Produkti: 228
Rādīt versijas identifikatoru

Birkenstock čības – radītas patiesam pēdu komfortam

Ja meklējat ērtas ikdienas čības, tad jūs tās esat atraduši! Birkenstock čības būs visērtākās čības, kādas jūs jebkad būsiet mēģinājuši. Arī tad, ja čības ikdienā nenēsājat, Birkenstock čības ir tie apavi, kas spēs mainīt jūsu viedokli. Ne visiem patīk pa mājām staigāt basām kājām vai zeķēs. Jūsu pēdām var būt vēsi, kā arī pastāv iespēja uzkāpt dažādiem nokritušiem priekšmetiem – it īpaši tad, ja jums ir mazi bērni vai mājdzīvnieki. Tāpēc ērtas čības vai iešļūcenes ir lielisks risinājums.

Vietnē Eapavi.lv pieejama iespaidīga Birkenstock sieviešu apavu izvēle – sievišķīgi, skaisti un klasiski apavi visām dzīves situācijām. Izvēlieties stilīgās Birkenstock sandales karstajam vasaras laikam vai sieviešu Birkenstock iešļūcenes staigāšanai ikdienā pa mājām. Jūsu pēdas pēc nogurdinošas darba dienas noteikti novērtēs Birkenstock iešļūceņu sniegto komfortu. Visas Birkenstock čības ir ne tikai neticami ērtas, bet arī izturīgas un kalpos ilgi arī tad, ja tās valkāsiet katru dienu. Aizmirstiet par neizturīgiem apaviem, kurus bieži jānomaina!

Iešļūcenes un sandales – Birkenstock zīmola specialitāte

Birkenstock zīmols ir pasaulē pazīstams ar saviem kvalitatīvajiem vasaras un ikdienas apaviem. Šī zīmola kolekcijās ietilpst plašs iešļūceņu, čību un sandaļu klāsts. Birkenstock Arizona kolekcija piedāvā klasiskas iešļūcenes jūsu ikdienas gaitām. Savukārt Birkenstock Madrid kolekcija ļaus izmēģināt elegantus iešļūceņu modeļus košās krāsās. Birkenstock iešļūcenes ir ideāla izvēle karstajiem gada mēnešiem, staigāšanai ikdienā pa mājām, kā arī dodoties ceļojumā uz siltajām zemēm. Ar Birkenstock sandalēm vai iešļūcenēm varēsiet simtprocentīgi baudīt nesteidzīgu atpūtu.

Sieviešu Birkenstock iešļūcenes ir klasiskas un sievišķīgas. Tās labi piestāv gan pie svārkiem, gan biksēm. Birkenstock sandales un iešļūcenes ir īpaši viegli pieskaņot dažādu krāsu, motīvu un materiālu apģērbiem. Izteikti labi Birkenstock iešļūcenes izskatīsies pie džinsa auduma vai puķainām kleitām. Turklāt lielākā daļa modeļu ir pieejami vairākos toņos – ja iemīļosiet kādu konkrētu modeli, varēsiet iegādāties vairākus atšķirīgas krāsas pārus. Labā nekad nevar būt par daudz!

Birkenstock Arizona un Birkenstock Madrid – populārākās iešļūceņu kolekcijas

Ja vēlaties iegādāties pārbaudītas kvalitātes vasaras un brīvā laika apavus, tad mēs iesakām izvēlēties kādu modeli no Birkenstock Arizona vai Birkenstock Madrid kolekcijām. Šīs abas kolekcijas iecienījuši cilvēki visā pasaulē, bieži savas Birkenstock iešļūcenes iegādājoties tieši no šīm kolekcijām. Tāpat arī Birkenstock vīriešu kolekcija ir klasiska un eleganta. Šīs iešļūcenes noteikti atbildīs jebkura vīrieša gaumei, jo tās ir visai universālas.

Vietnē Eapavi.lv jūs varat atrast Birkenstock iešļūcenes un sandales plašā klāstā. Tur pieejami gan neitrālāki modeļi, kas piestāvēs visiem jūsu apģērbiem, gan košāki apavi, piemēram, Birkenstock Madrid kolekcijā. Īpašs komforts, augstvērtīgi materiāli un klasisks stils – tieši tas visvairāk raksturo Birkenstock zīmola apavus. Visticamāk, ka šis zīmols kļūs par jūsu iecienītāko apavu ražotāju, tādēļ dodiet tam iespēju un tas neliks jums vilties!

Birkenstock – biežāk uzdotie jautājumi

Vai Birkenstock apavi ir šauri vai plati?

Birkenstock piedāvā dažādus apavu modeļus. Apavu izmēri ir norādīti izmēru tabulās. Tā kā apavi tiek ražoti no kvalitatīva un elastīga materiāla, tie pielāgosies jūsu pēdas platumam.

Kā tīrīt Birkenstock iešļūcenes?

Gumijas iešļūcenes var noskalot ūdenī. Ādas apaviem ir nopērkami speciāli apavu kopšanas līdzekļi. Apavu kopšana atkarīga no apavu materiāla, tāpēc pārliecinieties, no kāda materiāla ir ražoti jūsu izvēlētie apavi, lai zinātu, kā tos atbilstoši kopt.