30 dienas bezmaksas atgriešanai
parādīt sīkāku informāciju
Piegāde no 0€
parādīt sīkāku informāciju
Kārtot pēc
Izmērs
Krāsa
Cena
Zīmols 1
Produkta veids
Multipaka
Apģēba materiāls
Produkti: 589
Rādīt versijas identifikatoru

Converse sieviešu apavi – nepieciešamais aksesuārs ikdienai

Converse kedas ir īsta klasika! Šie pasaulslavenie apavi iederēsies ikvienā garderobē, neatkarīgi no tā, kāda stila apģērbu jūs valkājat ikdienā. Sieviešu Converse apavi šobrīd atrodami ne tikai to klasiskajā dizainā, bet arī mūsdienīgās variācijās. Converse Chuck Taylor sērija noteikti patiks daudziem, jo tajā klasika mijas ar modernismu. Tā ir īpaši aktuāla tieši jauniešu vidū. Tāpat arī jāpiemin mūžīgie Converse All Star – izteikti ērti brīvā laika apavi, kas labi piestāvēs dažāda stila apģērbam. Ja meklējat modernākas vēsmas, tad ieskatieties Converse One Star kolekcijā.

Converse pirmsākumi meklējami jau tālajā 1908. gadā ASV, kad zīmols sākotnēji ražoja gumijas apavus (galošas). Jau pēc pāris gadiem tas pievērsās sporta apavu ražošanai, taču tā fokuss drīz vien pārgāja uz basketbolu. Tas notika pateicoties basketbolistam Čārlzam Teiloram (Charles H. “Chuck” Taylor). Viņš pierunāja uzņēmuma pārstāvjus radīt basketbola apavu līniju ar solījumu, ka pats tās tirgos un popularizēs pa visu valsti. Viņa apņēmība un centieni atmaksājās – 30-to gadu vidū Converse Chuck Taylor sērijas apavus laukumā valkāja profesionāli basketbolisti visā ASV. Kopš tā laika ērtie un stilīgie apavi kļuvuši par ikdienas aksesuāru miljoniem cilvēku.

Converse kedas – ikdienas stils visai ģimenei

Converse apavu lielākais pluss ir tas, ka tie ir piemēroti ikvienam. Converse kedas var valkāt gan lieli, gan mazi. Converse bērnu kolekcijā esošie apavi ļaus veidot patīkami ikdienišķu stilu skolai vai brīvajam laikam. Converse One Star piedāvā košas un oriģinālas krāsas un apdrukas, kas atšķiras no klasiskajām Converse kedām. Ja vēlaties ko neparastāku un īpašāku, tad šajā kolekcijā to noteikti atradīsiet.

Jau no pašiem pirmsākumiem Converse apaviem priekšroku dod tieši vīrieši. Converse vīriešu apavu piedāvājums ir milzīgs. Te var atrast gan klasiskos Converse snīkerus, gan modernākus apavu modeļus jebkurai gaumei. Turklāt patīkami pārsteigs arī krāsu izvēle. Šeit apavus sev piemeklēt varēs tie, kam patīk klasiskā melnā, baltā un sarkanā krāsa, kā arī tie, kas atļaujas uzdrīkstēties, jo klāstā pieejami arī rozā, oranži un dzelteni toņi. Vietnē Eapavi.lv atrodams plašs Converse apavu klāsts visiem – sievietēm, vīriešiem un bērniem. Apmeklējiet mūsu veikalu, izvēlieties savas Converse un kļūstiet par šīs stilīgās kustības daļu!

One Star Converse, Converse Chuck Taylor, Converse All Star – ikoniskas slaveno kedu kolekcijas

Converse kedas tiek izgatavotas no augstvērtīgiem izejmateriāliem, piemēram, ādas, gumijas un tekstila. Šie apavi ilgi saglabā savu izskatu arī tad, ja jūs savus iemīļotākos Converse apavus valkājat katru dienu. Converse All Star kolekcija sevī apvieno šī zīmola klasiskos modeļus – tiem ir gumijas zole un pavisam vienkāršs un elegants dizains. Converse bērnu apavi ir atrodami gan to klasiskajā versijā, gan mūsdienīgi stilizētā versijā. Jūsu bērns būs par tiem sajūsmā!

Converse sieviešu apavi arī pieejami daudzveidīgos un spilgtos modeļos. Ikviena dāma varēs sevi palutināt ar stilīgiem apaviem. Praktiska izvēle un klasisks dizains – tieši šādi apavi ir piemēroti jūsu ikdienai. Converse kedu kopšana ir ļoti vienkārša – tā ir viena no šo apavu lielākajām priekšrocībām. Problēmu nebūs pat ar gaišas krāsas apaviem. Galvenais ievērot ražotāja sniegtos norādījumus par pareizu apavu kopšanu. Vietnē Eapavi.lv jūs pilnīgi noteikti atradīsiet visu, ko sirds kāro, jo apavu izvēle ir patiešām lieliska!

Converse – biežāk uzdotie jautājumi

Kā tīrīt baltus Converse apavus?

Converse kedas var droši mazgāt veļasmašīnā. Apavi saglabās savu balto krāsu. Ja uz kedām ir kāds grūti izmazgājams traips, tad jāmēģina iztīrīt ar speciāliem tīrīšanas līdzekļiem, atkarībā no traipa veida.

Kā pārbaudīt, vai tās ir oriģinālās Converse kedas?

Oriģinālās Converse kedas ir kvalitatīvas un īpaši izturīgas. Piemēram, pēc mazgāšanas veļasmašīnā Converse kedas būs kā jaunas, bet pakaļdarinājumi vienkārši izjuks. Vizuāli pakaļdarinājumi var būt ļoti līdzīgi, tomēr noteikti varēs pamanīt kādu nepilnību, kā arī apavu materiāli nebūs tik kvalitatīvi.