaviem, rokassomiņām un aksesuāriem. Nepalaid garām neatkārtojamas izpārdošanas un iepērcies vēl lētāk ar eapavi.lv!  

Kad iekrīt Melnā piektdiena 2023. Gadā, un cik ilgi tā turpinās?  

Šogad Melnā piektdiena iekrīt piektdien, 24. novembrī. Novembra/decembra mija ir lielisks brīdis, Ziemassvētku iepirkumu ieplānošanai un rudens-ziemas garderobes izveidošanai. Atceries, ka piektdiena nav vienīgā atlaižu diena! Vietnē eapavi.lv  izpārdošanas turpināsies visu nedēļas nogali (Melnā nedēļas nogale) vai pat visu nedēļu (Melnā nedēļa). 

Kas ir Melnā piektdiena?  

Melnā piektdiena ir iepirkšanās svētki, kas pie mums ir ienākuši no ASV. Lai gan Latvijā tie ir salīdzinoši jauni, to atpazīstamība pieaug ar katru gadu. Kāds ir labākais veids Melnās piektdienas pirkumu plānošanā? Noteikti sagatavo iepirkumu sarakstu! Ikviens zina, cik viegli reizēm ir ļauties emocijām, īpaši, ņemot vērā pievilcīgos Melnās piektdienas 2023 cenu piedāvājumus, tāpēc laba iepirkšanās stratēģija ir veiksmes atslēga. Papildus Ziemassvētku dāvanām ir vērts iegādāties arī dažus kvalitatīvus apģērbu modeļus, kas izveidos Tavu kapsulas garderobi. Dabīgās ādas apavi vai rokassomiņa, kas atbilst aktuālajām modes tendencēm, kļūs par patiesu trāpījumu desmitniekā. Ja neesi pārliecināta, ko iegādāties 2023. gada Melnajā piektdienas laikā, noteikti ieskaties mūsu rakstā par galvenajām apavu tendencēm 2023. gada rudens/ziemas sezonā! 

Ko ir vērts iegādāties eapavi.lv Melnās piektdienas laikā?   

  1. gada Melnajā piektdienā noteikti meklē savus sapņu apavus un rokassomas (piemēram, ārkārtīgi populāros Pinko zīmola izstrādājumus). Dod priekšroku augstākajai kvalitātei un izturīgajiem materiāliem, kurus akcijas laikā varēsi iegādāties par izdevīgām cenām. Izvēlies produktus, no kuriem esi atteikusies to augstās cenas dēļ – šis  ir īstais brīdis, lai tos iegādātos! Mūsu veikalā 2023. gada Melnās piektdienas laikā izdevīgi piedāvājumi sasniegs neticamus apmērus. Izvēlieties starp tādiem populārajiem zīmoliem kā Guess, adidas, Reebok, Puma, New Balance, Levi's, Nike vai Ecco.

Modes minimālisma cienītājas vilinās laikmetīgie apavu modeļi – no rudenīgiem melniem, īsiem sieviešu zābakiem, sportiskiem snīkeriem  līdz pat sarkanām augstpapēžu kurpēm. Kaut ko sev atradīs arī  ekstravagances cienītāji, sākot no ultramodernām platformas kurpēm līdz rokassomiņām ar ķēdītēm. Vīrieši savukārt var iegādāties ērtus snīkerus vai zīmolu pulksteņus. Šajā dienā pavisam vienkārši  nokomplektēsi kapsulas garderobi, kas veidojama no neizejošiem no modes laikmetīgiem apģērbu un aksesuāru modeļiem. 
 

Eapavi.lv – ne tikai apavi. Melnās piektdienas izpārdošanas laikā ir vērts doties kvalitatīvas rokassomiņas meklējumos sev vai kā dāvanu mammai vai draudzenei. Akcijās piedalās galvenie rokassomu zīmoli, kurus ir iecienījušas sievietes visā Latvijā, kā, piemēram: Pinko, Wittchen, Ryłko, Guess un daudzi citi. 

  1. gada Melnajā piektdienā iegādājies savus iecienītākos zīmolus par vēl zemākām cenām! Neaizmirsti, ka neveiksmīga pirkuma gadījumā Tev ir pat 100 dienas bezmkasas produktu atgriešanai. Novēlam veiksmi visiem atlaižu medniekiem!