100 dienas bezmaksas atgriešanai
parādīt sīkāku informāciju
Piegāde no 0€
parādīt sīkāku informāciju
Produkti: 275
Izvēlētie filtri (1)

Birkenstock čības – radītas patiesam pēdu komfortam

Ja meklējat ērtas ikdienas čības, tad jūs tās esat atraduši. Birkenstock čības ir visērtākās čības, kādas jūs būsiet mēģinājuši. Arī tad, ja čības ikdienā nenēsājat, tad Birkenstock čības ir tie apavi, kas spēs mainīt jūsu viedokli. Birkenstock sieviešu apavu izvēle Eapavi veikalā ir iespaidīga – sievišķīgas, skaistas un klasiskas krāsas apavi visām dzīves situācijām. Izvēlieties stilīgas Birkenstock sandales karstam vasaras laikam vai sieviešu Birkenstock iešļūcenes staigāšanai ikdienā pa mājām. Ne visiem patīk staigāt zeķēs, jo tā ir pārāk vēsi, kā arī ir iespēja uzkāpt dažādiem nokritušiem priekšmetiem – it īpaši tad, ja jums ir mazi bērni vai mājdzīvnieki. Tāpēc ērtas čības vai iešļūcenes ir lielisks risinājums. Lai jūsu pēdas pēc nogurdinošās darba dienas justos īpaši ērti, ir ieteicams izvēlēties kvalitatīvas un ergonomiskas Birkenstock iešļūcenes. Birkenstock čības būs ne tikai neticami ērtas, bet tās ir arī izturīgas un kalpos ilgu laiku arī tad, ja tās valkāsiet katru dienu.

Iešļūcenes un sandales – Birkenstock zīmola specialitāte

Birkenstock zīmols ir pasaulē pazīstams ar saviem kvalitatīvajiem vasaras un ikdienas apaviem. Šī zīmola kolekcijā jūs atradīsiet plašu iešļūceņu, čību un sandaļu izvēli. Birkenstock Arizona kolekcija piedāvā klasiskas iešļūcenes jūsu ikdienas gaitām. Savukārt Birkenstock Madrid kolekcija ļaus izmēģināt elegantus iešļūceņu modeļus košās krāsās. Birkenstock iešļūcenes ir ideāla izvēle karstajiem gada mēnešiem, staigāšanai ikdienā pa mājām, kā arī dodoties ceļojumā uz siltajām zemēm. Izvēlieties kvalitatīvās Birkenstock sandales vai iešļūcenes, lai jūs varētu simtprocentīgi baudīt nesteidzīgu atpūtu. Sieviešu Birkenstock iešļūcenes ir klasiskas un sievišķīgas. Tās labi izskatīsies gan pie kleitām, gan biksēm. Birkenstock sandales un iešļūcenes ir īpaši viegli pieskaņot dažādu krāsu, motīvu un materiālu apģērbiem. Īpaši labi Birkenstock iešļūcenes izskatīsies pie džinsu auduma.

Birkenstock Arizona un Birkenstock Madrid – populārākās iešļūceņu kolekcijas

Ja vēlaties iegādāties pārbaudītas kvalitātes vasaras un brīvā laika apavus, tad izvēlieties kādu modeli no Birkenstock Arizona vai Birkenstock Madrid kolekcijām. Visā pasaulē šīs abas kolekcijas ir kļuvušas iemīļotas, un cilvēki bieži izvēlas Birkenstock iešļūcenes no šīm kolekcijām. Birkenstock vīriešu kolekcija ir klasiska un eleganta. Šīs iešļūcenes noteikti atbildīs jebkura vīrieša gaumei, jo Birkenstock iešļūcenes ir visai universālas. Eapavi veikalā jūs varat atrast gan standarta Birkenstock iešļūcenes un sandales, kas būs pietiekami neitrālas un labi piestāvēs visiem jūsu apģērbiem. Tāpat jūs varat atrast košākus apavus, piemēram, Birkenstock Madrid kolekcijā. Izvēlieties klasiku vai pamēģiniet ko košāku, lai padarītu atvaļinājumu vēl spilgtāku. Īpašs komforts, kvalitatīvi materiāli un klasisks izskats – tieši tas visvairāk raksturo Birkenstock zīmola apavus.

Birkenstock – biežāk uzdotie jautājumi

Birkenstock – šie apavi ir šauri vai plati?

Birkenstock piedāvā dažādus apavu modeļus. Apavu izmēri ir norādīti izmēru tabulās. Tā kā apavi tiek ražoti no kvalitatīva un elastīga materiāla, tie pielāgosies jūsu pēdas platumam, ja jums ir salīdzinoši plata pēda.

Kā tīrīt Birkenstock iešļūcenes?

Gumijas iešļūcenes var noskalot ūdenī. Ādas apaviem ir nopērkami speciāli apavu kopšanas līdzekļi. Apavu kopšana atkarīga no apavu materiāla, tāpēc pārliecinieties, no kāda materiāla ir ražoti jūsu izvēlētie apavi, lai zinātu, kā tos atbilstoši kopt.