30 dienas bezmaksas atgriešanai
parādīt sīkāku informāciju
Piegāde no 0€
parādīt sīkāku informāciju
Kārtot pēc
Izmērs
Krāsa
Cena
Zīmols 1
Produkta veids
Licence
Siltinājums
Produkti: 3830
Rādīt versijas identifikatoru

Geox apavi – ērti modeļi no kvalitatīviem materiāliem aktīviem un prasīgiem cilvēkiem

Slavenā zīmola Geox apavu piedāvājumā atradīsiet plašu sporta un izejamo apavu klāstu visai ģimenei. Tajā ietilpst dažāda veida apavi – sandales, snīkeri, mokasīni, zābaki un citi. Lielā apavu izvēle ļauj ikvienam atrast ideālos Geox apavus atbilstoši savai gaumei un vajadzībām. Geox zābaki būs lieliski piemēroti Latvijas aukstajām, slidenajām un sniegotajām ziemām. Vecāki novērtēs Geox sniega zābakus bērniem – mazo ķiparu kājas ziemā vienmēr būs sausas un siltumā. Savukārt Geox sandales noderēs karstā laikā, bet Geox snīkeri būs uzticams sabiedrotais fiziskās aktivitātēs un ikdienā.

Geox zīmols ir guvis atzinību visā pasaulē, pierādot, ka tas spēj radīt ilgtspējīgus un kvalitatīvus apavus ikvienam. Zīmola apavi tiek augsti vērtēti, pateicoties to elpojošajām īpašībām – patiesībā tieši tādēļ arī tika radīti Geox apavi. 25 gadus atpakaļ zīmola izveidotājs Mario Moretti Polegro devās ceļojumā uz svelmīgo Reno Nevadas Štatā ASV. Ceļojuma laikā, izjūtot lielu diskomfortu no sasvīdušajām pēdām, viņš vienkārši izdūra kurpēs caurumu, lai kājas varētu elpot. Dzima ideja un drīz pēc tam viņš patentēja jaunu tehnoloģiju gumijas zolēm, izgatavojot pirmos “elpojošos” apavus. Kopš tā laika Geox ir iemīļots zīmols tiem, kas priekšroku dod komfortam, vienlaikus izskatoties stilīgi un gaumīgi.

Geox apavi – īpaši komfortabli un funkcionāli apavi ikdienai un dzīvei pilsētā

Geox zīmols apavu ražošanā izmanto jaunākās tehnoloģijas, reizē sekojot arī modei. Zīmola darbību pamatā ir valkāšanas labklājība. Elastīga gumijas zole kombinācijā ar speciālu membrānu padara apavus ūdensizturīgus – tajos nevar iekļūt mitrums, bet sviedri gan spēj izgarot. Īpaša sistēma padara apavus viscaur elpojošus. Turklāt apavi ir papildināti ar lielisku amortizāciju, kas ir jūtama katrā solī. To noteikti novērtēs tie, kas ikdienā daudz staigā vai pavada lielāko daļu dienas uz kājām.

Vietne Eapavi.lv piedāvā Geox apavus sievietēm, vīriešiem un bērniem ļoti plašā izvēlē. Lai atvieglotu meklēšanu, šeit ir pieejama parocīga filtrēšanas opcija. Jūs varat filtrēt pēc izmēra, cenas, krāsas, stila, produkta veida un neskaitāmi daudz citiem kritērijiem. Šādā veidā jūs ietaupīsiet laiku un varēsiet efektīvi atrast tieši tādus Geox apavus, kādus meklējat. Praktiski apavi var būt arī lieliska dāvana svētkos. Ieprieciniet sevi, savu partneri, ģimeni – ikviens ir pelnījis stilīgus un kvalitatīvus apavus!

Geox sandales – dabīga termoregulācija un brīva gaisa plūsma, ko piedāvā labākais apavu ražotājs no Itālijas, un tas viss ir pieejams vietnē Eapavi.lv

Ja jūs meklējat savus ideālos apavus, tad jūs esat nonākuši īstajā vietā. Veikalā E-apavi.lv atrodama milzīga apavu daudzveidība, lai apmierinātu ikviena cilvēka vēlmes un vajadzības. Geox apavu klāsts ļaus jums izvēlēties vislabākos apavus ikdienai, brīvajam laikam, ceļojumiem, fiziskajām aktivitātēm vai īpašiem brīžiem. Turklāt Geox apavu materiāli ir izteikti elpojoši, tāpēc pēdas tajos nesvīst. Tā ir patīkama priekšrocība, it īpaši ziemas laikā. Arī šī zīmola ražotie vasaras apavi jūs priecēs – pateicoties dabīgajiem un maigajiem materiāliem, tie neberzīs un nodrošinās tik nepieciešamo komfortu visas dienas garumā. Droši dodieties uz Eapavi.lv un iegādājieties savus Geox šodien pat!

Geox apavi – biežāk uzdotie jautājumi

Kā izvēlēties pareizā izmēra Geox apavus?

Pirms apavu iegādes izmēriet savu pēdu. Vadieties pēc noskatīto apavu izmēru tabulas vietnē Eapavi.lv, lai atrastu savu izmēru.

Kuri ir paši elpojošākie Geox apavi?

Sandales, snīkeri un vasaras apavi vienmēr ir izgatavoti no viselpojošākajiem materiāliem. Pie katra apavu pāra ir sniegta informācija par izmantotajiem materiāliem – tas palīdzēs saprast, cik elpojoši tie ir.