30 dienas bezmaksas atgriešanai
parādīt sīkāku informāciju
Piegāde no 0€
parādīt sīkāku informāciju
Kārtot pēc
Izmērs
Krāsa
Cena
Zīmols 1
Produkta veids
Licence
Siltinājums
Produkti: 372
Rādīt versijas identifikatoru

Apavi Crocs – unikāla tehnoloģija pēdu komfortam

Tam, ko ikdienā velkam kājās, ir liela nozīme. Neērti, spiedoši, nekvalitatīvi apavi var vienā acumirklī sabojāt visu dienu. Šādi apavi var arī atstāt ilgstošas un paliekošas sekas uz pēdu veselību, tādēļ pareizo apavu izvēlei jāvelta īpaša rūpība.

Daudzkrāsainie un vieglie Crocs apavi, kas pēc izskata nedaudz līdzinās Šveices sieram, ir guvuši milzu popularitāti visā pasaulē. Tiem piemīt neskaitāmi daudz labu īpašību. Tie ir vieni no visērtākajiem un praktiskākajiem apaviem tirgū, turklāt tie pieejami dažādās krāsu un dizainu variācijās.

Plašais modeļu klāsts nozīmē, ka Crocs apavus var kombinēt principā ar jebko – džinsiem, svārkiem un pat lietišķo apģērbu. Šo zīmolu iecienījušas arī slavenības, piemēram, Vūpija Goldberga, Džastins Bībers un Drū Berimora. Tie ir kļuvuši par neatņemamu sastāvdaļu daudzu cilvēku garderobē. Mājās, darbā, dārzā, pludmalē, sabiedrībā un pat sporta zālē – Crocs sniegs jums komfortu un atbalstu, lai arī kur jūs dotos un ko darītu.

Crocs iešļūcenes un sandales – viegli un ērti vasaras apavi

Vai esat sastapušies ar situāciju, kad vasaras apavi liek vilties, noberž kāju un rada lielu diskomfortu? Kvalitatīvi apavi pielāgojas valkātāja pēdai. Arī zīmola Crocs apavi ļoti precīzi pieguļ pēdai, pateicoties īpašam materiālam (PCCR). Tas pēdu siltuma ietekmē sasilst un vēl labāk pielāgojas valkātājam. Turklāt varēsiet droši iztikt bez zeķēm – Crocs sandales nerada nepatīkamu aromātu un novērš pēdu slīdēšanu.

Pateicoties Crocs apavu priekšrocībām, jūsu kājas un pēdas jutīsies ērti visas dienas garumā. Crocs iešļūcenes un sandales ļaus jūsu pēdām elpot un nesasvīst. Turklāt Crocs apavu dizaina dēļ tos ir viegli un ātri uzvilkt un novilkt – ideāla izvēle, piemēram, pludmalē.

Tāpat arī ikdienas kopšana Crocs iešļūcenēm un sandalēm būs vieglāka par vieglu – pietiks ar mitru drāniņu. Noturīgāku netīrumu gadījumā tās var droši mazgāt veļasmašīnā. To īpašā materiāla dēļ tās ļoti ātri izžūst. Nomazgājiet, nedaudz pažāvējiet un varat doties baudīt vasaru kopā ar Crocs.

Crocs sieviešu, vīriešu un bērnu apavi – plaša iešļūceņu un sandaļu izvēle visai ģimenei!

Crocs ir apavi visai ģimenei – sākot no pašiem mazākajiem līdz pat omītēm un opīšiem, kas ērtos Crocs apavus valkā savā piemājas dārzā. Plašā izvēlē pieejami arī Crocs sievietēm un Crocs vīriešiem jebkurai gaumei. Rūpējoties par ģimenes pēdu veselību, Crocs rada vieglus, ērtus, neslīdošus, funkcionālus un tajā pašā laikā modernus apavus. Neskatoties uz šo apavu izcilajām īpašībām, tie tiek piedāvāti par pieņemamu cenu.

Domājot par mazajiem ķipariem, kuru ikdiena mēdz būt īpaši aktīva, Crocs apavi bērniem nodrošinās komfortu un atbalstu ikvienā situācijā. Crocs bērnu apavos visiem gadalaikiem dominē bezbēdība un rotaļīgums. Papildu jautrību sniegs īpašie aksesuāri, kas ļaus personalizēt apavus un bērnam sajusties kā dizainerim. Gan Crocs meitenēm, gan zēniem pieejami daudz dažādos toņos un krāsu kombinācijās.

Papildus plašajam krāsu klāstam, Crocs apavi ir pieejami arī dažādos rakstos: uguns un ūdens motīvi, augu un dzīvnieku grafikas, eksotiskas apdrukas un animāciju filmu varoņi. Pateicoties vērienīgajam piedāvājumam un daudzajām priekšrocībām, dažu gadu laikā Crocs ir kļuvis par vienu no lielākajiem pasaules apavu ražotājiem. Vai jūsu apavu plauktā jau ir kāds Crocs pāris?

Crocs — biežāk uzdotie jautājumi

Kāda ir Crocs apavu izmēru tabula?

Crocs zīmola apavu pāriem izmērs parasti ir iestrādāts uz zoles. Uz Crocs vienmēr būs redzams ASV izmērs, neatkarīgi no valsts, kurā iegādājaties apavus.

Kur var iegādāties Crocs apavus?

Crocs zīmola apavi pieejami gan tiešsaistes veikalos, gan klātienē lielākajos tirdzniecības centros visā Latvijā. Ļoti plašu izvēli visai ģimenei atradīsiet arī mūsu veikalā.