30 dienas bezmaksas atgriešanai
parādīt sīkāku informāciju
Piegāde no 0€
parādīt sīkāku informāciju
Kārtot pēc
Cena
Piedāvājums
Zīmols
Krāsa
Siksnas izstrāde
Mehānisma veids
Stikls
Produkti: 2459
Rādīt versijas identifikatoru

Sieviešu un vīriešu pulksteņi – ideāla izvēle katram dzīves gadījumam

Pulkstenis ir praktisks aksesuārs, kas var būt arī stilīgs. Ja gribat izcelties un piešķirt stilam kādu odziņu, tad varat izvēlēties kādu oriģinālu pulksteni, ko apkārtējie noteikti uzreiz pamanīs. Eapavi ir iespējams iegādāties dažādus unikālus un oriģinālus sieviešu pulksteņus, lai atjaunotu savu garderobi ar vienu praktisku aksesuāru. Ar aksesuāriem var lieliski atjaunot savu stilu un garderobi – nav nepieciešams iegādāties pilnīgi jaunas drēbes. Izvēlieties jaunus aksesuārus pie tā paša tērpa, lai to atsvaidzinātu un padarītu nedaudz citādāku. Vīriešu un sieviešu pulksteņi ir ļoti dažādi – katrs var atrast sev tādu pulksteni, uz kuru būs patīkami skatīties. Arī cilvēki, kuri ikdienā nenēsā pulksteni varēs sev atrast tādu, kuru vairs negribēsies ņemt nost. Stilīgi un oriģināli sieviešu pulksteņi no populārākajiem zīmoliem internetveikalā Eapavi. Atrodiet savam tērpam atbilstošu pulksteni, lai varētu uzpucēties, kā arī vienmēr varētu zināt precīzu laiku.

Vīriešu pulksteņi ar elegantu un klasisku dizainu

Vīriešu pulksteņi vienmēr ir klasiski un eleganti. Visiem biznesmeņiem ir skaisti un dārgi pulksteņi – tā ir obligāta apģērba sastāvdaļa. Oriģināli un kvalitatīvi vīriešu pulksteņi ar ādas, gumijas, silikona un tērauda siksniņām. Izvēlieties sev atbilstošu pulksteni – darbam elegantu metāla un tērauda pulksteni, bet košu gumijas pulksteni laiskai atpūtai pludmalē. Eapavi piedāvā visdažādākos pulksteņus dažādām dzīves situācijām. Pulkstenis vīriešiem ir viens no iecienītākajiem aksesuāriem. Daudzi vīrieši nespēj iztēloties savu ikdienu bez pulksteņa. Pareizu laiku, protams, var apskatīt savā mobilajā tālrunī, tomēr pulkstenis ir daudz praktiskāks aksesuārs. Eapavi jūs atradīsiet dažādus pulksteņa mehānisma veidus – kvarca, automātisko, solāro, mehānisko un elektronisko pulksteni.

Oriģināli pulksteņi no labākajiem zīmoliem veikalā Eapavi

Oriģināli pulksteņi gan sievietēm, gan vīriešiem. Eapavi piedāvā adidas, Armani, AVI-8, Casio, Diesel, DKNY, Fossil, Guess, Hugo, Lacoste, Lorus, Maserati, Obaku, Seiko un citu pasaulē zināmu zīmolu pulksteņus. Sieviešu zīmolu pulksteņi pieejami plašā klāstā – izvēlies sev vienu vai vairākus uzreiz. Pulkstenis ir lielisks aksesuārs, ko var viegli pieskaņot pie drēbēm, ja izvēlaties klasiska stila un krāsas pulksteni. Jūs varat izvēlēties elegantu un nemanāmu pulksteni, vai arī varat izcelties ar košu un stilīgu zīmola pulksteni. Atrodiet savai gaumei piemērotu pulksteni un izbaudiet. Pulkstenis var būt arī lieliska dāvana gan sievietei, gan vīrietim. Pulkstenis ir aksesuārs, kas noder vienmēr, it īpaši, ja cilvēks ir iecienījis pulksteņus un tos nēsā ikdienā. Oriģināls pulkstenis būs lieliska dāvana jūsu draugiem, radiem vai mīļotajam cilvēkam. Izvēlieties vienkrāsainu vai daudzkrāsainu pulksteni, ar ko paspilgtināt gan savu ikdienu, gan jūsu tuva cilvēka ikdienu. Eapavi piedāvā kvalitatīvus sieviešu un vīriešu pulksteņus, kuri jums kalpos gadiem ilgi.

Sieviešu un vīriešu pulksteņi – biežāk uzdotie jautājumi

Kuru sieviešu pulksteni izvēlēties?

Ir sievietes, kam patīk eleganti, klasiski un diskrēti pulksteņi, bet ir sievietes, kas dod priekšroku lieliem un uzkrītošiem pulksteņiem. Sieviešu pulksteņa izvēle ir atkarīga no sievietes gaumes. Ja sievietei iepriekš nav bijis pulkstenis, tad labāk izvēlēties ko klasisku un neitrālu.

Kāds ir moderns sieviešu pulkstenis?

Šobrīd modē ir košas krāsas un drosmīgi dizaini. Ja vēlaties modernu pulksteni, tad izvēlieties košu rokaspulksteni ar unikālu un oriģinālu dizainu. Protams, klasiskā stila pulksteņi būs aktuāli vienmēr un visur.