Produkti: 128
Rādīt versijas identifikatoru

Garie zābaki – eleganta izvēle ikdienai vai ofisam

Botforti ir lieliska izvēle ikvienai modernai sievietei. Tie ir garie zābaki, kas sniedzas līdz celim vai vēl augstāk. Šāda stila zābaki ik pa laikam atgriežas modē, bet šobrīd ir ļoti karsts aksesuārs. Tos ir īpaši iecienījušas tādas slavenības kā Rianna, Kardašjanu māsas, Dženifera Lopeza un daudzas citas. Turklāt aizmirstiet mītu par to, ka zābaki piemēroti tikai aukstajam laikam vai ziemai. Pieguļoši zamšādas zābaki būs brīnišķīgs risinājums arī vasarā – tie ir elpojoši, viegli un ērti. Kliedzošam efektam pievelciet tos pie minikleitas – jūs noteikti pamanīs.

Atkarībā no sezonas botfortus var kombinēt principā ar jebko. Ja vēlaties izcelt kājas un figūru, droši velciet tos virs šaurām džinsu biksēm. Pieguļošus ādas zābakus var vilkt arī zem platākām biksēm, taču tad nevarēs pateikt, ka jums kājās ir garie zābaki. Tāpat botfortus var valkāt pie šortiem, īsiem svārkiem vai īsas kleitas koķetam koptēlam. Elegantam un izsmalcinātam stilam velciet botfortus pie pusgariem svārkiem – šādu kombināciju var izvēlēties tieši ofisam, lai arī savās darba gaitās jūs izskatītos vienreizēji.

Pieguļošie zamšādas zābaki – iedvesma ģērbšanās stilam

Jāsaka, ka garie zābaki ir uzmanību alkstošs aksesuārs – tie noteikti būs centrālais elements jūsu apģērbā. Izvēloties drēbes, ko vilkt, jūs centīsieties tās pieskaņot saviem botfortiem, nevis otrādāk. Turklāt pieguļoši ādas zābaki pieejami gan ar augsto papēdi, gan zemo papēdi. Garie augstpapēžu zābaki būs pievilcīga izvēle, dodoties uz randiņu vai uz kādu saviesīgāku pasākumu. Taču, ja jums paredzēts daudz staigāt vai kopumā priekšroku dodat komfortam, tad labāk izvēlēties garos zābakus ar zemu papēdi.

Garie ādas zābaki ir īpaši ērti apavi, tomēr tie var būt nedaudz dārgāki kā citu materiālu garie zābaki. Taču, atbilstoši tos kopjot un rūpējoties par tiem, šādi apavi kalpos gadiem ilgi. Tas jebkurā gadījumā būs labs ieguldījums savā garderobē. Vietne Eapavi.lv piedāvā dažādu krāsu un stila botfortus no pazīstamiem zīmoliem. Šeit atradīsiet kvalitatīvus garos zābakus gan ikdienai, gan svētkiem. Vairāki modeļi ir pat pieejami dažādās krāsās, tādēļ, ja kāds no tiem jums ļoti patiks, varēsiet iegādāties vairākus pārus.

Kuri pieguļošie garie zābaki būs piemēroti kleitai?

Parasti, izvēloties vilkt botfortus, mēs vēlamies, lai citi tos redz. Šī iemesla dēļ vissastopamākais stils ir garie zābaki un īsa kleita. Šāda kombinācija der arī ziemā, jo, pateicoties zābaku garumam, jūsu kājas būs siltumā. Papildiniet šo tēlu ar mēteli un droši varēsiet doties ielās arī aukstajās dienās. Savukārt siltā laikā un vasarā pie īsas kleitas velciet pieguļošus zamšādas zābakus – tie ir plānāki un jūsu kājas tajos nesvīdīs. Papildus tam, īpaši moderna izvēle būs botforti kopā ar garāku kreklu, ko var akcentēt ar jostu. Jūs būsiet vakara zvaigzne! Tām, kas priekšroku dod garajām kleitām, nav pamata uztraukties – botforti lieliski izskatās kopā arī ar pusgarām un garām kleitām. Patiesībā jūs iegūsiet elegantu koptēlu, un šādā izskatā varēsiet doties gan uz ofisu, gan uz neformālāku tikšanos. Ja vēlaties, lai jūsu garos zābakus pamana, izvēlieties kleitu ar šķēlumu sānos vai priekšpusē. Tāpat arī botforti piestāvēs kā pie šaurām, tā kuplām kleitām.

Botforti – biežāk uzdotie jautājumi

Kā valkāt sieviešu botfortus?

Neskatoties uz to garumu, botfortus valkāt nav nekas sarežģīts. Parasti plānie zamšādas botforti ir šaurāki un pieguļošāki, savukārt garie ādas zābaki mēdz būt stingrāki un vaļīgāki. Izvēloties kvalitatīvus apavus, tie noteikti stabili turēsies kājās un jums nebūs ar tiem problēmu.

Kāda stila botforti ir vislabāk piemēroti darbam ofisā?

Darbam ofisā vislabāk izvēlēties klasiska un vienkārša dizaina garos zābakus. Piemēram, melni vai brūni botforti piestāvēs gandrīz visam un radīs elegantu imidžu.