100 dienas bezmaksas atgriešanai
parādīt sīkāku informāciju
Piegāde no 0€
parādīt sīkāku informāciju
Kārtot pēc
Izmērs
Krāsa
Cena
Zīmols 1
Multipaka
Produkta veids
Apģēba materiāls
Produkti: 3270
Rādīt versijas identifikatoru

Adidas sporta apavi no populārā ražotāja, kas pieejami vietnē Eapavi.lv

Adidas zīmols ir pazīstams un atzīts visā pasaulē ar savu apavu kvalitāti un dizainu. Šis ir viens no populārākajiem zīmoliem sporta apavu un apģērbu ražotāju vidū. Tā pirmsākumi meklējami gandrīz 100 gadus atpakaļ Vācijā, kad to dibināja Ādolfs Daslers. Viņa sapnis bija nodrošināt sportistus ar vislabāko ekipējumu. Kad 1954. gada futbola Pasaules kausā Vācijas komanda ar Adidas naglenēm kājās vinnēja neuzveicamos ungārus, sākās Adidas uzvaras gājiens.

Zīmola produkti piemēroti ne tikai sportiskiem treniņiem, bet arī ikdienas gaitām un citām aktivitātēm. Adidas kedas ir vieni no ērtākajiem ikdienas apaviem. Tie valkātājam sniedz izcilu komfortu un palīdz radīt modernu tēlu. Adidas piedāvājums ir ļoti plašs – no ikoniskiem dizainiem līdz pat oriģinālām, krāsainām versijām. Veikalu plauktos ik pa laikam nonāk arī ierobežota skaita Adidas apavu modeļi, ko zīmols veidojis sadarbībā ar pasaulslavenām personībām un citiem zināmiem zīmoliem. Vairumam modeļu ir Adidas atpazīstamības simbols – trīs strīpas uz sāniem, taču ir arī versijas bez šīm strīpām.   

Adidas sieviešu apavi – izvēlieties perfektu modeli skriešanai

Slavenā zīmola apavu klāstā ietilpst plaša sieviešu sporta apavu izvēle. Kvalitatīvie Aidas sieviešu skriešanas apavi ir pieejami vairākos modeļos, kas izstrādāti dažādiem apstākļiem un virsmām. Ja dzīvojat lietainā klimatā vai bieži skrienat pa nelīdzenu reljefu, tad jums vispiemērotākie būs Adidas ūdensizturīgie apavi ar GORE-TEX membrānu. GORE-TEX pasargās jūsu pēdas no mitruma un ļaus tām elpot, savukārt gumijotā zole garantēs stabilu saķeri. Ar šiem apaviem nekas nestāvēs jums ceļā, lai sasniegtu savus mērķus.

Neatkarīgi no jūsu sportošanas vajadzībām, Adidas sieviešu skriešanas apavi sniegs jums maksimālu amortizāciju un komfortu. Dažādajos modeļos iestrādātās starpzoles nodrošinās par 20% lielāku enerģijas atdevi katrā solī, savukārt īpaši vieglais starpzoles polsterējums palīdzēs saglabāt ideālu līdzsvaru. Turklāt, ja jums ir svarīgi saskaņot savu apģērbu arī sportojot, ar Adidas apaviem tas būs viegli izdarāms. Adidas sieviešu apavi pieejami plašā krāsu un toņu kombinācijā, lai jūs izskatītos lieliski jebkuros apstākļos.

Adidas vīriešu apavi – komforts darbam un pilsētai

Adidas vīriešu apavi nodrošina papildu stabilitāti potītei un vienreizēju amortizāciju pēdai. Tie vienlaikus ir arī ļoti ērti un gaumīgi – šī zīmola apavi ir obligāts aksesuārs katra vīrieša garderobē. Tos ir ļoti viegli kopt un tie piešķirs jūsu koptēlam raksturu. Jūs varat tos kombinēt ar dažādiem apģērbiem: tie lieliski izskatīsies ne tikai ar džinsiem un sporta biksēm, bet arī ar klasiska stila auduma biksēm un šortiem. Atliek vien uzvilkt pieskaņotu kreklu, džemperi vai ādas jaku un jūsu neatkārtojamais stils būs gatavs!

Šie apavi būs arī piemēroti tiem, kas vēlas dot savu artavu klimata pārmaiņu samazināšanā. Ejot laikam līdzi, arī Adidas domā par pasaules ilgtspējību un plastmasas atkritumu daudzuma ierobežošanu. Lielākā daļa Adidas dizainu ir izgatavoti, izmantojot pārstrādātas plastmasas materiālus. Tas gan nekādi neietekmē apavu kvalitāti – tie ir moderni, izturīgi, stabili un uzticami, tajā pašā laikā saudzējot dabu.

Adidas sporta apavi – biežāk uzdotie jautājumi

Kā kopt Adidas apavus?

Adidas zīmols ir par ilgtspējīgu attīstību, tāpēc visi apavu modeļi ir viegli kopjami. Tos var vienkārši noslaucīt ar samitrinātu drāniņu vai mazgāt veļasmašīnā saudzīgā režīmā bez centrifūgas. Pirms šīm darbībām gan ir vēlams izlasīt Adidas sporta apavu lietošanas instrukciju, lai pagarinātu apavu ilgmūžību un apavi ilgāk izskatītos kā jauni.

Kādus Adidas apavus izvēlēties?

Uz šo jautājumu vislabāk spēsiet atbildēt jūs pats, ņemot vērā, kādam mērķim paredzēti apavi: skriešanai, ikdienas pastaigām, sporta aktivitātēm vai stila papildinājumam. Pieejamais Adidas modeļu klāsts sniegs plašas izvēles iespējas – atliek vien saprast, ko visbiežāk darīsiet ar ikoniskajiem Adidas apaviem!