Produkti: 1196
Rādīt versijas identifikatoru

Ādas maki – ilgtspējība un elegance

Naudas maks ir būtiska mūsu ikdienas sastāvdaļa. Mēs nevaram iedomāties iziet no mājām bez sava naudas maka. Tajā glabājas viss svarīgais – nauda un dokumenti, kas ikdienā var būt vajadzīgi jebkurā brīdī. Ādas maki ir klasika, jo tie ir izturīgi un labi izskatās. Lielu daļu naudas maku ražo no ādas, tomēr Eapavi internetveikalā jūs atradīsiet dažādu materiālu makus, piemēram, no ādas imitācijas, zamšādas, auduma. Ādas maki, protams, ir vispopulārākie, taču dabīgā āda ir dārgs materiāls. Naudas maks gan vienmēr kalpo daudzus gadus, tāpēc, izvēloties jaunu ādas naudas maku, vislabāk ir izvēlēties pašu kvalitatīvāko un to, kurš patiešām no sirds patīk. Naudas maks tomēr ir aksesuārs, ko mēs ikdienā redzam un lietojam, tāpēc tam jābūt tādam, kas jums gan patīk, gan arī ir ērts un pietiekami liels. Tas gan nenozīmē, ka obligāti jāizvēlas liels maks, jo ir pietiekami ietilpīgi un skaisti mazi sieviešu ādas maki. Tie ietilps arī mazās somiņās, kā arī tajos būs vieta gan naudai, gan visiem dokumentiem un kredītkartēm.

Sieviešu ādas maki – izturīgi aksesuāri

Sievietēm naudas maki mēdz būt daudz svarīgāks aksesuārs. Vīriešu ādas maki parasti ir visai tradicionāli un klasiski – melni vai brūni. Vīrieši visbiežāk izvēlas praktiskus un neitrālus ādas makus, kas būs funkcionāli. Taču sievietes makus mēdz pieskaņot somiņām vai saviem tērpiem. Lielākoties visiem ir tikai viens naudas maks, taču mēdz būt arī vairāki. Ejot uz smalkiem pasākumiem, lielais ikdienas naudas maks nelīdīs mazajā somiņā, tāpēc šādiem gadījumiem labāk izvēlēties mazu sieviešu ādas maku. Eapavi veikalā ir milzīgs sieviešu ādas maku klāsts, tāpēc jūs varēsiet sev atrast gan mazu, gan lielu maku – tieši tādu, kādu jau ilgi meklējat. Arī krāsas ādas makiem ir visdažādākās, kaut gan vispopulārākās ir melna, balta, sarkana vai brūna. Ik pa laikam cilvēki izvēlas arī krāsainus makus.

Vīriešu ādas maki – universāls stils

Vīriešiem naudas maks ir obligāts aksesuārs, tomēr stilam un dizainam ne vienmēr ir tik liela nozīme, kā sieviešu ādas makiem. Vīrieši ir iecienījuši dabīgās ādas makus melnā vai brūnā krāsā – tā ir pati pieprasītākā izvēle. Tomēr Eapavi piedāvā arī košākus makus tiem, kas vēlas ko nedaudz citādāku. Vīriešu ādas maki tiek piedāvāti ne tikai klasiskajā dizainā, lai jūs varat izmēģināt kaut ko jaunu un paspilgtināt savu ikdienu. Piedāvājumā ir dažādu zīmolu ādas maki, piemēram, adidas, Hugo, Boss, Cardinal, DKNY, Armani, Guess, Lacoste, Laura Messi un citi. Ikviens varēs sev atrast ideālo ādas maku gan ikdienai, gan īpašiem brīžiem. Uzdāviniet kvalitatīvu ādas maku saviem tuviniekiem vai draugiem. Šāda dāvana vienmēr būs noderīga. Skaists un klasisks ādas naudas maks vīrietim var būt lieliska un praktiska dāvana, jo vīriešiem bieži vien ir grūti izvēlēties atbilstošu dāvanu. Kā arī naudas maks vienmēr būs blakus, tāpēc tas atgādinās par dāvinātāju, kas piešķir dāvinātam ādas makam vēl vairāk šarma.

Ādas maki – biežāk uzdotie jautājumi

Kā tīrīt ādas makus?

Maki parasti ir tas aksesuārs, kas nav jāmazgā vai jātīra pārāk bieži. Ja gadījies nosmērēt savu ādas maku, tad to var iztīrīt tāpat, kā ādas apavus – ar speciāliem ādas kopšanas līdzekļiem. Šos tīrīšanas līdzekļus var iegādāties visos veikalos, kuros pārdod ādas izstrādājumus, piemēram, jebkurā apavu veikalā.

Kura zīmola ādas maku izvēlēties?

Eapavi piedāvā daudzu pasaulē populāru zīmolu ādas makus. Jāizvēlas tā zīmola maks, kurš jums ir tuvs – pašiem patīk šī zīmola dizains vai iepriekš jau ir bijis šī zīmola produkts. Vienmēr var izmēģināt arī kāda jauna zīmola preci, lai pamēģinātu ko jaunu.