Produkti: 351
Rādīt versijas identifikatoru

Lieli, vidēji un mazi ceļojumu koferi – plašs populārāko zīmolu piedāvājums Eapavi internetveikalā

Ceļojumu koferi ir aktuāli visiem, kuriem patīk ceļot. Doties ceļojumā vienam vai ar ģimeni ir lielisks piedzīvojums. Lai dotos garākā vai tālākā ceļojumā, jums būs nepieciešams ceļojumu koferis, kurā salikt visas nepieciešamās mantas. Ar parastu somu nebūs pietiekami. Liels ceļojumu koferis ir piemērots tāliem un ilgiem ceļojumiem. Lielie ceļojuma koferi būs jānodod bagāžā un jāievēro to svars, tomēr tajos var ļoti daudz ko salikt. Dažreiz labāk ir izvēlēties vienu lielu ceļojuma koferi, nekā daudz mazus ceļojuma koferus, tomēr daudz kas ir atkarīgs no situācijas. Ja ceļojumā dodaties vairāki, tad ir ērti iegādāties ceļojuma koferu komplektu. Šādā komplektā būs dažādu izmēru koferi – gan nododami bagāžā, gan lidmašīnas koferi. Lidmašīnu kompānijām ir dažādi ierobežojumi lidmašīnā ņemamajiem koferiem, tāpēc vienmēr rūpīgi pārbaudiet savu mazo ceļojuma koferu izmērus. Labāk pārliecināties par izmēriem laicīgi un iegādāties atbilstošu kabīnes koferi, lai nebūtu nepatīkamu pārsteigumu ceļojuma sākumā.

Ceļojuma koferu komplekts – paņemiet savā ceļojumā līdzi visu, kas jums nepieciešams

Ceļojuma koferu komplekts ir ideāls risinājums, ja jums nav neviena kofera. Iegādājoties šādu komplektu, jums būs gan liels ceļojuma koferis, gan mazs ceļojuma koferis. Mazie koferi ir lieliski ņemšanai lidmašīnā kā rokas bagāža, bet lielo koferi varēsiet droši nodot bagāžā. Koferis uz riteņiem ir daudz ērtāks par mugursomu, tāpēc arī rokas bagāžai daudzi izvēlas mazu ceļojuma koferi, nevis parastu standarta somu. Ceļojuma koferi mēdz būt uz diviem vai četriem riteņiem. Lieli ceļojumu koferi būs daudz ērtāki uz četriem riteņiem, jo lieli koferi mēdz būt visai smagi. Ar diviem riteņiem to pārvietošana būs sarežģītāka. Savukārt mazi ceļojuma koferi var būt gan uz diviem, gan četriem riteņiem – tos varēs pārvietot ļoti viegli. Lidmašīnas koferi ar četriem riteņiem gan dažreiz var neatbilst līdzņemamās bagāžas izmēram, tāpēc, mērot savu ceļojuma koferi, neaizmirstiet izmērīt arī tā riteņus.

Kabīnes koferis ar riteņiem – viegls veids, kā pārvietot savu rokas bagāžu

Mazi ceļojuma koferi ir ērti rokas bagāžai, jo tajos var daudz salikt, kā arī tie ir pietiekami ērti, lai tos pārvietotu. Bieži vien ceļojumā ir jāņem vairāki ceļojumu koferi, tāpēc ir labi, ja ir gan liels koferis, gan mazs. Tieši tāpēc ceļojuma koferu komplekts ir ideāls pirkums. Ja nepieciešams, jūs varat savus koferus aizdot arī draugiem un radiem, ja viņiem nav atbilstoša izmēra koferi vai tie nav pietiekami daudz. Dažreiz cilvēkiem ir tikai viens ceļojumu koferis, jo mājā vai dzīvoklī nav kur turēt vairākus koferus, kad tos neizmanto. Tomēr tukšos koferus var izmantot kā nelielu noliktavu, kurā glabāt mantas, ko tajā brīdī neizmanto. Koferis ir ļoti praktiska manta, kas ir kaut kādā brīdī nepieciešama ikvienam, pat ja nedodaties ceļojumos katru mēnesi.

Rokassprādzes – biežāk uzdotie jautājumi

Kāpēc vara rokassprādzes apsūbē, kad tās valkā?

Vara rotas apsūbē oksidācijas rezultātā. Rotas saskaras ar ādu, kas arī veido zināmu ķīmisko reakciju. Tomēr par to nav jāraizējas, jo rotas var ļoti viegli notīrīt. Ja nepieciešams, var iegādāties speciālus līdzekļus, lai notīrītu jūsu apsūbējušās rotaslietas.

Rokassprādzes un pulkstenis – kā tos valkāt?

Vislabāk ir vilkt pulksteni un vienas rokas, bet rokassprādzes uz otras rokas. Ja valkāsiet katru uz savas rokas, tad nebūs nekādu problēmu. Ja tomēr jūs vēlaties abus aksesuārus valkāt uz vienas rokas, tad tas nebūs tik vienkārši, jo nāksies saskaņot pulksteni un rokassprādzi – gan stilu, gan krāsu, gan izmēru.