30 dienas bezmaksas atgriešanai
parādīt sīkāku informāciju
Piegāde no 0€
parādīt sīkāku informāciju
Kārtot pēc
Cena
Piedāvājums
Zīmols
Krāsa
Izstrāde
Stils
Produkti: 25
Rādīt versijas identifikatoru

Kas jāņem vērā, izvēloties lietussargu?

Latvijā lietainas dienas ir ļoti daudz – it īpaši rudenī un pavasarī, tāpēc lietussargs nepieciešams ikvienam. Vienmēr ir jāvadās pēc savām sajūtām un vajadzībām, izvēloties jaunu produktu. Lietussargs it kā ir tipisks produkts, tomēr ne vienmēr ir viegli saprast, kāds tad īsti ir nepieciešams. Mēs arī neiegādājamies lietussargu pārāk bieži. Labs un kvalitatīvs lietussargs var kalpot pat desmit gadus, tāpēc ir vērts papētīt piedāvājumu, pirms izdarīt izvēli. Sieviešu lietussargi parasti ir krāsaināki, jo sievietēm patīk izvēlēties košus lietussargus vai lietussargus ar dažādiem rakstiem un zīmējumiem, lai uzlabotu drūmo un lietaino dienu. Lietussargi ir gan mehāniski, gan automātiski saliekami, un arī to cenas atšķiras. Izvēloties dārgāku un kvalitatīvu lietussargu, jūs varēsiet būt droši, ka šis lietussargs būs uzticams un kalpos ilgu laiku bez jebkādām problēmām. Automātiskie lietussargi bieži vien ir daudz ērtāki un praktiskāki, tāpēc tos izvēlas biežāk, lai gan tie ir nedaudz smagāki par standarta lietussargiem.

Kādi lietussargi ir nopērkami?

Ir pieejami mehāniskie lietussargi, kas ir klasisks lietussargu modelis. Tie ir pašam jāsaliek un jāizvelk. Tas nav nekas sarežģīts, taču tas var būt apgrūtinoši, ja bieži plānojat iet iekšā veikalos vai citās ēkās, kā arī bieži pārvietoties ar transportu, jo lietussargs katru reizi būs jāsaliek. Tomēr šie lietussargi ir ļoti viegli un nav arī dārgi. Tad ir pieejami automātiskie lietussargi, un tiem ir vairāki varianti. Ir pilnīgi automātiski lietussargi, kuri gan atveras, gan aizveras, nospiežot pogu. Tādi ir ļoti ērti un praktiski, it īpaši tad, ja jums bieži vien ir pilnas rokas ar citām lietām un mehāniskais lietussargs būtu grūti aizverams. Tāpat ir daļēji automātiski lietussargi, kuri tikai atveras vai tikai aizveras ar pogu, bet otra darbība ir jāveic manuāli. Ir pieejami gan īsi, gan gari lietussargi, un parasti īsos izvēlas sievietes, jo garie nav tik praktiski, ja lietussargs ir ilgstoši jānēsā līdzi.

Kāda materiāla lietussargi ir labākie?

Vislabākais lietussargs būs no poliestera. Šis materiāls ir ļoti izturīgs, kā arī spēj pasargāt no lietus – un tas arī ir svarīgākais, ko mēs gribam no mūsu lietussarga. Lietussargi mūsdienās ir atrodami visādās krāsās.Vīriešu lietussargi parasti ir tumšās krāsās, tie ir klasiskāki un vienkrāsaini, bet lietussargi bērniem ir tieši pretēji – pēc iespējas košāki un jautrāki. Tomēr ikviens var lietot jebkuru lietussargu, un nav obligāti jānosaka, kurš lietussargs paredzēts vīrietim, kurš paredzēts sievietei. Lietussargi bērniem parasti gan ir mazāki, lai bērnam būtu vieglāk ar to apieties, bet pieaugušajam ar bērnu lietussargu var nepietikt, jo tas nenosegs pietiekami daudz un kaut kur lietus tomēr trāpīs. Tāpēc ir labi izvēlēties arī atbilstošu lietussarga izmēru.

Lietussargi – biežāk uzdotie jautājumi

Kuri lietussargi paredzēti lietum?

Latvijā visi iegādājamie lietussargi ir piemēroti lietainam laikam. Saulessargi Latvijā nav tik izplatīti, tāpēc droši varat pirkt jebkuru lietussargu – tas jūs pasargās no lietus. Ja pie preces ir rakstīts lietussargs, tad šis lietussargs ir domāts lietainam laikam.

Kur izmest veco lietussargu?

Būs grūti atrast speciālu vietu, kur īpaši atbrīvoties no vecā lietussarga. Ja ir vēlme, tad to var sadalīt pa detaļām un ievietot attiecīgās atkritumu urnās, ja tādas tuvumā ir pieejamas. Kā arī var papētīt dažādas idejas internetā, kā praktiski izmantot vecus un saplīsušus lietussargus, lai tie nebūtu jāizmet. No vecām mantām ir iespējams pagatavot dažādus interesantus dekorus gan dārzam, gan mājai.